Sport w TV: sobota – 30 marca 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 09:00 LOTTO Ekstraklasa – 27. kolejka: WISŁA PŁOCK – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN Komentarz: Michał Kornacki – Grzegorz Kaczmarczyk Reporter: Maciej Klimek 11:30 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio:  […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


09:00 LOTTO Ekstraklasa – 27. kolejka: WISŁA PŁOCK – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN

Komentarz: Michał Kornacki – Grzegorz Kaczmarczyk
Reporter: Maciej Klimek

11:30 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio:  Krzysztof Stanowski – Janusz Basałaj, Tomasz Włodarczyk, Andrzej Iwan, Wojciech Kowalczyk

12:55 La Liga Santander – 29. kolejka: GETAFE CF – CD LEGANES na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Tomasz Ćwiąkała

12:55 
2. Bundesliga – 27. kolejka: FC UNION BERLIN – SC PADERBORN 07 na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

13:25 Premier League – 32. kolejka: FULHAM FC – MANCHESTER CITY na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny


14:55 
Serie A – 29. kolejka: UDINESE CALCIO – GENOA CFC na żywo

Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

15:00
1.Liga – 26. kolejka: FK MLADA BOLESLAW – AC SPARTA PRAGA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Kalita

15:10 LOTTO Ekstraklasa – 27. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Legnicy)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Mariusz Wróblewski


15:20 
Bundesliga – 27. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – VFL WOLFSBURG na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski

15:25 
LOTTO Ekstraklasa – 27. kolejka: MIEDŹ LEGNICA – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Legnicy)

15:25 
Bundesliga – 27. kolejka: SC FREIBURG – FC BAYERN MONACHIUM na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

15:55
Premier League – 32. kolejka: MANCHESTER UNITED – WATFORD FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Michał Gutka

16:10 La Liga Santander – 29. kolejka: FC BARCELONA – RCD ESPANYOL na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

17:30 
Fortuna 1. liga – 26. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński (z Opola)
Reporter: Mariusz Hawryszczuk

17:40 
Fortuna 1. liga – 26. kolejka: ODRA OPOLE – GKS KATOWICE na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński (z Opola)

17:40 
LOTTO Ekstraklasa – 27. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki (z Gdyni)
Reporterzy: Bartek Ignacik, Adam Westfal


17:55 
LOTTO Ekstraklasa – 27. kolejka: ARKA GDYNIA – ŚLĄSK WROCŁAW na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki (z Gdyni)

17:55
 Serie A – 29. kolejka: JUVENTUS FC – EMPOLI FC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

18:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

18:00
Major League Soccer: CHICAGO FIRE – NEW YORK RED BULL na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

18:20
 Bundesliga – 27. kolejka: RB LIPSK – HERTHA BSC na żywo

Komentarz: Edward Durda – Tomasz Ćwiąkała

18:25
Premier League – 32. kolejka: WEST HAM UNITED FC – EVERTON FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

18:25 La Liga Santander – 29. kolejka: CELTA VIGO – VILLARREAL CF na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Tomasz Lipiński

20:00
 Serie A – 29. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:05 
LOTTO Ekstraklasa – 27. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Kielc)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Michał Wodziński

20:10
1.Liga – 26. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – FC SLAVAN LIBEREC
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Marcin Kalita

20:25 
LOTTO Ekstraklasa – 27. kolejka: KORONA KIELCE – LECH POZNAŃ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Kielc)

20:25 
Serie A – 29. kolejka: UC SAMPDORIA – AC MILAN na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Dominik Guziak

20:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

20:40 
La Liga Santander – 29. kolejka: CD ALAVES – ATLETICO MADRYT na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

20:40
Eredivisie – 27. kolejka: AZ ALKMAAR – FC GRONINGEN na żywo
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak

22:30
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn

22:30 
Serie A – 29. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

22:50
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla

23:50
Magazyn PREMIER LEAGUE+ na żywo


08:30 BWF Tour – Yonex Sunrise India Open 2019: PÓŁFINAŁY na żywo
*(od 11:07 w Polsat Sport News HD, do 13:55)
Ipla


21:00 World Pool Masters, Gibraltar: DZIEŃ 2 na żywo

Komentarz: Grzegorz Kędzierski – Marcin Krzemiński


20:00 Gala Boksu, Liverpool, Wielka Brytania: LIAM SMITH – SAM EGGINGTON na żywo
Polsat Sport HDIpla


21:00 
Mistrzostwa Świata Mężczyzn, Lethbridge, Kanada – faza grupowa: JAPONIA – WŁOCHY na żywo
*(o 23:00  w Polsat Sport News HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:00 PGA Tour – Corales Puntacana Resort & Club Championship, Punta Cana, Dominikana: III RUNDA na żywo


17:30 
PGA European Tour – WGC-Dell Technologies Matchplay, Austin, USA: FINAŁ na żywo
*(do 18:25 i od 20:30)

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


15:05
Polska Hokej Liga – 1/2 finału: GKS TYCHY – TATRYSKI PODHALE NOWY TARG na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


15:15 Wyścig Dookoła Katalonii, Hiszpania: ETAP 6 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:00 Energa Basket Liga – 25. kolejka: CCC POLKOWICE – ARTEGO BYDOGOSZCZ na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki


01:00 
NBA: OKLAHOMA CITY THUNDER – DENVER NUGGETS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Michał Łopaciński

11:00 
Tahincioglu Basketball Super League – 24. kolejka: BAHÇEŞEHIR KOLEJI – GAZIANTEP BASKETBOL na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

12:30 
Energa Basket Liga – 24. kolejka: ANWIL WŁOCŁAWEK – MKS DĄBROWA GÓRNICZA na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

13:15 
Tahincioglu Basketball Super League – 24. kolejka: AFYON BELEDIYESPOR – BANVIT na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

15:30
Tahincioglu Basketball Super League – 24. kolejka: TOFAŞ – TÜRK TELEKOM na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

20:22 
Lega A – 23. kolejka: DOLOMITI ENERGIA TRENTINO – FIAT TORINO na żywo
Eurosport Player

23:00 
NBA: HOUSTON ROCKETS – SACRAMNETO KINGS na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Szymon Szewczyk


12:30 Puchar Świata,  Silvaplana, Szwajcaria: SLOPESTYLE na żywo
Eurosport Player


12:45 PGNiG Superliga – 23. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Sylwia Michałowska (z Koszalina)
Reporter: Kacper Tomczyk

12:55 PGNiG Superliga – 23. kolejka: ENERGA AZS KOSZALIN – MKS PERŁA LUBLIN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański (z Koszalina)


15:30 Velux EHF Liga Mistrzów – 1/8 Finału: STUDIO na żywo

Studio: Piotr Karpiński – Grzegorz Tkaczyk (z Kielc)
Reporter: Łukasz Lasia

15:55 Velux EHF Liga Mistrzów – 1/8 Finału: PGE VIVE KIELCE – MOTOR ZAPOROŻE na żywo
Ipla
Komentarz w nSport+: Piotr Bugajny – Tomasz Rosiński (z Kielc)
Komentarz w Eleven Sports 3: komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

18:55 
Velux EHF Liga Mistrzów – 1/8 Finału: HBC NANTES – RHEIN NECKAR LOWEN na żywo
Ipla
Komentarz w nSport+: Krzysztof Bandych – Michał Matysik
Komentarz w Eleven Sports 3: komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula


20:25 Serie A1 – 26. kolejka: POMI CASALMAGGIORE – IGOR GORGONZOLA NOVARA na żywo

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Milena Sadurek


14:45 PlusLiga – 1/4 finału: PGE SKRA BEŁCHATÓW – JASTRZĘBSKI WĘGIEL na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:30 
PlusLiga – mecz o 9 miejsce: INDYKPOL AZS OLSZTYN –  TREFL GDAŃSK na żywo
Polsat Sport HDIpla


20:15 DSF Kickboxing Challenge 21, Mysłowice: GALA SPORTÓW WALKI na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Piotr Jagiełło (z Mysłowic)
Studio: Bogusław Solecki (z Mysłowic)
Reporter: Maciej Barszczak

00:00
(sb/nd)UFC on ESPN 2: EDSON BARBOZA – JUSTIN GAETHJE na żywo
Polsat Sport HDIpla


19:00 Grasshopper Cup, Zurych, Szwajcaria: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


18:00 WTA Tour, Miami, USA – finał: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


16:00 Dubaj World Cup 2019, Dubaj, ZEA: WYŚCIGI na żywo
sport.tvp.pl


13:00 Moto3 – Grand Prix Argentyny: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

13:55 Moto2 – Grand Prix Argentyny: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

14:50 MotoGP – Grand Prix Argentyny: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

16:35 Moto3 – Grand Prix Argentyny: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

17:00 Moto3 – Grand Prix Argentyny: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

17:30 Moto2 – Grand Prix Argentyny: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

17:55 Moto2 – Grand Prix Argentyny: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

18:25 
MotoGP – Grand Prix Argentyny: IV SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

19:05 
MotoGP – Grand Prix Argentyny: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

19:30 
MotoGP – Grand Prix Argentyny: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak


11:15 Formuła 2 – Grand Prix Bahrajnu: 1. WYŚCIG na żywo
Ipla

12:30 Formuła 1 – Grand Prix Bahrajnu: STUDIO na żywo
Ipla


12:55 
Formuła 1 – Grand Prix Bahrajnu: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

14:00 Formuła 1 – Grand Prix Bahrajnu: STUDIO na żywo
Ipla

15:00 Formuła 1 – Grand Prix Bahrajnu: STUDIO na żywo
Ipla


15:55 Formuła 1 – Grand Prix Bahrajnu: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

17:15 Formuła 1 – Grand Prix Bahrajnu: STUDIO na żywo
Ipla


20:00 Nice 1. Liga Żużlowa – 1. kolejka: ORZEŁ ŁÓDŹ – ARGED MALESA TŻ OSTROVIA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Olkowicz, Michał Korościel (z Łodzi)
Studio: Marcelina Rutkowska (z Łodzi)
Reporterzy: Anita Mazur, Maciej Markowski

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:25 
Magazyn SPORT na żywo


22:45 Magazyn SPORT NEWS+ 


23:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:55
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam