Sport w TV: sobota – 30 listopada 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Euro 2020: LOSOWANIE FAZY GRUPOWEJ 11:25 Magazyn STAN FUTBOLU  12:30 Fortuna 1. Liga – 20. kolejka: WSTĘP DO MECZU Komentarz: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński (z Mielca) […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Euro 2020: LOSOWANIE FAZY GRUPOWEJ


11:25 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:30 Fortuna 1. Liga – 20. kolejka: WSTĘP DO MECZUna żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński (z Mielca)
Reporter: Mariusz Hawryszczuk

12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 

Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski

12:40 Fortuna 1. Liga – 20. kolejka: PGE FKS STAL MIELEC – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński (z Mielca)

12:55
La Liga – 15. kolejka: CD ALAVES – REAL MADRYT CF na żywo

Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

12:55 2. Bundesliga – 15. kolejka: FC SANKT PAULI – HANNOVER 96 na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Tomasz Urban

13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

13:25 Premier League – 14. kolejka: NEWCASTLE UNITED FC – MANCHESTER CITY FC na żywo
*(o 15:00  w Canal+ 4k Ultra HD)

Komentarz: Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki

14:40 PKO Ekstraklasa – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Gdyni)
Reporterzy: Michał Wodziński, Adam Westfal

14:55 PKO Ekstraklasa – 17. kolejka: ARKA GDYNIA – POGOŃ SZCZECIN 

Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Gdyni)

14:55 Serie A – 14. kolejka: BRESCIA CALCIO – ATALANTA BC na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Mikołaj Kruk

15:25 Bundesliga – 13. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – FORTUNA DÜSSELDORF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:25 Bundesliga – 13. kolejka: SC PADERBORN 07 – RB LIPSK na żywo

Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

15:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

15:55 Premier League – 13. kolejka: LIVERPOOL FC – BRIGHTON & HOVE ALBION FC na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Michał Gutka

15:55 Championship – 19. kolejka: DERBY COUNTY FC – QUEENS PARK RANGERS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

15:55
La Liga – 15. kolejka: 
REAL SOCIEDAD – SD EIBAR na żywo

Komentarz: Michał Kornacki – Leszek Orłowski

16:55 1. Liga – 18. kolejka: FK PRIBRAM – AC SPARTA PRAGA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Kalita

17:05 Euro 2020: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra –  Sebastian Mila, Marcin Żewłakow, Maciej Szczęsny, Robert Podoliński
Reporterzy: Szymon Borczuch, Maciej Iwański

17:10 PKO Ekstraklasa – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Tomasz Wieszczycki (z Gliwic)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Piotr Bugajny

17:25 PKO Ekstraklasa – 17. kolejka: PIAST GLIWICE – ŚLĄSK WROCŁAW na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Tomasz Wieszczycki (z Gliwic)


17:30 Bundesliga – 13. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Tomasz Urban

17:55 Serie A – 13. kolejka: GENOA CFC – TORINO FC na żywo

Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

18:00 
Euro 2020: LOSOWANIE FAZY GRUPOWEJ na żywo
*(od 18:25 również w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski, Piotr Sobczyński (z Bukaresztu)

18:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

18:25 Premier League – 13. kolejka: SOUTHAMPTON FC – WATFORD FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

18:25 Bundesliga – 13. kolejka: FC BAYERN MONACHIUM – BAYER 04 LEVERKUSEN na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak (z Monachium)

18:25 
LaLiga – 15. kolejka: RCD MALLORCA – REAL BETIS BALOMPIE na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

18:25
FA Cup – 2. runda: EASTLEIGH FC – CREWE ALEXANDRA FC na żywo

Komentarz:Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

19:30 PKO Ekstraklasa – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Moderator: Daria Kabała-Malarz (z Warszawy)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Tomasz Lipiński

19:55 PKO Ekstraklasa – 17. kolejka: LEGIA WARSZAWA – KORONA KIELCE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Kazimierz Węgrzyn (z Warszawy)


20:25 
Serie A – 14. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Dominik Mucha, Piotr Czachowski

20:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

20:40 Serie A – 14. kolejka: ACF FIORENTINA – US LECCE na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:55 LaLiga – 15. kolejka: VALENCIA CF – VILLARREAL CF na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała

22:00 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Andrzej Juskowiak

22:40 
Serie A – 14. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Dominik Mucha, Piotr Czachowski

22:50 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:25 Magazyn PREMIER LEAGUE+ 
CANAL+ Sport HD


13:00 
Puchar Świata, Östersund, Szwecja: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:10 Puchar Świata, Östersund, Szwecja: POJEDYNCZA SZTAFETA MIESZANA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Krzysztof Wyrzykowski

14:30 Puchar Świata, Östersund, Szwecja: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:00 Puchar Świata, Östersund, Szwecja: SZTAFETA MIESZANA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Krzysztof Wyrzykowski


09:35 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: BIEG NA 10 KM STYLEM KLASYCZNYM KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDTVP Sport HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport: Piotr Meissner

11:00 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla 


11:30 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: BIEG NA 15 KM STYLEM KLASYCZNYM MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:00 Gala Babilon Promotion, Raszyn: ROBERT TALAREK – ALEX STRECKI na żywo
Polsat Sport HD

20:00 Gala Boksu, Monte Carlo, Monako: ALEXANDER BESPUTIN – RADZHAB BUTAEV na żywo


20:15 
Knock Out Boxing Night 9, Zakopane: GALA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Piotr Jagiełło (z Zakopanego)
Studio: Sylwia Dekiert (z Zakopanego)
Reporter: 
Bogusław Solecki

23:35 
Knock Out Boxing Night 9, Zakopane: KRZYSZTOF WŁODARCZYK – TAYLOR MABIKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Piotr Jagiełło (z Zakopanego)


14:25 Cavaliada Tour, Poznań: ZAWODY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi (z Poznania)
Reporter: Beata Oryl-Strińska


11:00 Puchar Świata, Hongkong, Chiny: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport PlayerIpla


08:20 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: SKOKI na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:50 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla 


14:00 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: BIEG NA 10 KM na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


13:15 Tahincioglu Basketball Super League – 10. kolejka: TEKSÜT BANDIRMA BK – BAHÇEŞEHIR KOLEJI na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

15:30 
Tahincioglu Basketball Super League – 10. kolejka: DARÜŞŞAFAKA TEKFEN – TOFAŞ na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

17:30 Energa Basket Liga – 9. kolejka: TREFL SOPOT – POLSKI CUKIER TORUŃ 
Polsat Sport HD

18:00
Tahincioglu Basketball Super League – 10. kolejka: AREL ÜNIVERSITESI BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL – TÜRK TELEKOM 

Komentarz: Radosław Spiak
|
20:25 Serie A – 11.kolejka: DOLOMITI ENERGIA TRENTO – HAPPY CASA BRINDISI 
Eurosport Player

20:30
Liga ACB – 11. kolejka: MORABANC ANDORRA – KIROLBET BASKONIA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

23:00 NBA: SACRAMENTO KINGS – DENVER NUGGETS na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Szymon Szewczyk


15:35 Puchar Świata, Killington, USA: 1. PRZEJAZD GIGANTA KOBIET 
Eurosport Player

18:50 Puchar Świata, Killington, USA: 2. PRZEJAZD GIGANTA KOBIET 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 
Puchar Świata, Lake Louise, USA: ZJAZD MĘŻCZYZN 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:10 Mistrzostwa Świata – 1/2 finału, Luque, Paragwaj: ??? – ??? 
 sport.tvp.pl
Komentarz: Aleksander Roj

21:55 Mistrzostwa Świata – 1/2 finału, Luque, Paragwaj: ??? – ??? 
 sport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Bugaj


14:30 Liga Mistrzów EHF – 9. kolejka, grupa B: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Krzysztof Bandych – Grzegorz Tkaczyk (z Kielc)
Reporter: Bartek Ignacik

15:00 
Liga Mistrzów EHF – 9. kolejka, grupa B: PGE VIVE KIELCE – MIESZKOW BRZEŚĆ na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Iwona Niedźwiedź (z Kielc)

17:25 
Liga Mistrzów EHF – 9. kolejka, grupa B: THW KIEL – MONTPELLIER HB na żywo

Komentarz: Szymon Ratajczak – Tomasz Rosiński

18:55 
PGNiG Superliga – 13. kolejka: SPR STAL MIELEC – KPR GWARDIA OPOLE 
sport.tvp.pl


18:30 
Puchar Świata, Lake Placid, USA: 1. PRZEJAZD KOBIET
Eurosport PlayerIpla

23:35 
Puchar Świata, Lake Placid, USA: 2. PRZEJAZD KOBIET 
Eurosport PlayerIpla


14:45 Plusliga – 8. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – PGE SKRA BEŁCHATÓW 
Polsat Sport HD

17:30 
Plusliga – 8. kolejka: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – GKS KATOWICE 

Komentarz: Marek Magiera – Wojciech Drzyzga (z Kędzierzyna-Koźla)

20:30 
Plusliga – 8. kolejka: MKS ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI – CUPRUM LUBIN 


06:00 Puchar Świata, Nagoja, Japonia: BIEGI ĆWIERĆFINAŁOWE KOBIET I MĘŻCZYZN NA 1000 M 


06:45 Puchar Świata, Nagoja, Japonia: BIEGI PÓŁFINAŁOWE KOBIET I MĘŻCZYZN NA 1500 M 


07:20 Puchar Świata, Nagoja, Japonia: BIEGI PÓŁFINAŁOWE KOBIET I MĘŻCZYZN NA 1000 M 


07:55 Puchar Świata, Nagoja, Japonia: BIEGI FINAŁOWE KOBIET I MĘŻCZYZN NA 1500 M 


08:35 Puchar Świata, Nagoja, Japonia: BIEGI FINAŁOWE KOBIET I MĘŻCZYZN NA 1500 M 


09:10 Puchar Świata, Nagoja, Japonia: SZTAFETA MIESZANA 


09:40 Puchar Świata, Nagoja, Japonia: BIEG PÓŁFINAŁY SZTAFET KOBIET 


09:55 Puchar Świata, Nagoja, Japonia: BIEG PÓŁFINAŁY SZTAFET MĘŻCZYZN 

|
16:05 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: STUDIO 
*(od 16:15 również w Eurosport 1 HD)
sport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Studio w TVP 1: Maciej Kurzajewski
Reporterzy w TVP 1: Aleksandra Rajewska, Filip Czyszanowski

16:30 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: KONKURS INDYWIDUALNY 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w TVP 1: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek

18:15 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


14:40 UK Championship, York, Anglia: DZIEŃ 5 
Eurosport PlayerIpla

19:45 UK Championship, York, Anglia: DZIEŃ 5 
Eurosport PlayerIpla


03:00 Puchar Świata, Chengdu, Chiny: ZAWODY 
Eurosport Player

10:30 Puchar Świata, Chengdu, Chiny: ĆWIERĆFINAŁY 
Eurosport Player


10:30 Formuła 1 – Grand Prix Abu Zabi: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół (z Abu Zabi)

10:55 Formuła 1 – Grand Prix Abu Zabi: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

12:00 Formuła 1 – Grand Prix Abu Zabi: STUDIO na żywo
Ipla

13:00 Formuła 1 – Grand Prix Abu Zabi: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół (z Abu Zabi)

13:55 Formuła 1 – Grand Prix Abu Zabi: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

15:10 Formuła 1 – Grand Prix Abu Zabi: STUDIO na żywo
Ipla

15:45 Formuła 2 – Grand Prix Abu Zabi: WYŚCIG 1 na żywo
Ipla


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


21:45 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:15 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:50 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki