Sport w TV: sobota – 28 września 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  Redakcja: Piotr Domagała, Paweł Glamowski 12:55 LaLiga Santander – 7. kolejka: ATHLETIC CLUB – VALENCIA CF  Komentarz: Marcin Pawłowski – Łukasz Wiśniowski […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 

Redakcja: Piotr Domagała, Paweł Glamowski

12:55 LaLiga Santander – 7. kolejka: ATHLETIC CLUB – VALENCIA CF na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Łukasz Wiśniowski

12:55 2. Bundesliga – 8. kolejka: JAHN RAGENSBURG – HAMBURGER SV na żywo

Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała, Kamil Kosowski

13:00 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Krzystof Stanowski – Piotr Obidziński, Andrzej Iwan, Wojciech Kowalczyk, Kamil Gapiński

13:25 Premier League – 7. kolejka: SHEFFIELD UNITED – LIVERPOOL na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny 

14:40 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda (z Częstochowy)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Mariusz Wróblewski

14:55 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: RAKÓW CZĘSTOCHOWA – WISŁA PŁOCK 

Komentarz: Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda (z Częstochowy)

14:55 Serie A TIM – 6. kolejka: JUVENTUS FC – SPAL 2013 na żywo

Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

15:25 Bundesliga – 6. kolejka: FC PADERBORN – BAYERN MONACHIUM na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:25 Bundesliga – 6. kolejka: RB LIPSK – FC SCHALKE 04 na żywo

Komentarz: Julian Kowalski – Marcin Gazda

15:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała, Kamil Kosowski

15:55 
LaLiga Santander – 7. kolejka: GETAFE CF – FC BARCELONA na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała

15:55 Premier League – 7. kolejka: TOTTENHAM – SOUTHAMPTON na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Michał Gutka 

17:00 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Sylwia Dekiert, Sebastian Mila, Maciej Szczęsny
Reporter: Marcin Wojtasik

17:00 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Warszawy)
Reporterzy: Filip Surma, Tomasz Lipiński


17:20 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: LEGIA WARSZAWA – LECHIA GDAŃSK na żywo
CANAL+ Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Canal+ : Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Warszawy)
Komentarz w TVP : Jacek Laskowski – Robert Podoliński

17:30 Magazyn STUDIO LIVE na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak, Mikołaj Kruk, Antoni Partum

17:55 Serie A TIM – 6. kolejka: UC SAMPDORIA – INTER MEDIOLN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

18:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała, Kamil Kosowski

18:20 Bundesliga – 6. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – WERDER BREMA na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski

18:25 Premier League – 7. kolejka: EVERTON – MANCHESTER CITY na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

18:25 LaLiga Santander – 7. kolejka: GRANADA CF – UD LEGANES na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński

19:15 Tipico Bundesliga – 9. kolejka: RED BULL SALZBURG – AUSTRIA WIEDEŃ 

Komentarz: Cezary Olbrycht – Grzegorz Kaczmarczyk

19:40 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Marcin Baszczyński (z Zabrza)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Maciej Klimek

19:40 
Eredivisie – 8. kolejka: AJAX AMSTERDAM – PD GRONINGEN 
Ipla


19:55 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – LECH POZNAŃ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Marcin Baszczyński (z Zabrza)

20:00 Magazyn STUDIO LIVE na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak, Mikołaj Kruk, Marcin Gazda

20:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała, Kamil Kosowski

20:40 Serie A – 6. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – ATALANTA BC na żywo

Komentarz: Julian Kowalski – Mikołaj Kruk

20:55 LaLiga Santander – 7. kolejka: ATLETICO MADRYD – REAL MADRYD na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Sebastian Chabiniak

22:00 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki

23:00 Magazyn ELEVEN GOL LIVE na żywo

Redakcja: Mateusz Majak

23:00 Serie A TIM – 5. kolejka: BRESCIA CALCIO – JUVENTUS FC 
Ipla

23:00 Magazyn PREMIER LEAGUE+ 


23:45 Magazyn BUNDESLIGA+ 



17:00 PGA European Tour – Alfred Dunhill Links Championship, St. Andrews, Szkocja: III RUNDA 

Komentarz: Andrzej Person – Jacek Person

20:00 PGA Tour – Safeway Open, Napa, USA: II RUNDA 



12:30 Mistrzostwa Świata, Wielka Brytania: WYŚCIG ZE STARTU WSPÓLNEGO KOBIET 
*(na TVP Sport od 12:35 do 13:00, następnie od 13:55 do 15:15 i od 16:20)

Komentarz w Eurosport: Adam Probosz – Paulina Brzeźna-Bentkowska
Komentarz w TVP: 
Piotr Sobczyński – Bartosz Huzarski


12:00 Turkish Basketball Super League – 1. kolejka: AREL ÜNIVERSITESI BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL – DARÜŞŞAFAKA TEKFEN 

Komentarz: Jakub Ryś

12:30 Energa Basket Liga – 1. kolejka: PGE SPÓJNIA STARGARD – ASSECO ARKA GDYNIA 
Polsat Sport HD
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski

14:15 Turkish Basketball Super League – 1. kolejka: TÜRK TELEKOM – GALATASARAY DOGA SIGORTA 

Komentarz: Jakub Ryś

18:00 BBL Pokal – 1/8 finłu: ALBA BERLIN – S.OLIVER WURZBURG 

Komentarz: Krzysztof Sendecki

20:25 Lega A – 2. kolejka: REGGIANA – TRENTO 


20:30 Liga ACB – 1. kolejka: UNICAJA – IBEROSTAR TENERIFE 

Komentarz: Radosław Spiak


15:15 Mistrzostwa Świata, Doha, Katar: STUDIO 
sport.tvp.pl

16:45 Mistrzostwa Świata, Doha, Katar: DZIEŃ 2 – SESJA PORANNA 
*(od 17:05 w Eurosport 1)

Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz – Sebastian Chmara
Komentarz w Eurosport: Janusz Rozum – Marek Rudziński – Paweł Ulbrych


22:25 Mistrzostwa Świata, Doha, Katar: DZIEŃ 2 – SESJA WIECZORNA 
*(od 22:30 w Eurosport 1)

Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz – Sebastian Chmara
Komentarz w Eurosport: Janusz Rozum – Marek Rudziński – Paweł Ulbrych


17:25 Liga Mistrzów Velux EHF – 3. kolejka, grupa A: PICK-SZEGED – FLENSBURG na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Tomasz Rosiński

19:55 Liga Mistrzów Velux EHF – 3. kolejka, grupa B: FC PORTO SOFARMA – PGE VIVE KIELCE na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Michał Matysik


06:45 Puchar Świata – grupa C, Osaka, Japonia: ARGENTYNA – TONGA 
Ipla

09:15 Puchar Świata – grupa A, Fukuroi, Japonia: JAPONIA – IRLANDIA 
Ipla

11:45 Puchar Świata – grupa B, Toyota, Japonia: RPA – NAMIBIA 
Ipla


05:20 Puchar Świata, Osaka, Japonia: DOMINIKANA – HOLANDIA 
Polsat Sport HD

07:50 Puchar Świata, Osaka, Japonia: CHINY – SERBIA 
Polsat Sport HD

11:30 Puchar Świata, Osaka, Japonia: KOREA POŁUDNIOWA – BRAZYLIA 


17:00 Puchar Świata, Osaka, Japonia: KAMERUN – USA 



12:20 
Mistrzostwa Europy, Paryż, Francja – 1/2 finału: SKRÓTY 

Redakcja: Adam Probosz

17:00 
Mistrzostwa Europy, Paryż, Francja – mecz o 3. miejsce: STUDIO na żywo
*(o 17:35 w TVP 1)
Polsat Sport HD
Studio w TVP: Marcin Rams
Reporterzy w TVP: Filip Czyszanowski, Aleksandra Rajewska

17:50 Mistrzostwa Europy, Paryż, Francja – mecz o 3. miejsce: POLSKA – FRANCJA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz w TVP: Piotr Dębowski – Radosław Panas

20:30 Mistrzostwa Europy, Paryż, Francja – mecz o 3. miejsce: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD


07:55 China Championship, Chiny: PÓŁFINAŁY 

Komentarz: Marcin Jewtuch – Przemysław Kruk

13:25 China Championship, Chiny: PÓŁFINAŁY 

Komentarz: Marcin Jewtuch – Przemysław Kruk


20:00 UFC Fight Night, Kopenhaga, Dania: JACK HERMANSSON – JARED CANNONIER na żywo


21:00 Thunderstrike Fight League 18, Kozienice: GALA na żywo


21:55 Cage Warriors 107, Londyn, Anglia: GALA na żywo

Komentarz: Daniel Dziubicki – Paweł Sawicki


06:30 WTA Tour, Pekin, Chiny – 1. runda: SAISAI ZHENG – MONICA PUIG 
sport.tvp.pl

07:30 ATP World Tour 250, Chengdu, Chiny – 1/2 finału: ALEXANDER BUBLIK – LLOYD HARRIS 


08:30 
WTA Tour, Pekin, Chiny – 1. runda: DONNA VEKIC – KIKI BERTENS 
sport.tvp.pl


09:30 ATP World Tour 250, Chengdu, Chiny – 1/2 finału: DENIS SHAPOVALOV – PABLO CARRENO BUSTA 


10:00 
WTA Tour, Taszkent, Uzbekistan – finał: ALISON VAN UYTVANCK – SORANA CIRSTEA 
sport.tvp.pl


10:30 WTA Tour, Wuhan, Chiny – finał: ARYNA SABALENKA – ALISON RISKE 
sport.tvp.pl

10:30 
WTA Tour, Pekin, Chiny – 1. runda: JELENA OSTAPENKO – KAROLINA PLISKOVA 
sport.tvp.pl

12:30 
WTA Tour, Pekin, Chiny – 1. runda: DARYA KASATKINA – SHUAI PENG 
sport.tvp.pl

14:30 
WTA Tour, Pekin, Chiny – 1. runda: GABRINE MUGURUZA – SOFIA KENIN 
sport.tvp.pl



11:00 Mistrzostwa Świata Superbike, Magny-Cours, Francja: SUPERPOLE na żywo
Eurosport Player
Komentarz: Sławomir Szymczak

11:30 Mistrzostwa Świata Supesport, Magny-Cours, Francja: SUPERPOLE na żywo
Eurosport Player

12:10 Mistrzostwa Świata Supesport 300, Magny-Cours, Francja: SUPERPOLE na żywo
Eurosport Player

13:50 Mistrzostwa Świata Superbike, Magny-Cours, Francja: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport Player


10:30 Formuła 1 – Grand Prix Rosji: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow

10:55 Formuła 1 – Grand Prix Rosji: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

12:05 Formuła 1 – Grand Prix Rosji: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow

12:45 Ferrari Challenge Europe, Imola, Włochy: WYŚCIG 1 na żywo


13:00 Formuła 1 – Grand Prix Rosji: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow

13:55 Formuła 1 – Grand Prix Rosji: KWALIFIKACJE na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

15:40 Formuła 2 – Grand Prix Rosji: WYŚCIG 1 na żywo


15:10 Formuła 1 – Grand Prix Rosji: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow

16:20 Formuła 3 – Grand Prix Rosji: WYŚCIG 1 na żywo


16:20 Porsche Carrera Cup Germany, Sachsenring, Niemcy: WYŚCIG 1 na żywo



18:00 Indywidualne Mistrzostwa Europy, Chorzów – 4. runda: ZAWODY na żywo

Komentarz: Jakub Pieczatowski – Michał Korościel


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


21:45 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

21:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Tomasz Lenart