Sport w TV: sobota – 4 grudnia 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata, Wisła: KONKURS DRUŻYNOWY 09:00 Serie A TIM – 15. kolejka: GENOA CFC – AC MILAN Komentarz: Cezary Kowalski – Tomasz Łapiński […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Świata, Wisła: KONKURS DRUŻYNOWY


09:00 Serie A TIM – 15. kolejka: GENOA CFC – AC MILAN

Komentarz: Cezary Kowalski – Tomasz Łapiński

10:10 Magazyn STAN FUTBOLU 

Studio: Krzysztof Stanowski – Michał Listkiewicz, Łukasz Olkowicz, Mateusz Rokuszewski, Wojciech Kowalczyk

11:45 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 

Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Piotr Glamowski

12:30 Fortuna 1. liga – 20. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – GKS KATOWICE 

Komentarz: Cezary Kowalski – Tomasz Łapiński
Reporter: Tomasz Krochmal

13:25 Premier League – 15. kolejka: WEST HAM UNITED FC – CHELSEA FC 

Komentarz w Canal+: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny
Komentarz w Radio Gol 2: Jan Micygiewicz


13:25 2. Bundesliga – 16. kolejka: HANSA ROSTOCK – FC INGOLSTADT na żywo


13:25 2. Bundesliga – 16. kolejka: SV SANDHAUSEN – SC PADERBORN 07 na żywo


13:25 2. Bundesliga – 16. kolejka: 1. FC NÜRNBERG – HOLSTEIN KIEL na żywo


13:25 Sky Bet Championship – 21. kolejka: COVENTRY CITY – WEST BROMWICH ALBION

Komentarz: Sebastian Chabiniak – Filip Kapica

13:40 The Emirates FA Cup – 2. runda: BUXTON FC – MORECAMBE FC

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

13:55 LaLiga Santander – 16. kolejka: SEVILLA FC – VILLARREAL CF

Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Tomasz Ćwiąkała

14:40 PKO Ekstraklasa – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Michał Mitrut – Grzegorz Mielcarski (z Niecieczy)
Reporterzy: Cezary Olbrycht, Jakub Polkowski

14:55 PKO Ekstraklasa – 17. kolejka: BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA – POGOŃ SZCZECIN

Komentarz w Canal+: Michał Mitrut – Grzegorz Mielcarski (z Niecieczy)
Komentarz w Radio Gol 1: Marceli Korytek

14:55 Serie A TIM – 16. kolejka: AC MILAN – US SALERNITANA 1919

Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

14:55 1. liga czeska – 17. kolejka: MFK KARVINÁ – SPARTA PRAGA

Komentarz: Marcin Kalita – Jacek Cyzio

15:00 Bundesliga – 14. kolejka: STUDIO na żywo
*(również o 17:30)

Studio: Piotr Domagała – Radosław Gilewicz, Michał Zachodny, Marcin Borzęcki
Studio: Szymon Ratajczak – Łukasz Piszczek (z Dortmundu)

15:20 Bundesliga – 14. kolejka: ARMINIA BIELEFELD – 1. FC KÖLN na żywo

Komentarz: Dawid Król

15:20 Bundesliga – 14. kolejka: 1. FSV MAINZ 05 – VFL WOLFSBURG na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Radosław Gilewicz

15:20 Bundesliga – 14. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – EINTRACHT FRANKFURT na żywo

Komentarz: Mateusz Juza

15:20 Bundesliga – 14. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – SPVGG GREUTHER FÜRTH na żywo

Komentarz: Kamil Kania

15:25 Bundesliga – 14. kolejka: FC AUGSBURG – VFL BOCHUM na żywo

Komentarz: Rafał Kędzior – Michał Zachodny

15:55 Premier League – 15. kolejka: MULTI PREMIER LEAGUE

Moderator: Grzegorz Kaczmarczyk

15:55 Premier League – 15. kolejka: WOLVERHAMPTON WANDERERS FC – LIVERPOOL FC

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

15:55 Premier League – 15. kolejka: SOUTHAMPTON FC – BRIGHTON & HOVE ALBION

Komentarz: Adrian Olek – Michał Gutka

15:55 Premier League – 15. kolejka: NEWCASTLE UNITED – BURNLEY FC 


16:10 LaLiga Santander – 16. kolejka: FC BARCELONA – REAL BETIS BALOMPIE

Komentarz w Eleven: Mateusz Święcicki – Sebastian Chabiniak
Komentarz w Radio Gol 2: Tomasz Stawski


16:25 Eredivisie – 15. kolejka: PSV EINDHOVEN – FC UTRECHT na żywo


16:55 Ligue 1 Uber Eats – 17. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – STADE BRESTOIS 29

Komentarz w Canal+: Tomasz Smokowski – Michał Bojanowski
Komentarz w Eleven: Mateusz Majak – Michał Świrkula

17:10 PKO Ekstraklasa – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Wieszczycki (z Białegostoku)
Reporterzy: Michał Wodziński, Remigiusz Kula

17:25 PKO Ekstraklasa – 17. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – GÓRNIK ŁĘCZNA

Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Tomasz Wieszczycki (z Białegostoku)
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Aleksandrowicz (z Białegostoku)


17:55 Serie A TIM – 16. kolejka: AS ROMA – INTER MEDIOLAN

Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

17:55 1. liga czeska – 17. kolejka: SK SIGMA OŁOMUNIEC – SLAVIA PRAGA


18:20 Bundesliga – 14. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – BAYERN MONACHIUM na żywo

Komentarz w Viaplay: Mateusz Borek – Tomasz Urban (z Dortmundu)
Komentarz w Radio Gol 2: Jakub Grobara


18:25 Premier League – 12. kolejka: WATFORD FC – MANCHESTER CITY

Komentarz: Marcin Rosłoń – Kamil Kosowski

18:25 LaLiga Santander – 16. kolejka: ATLÉTICO MADRYT – RCD MALLORCA

Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świerżyński

18:55 Ligue 1 Uber Eats – 17. kolejka: LILLE OSC – TROYES AC

Komentarz: Kuba Ostrowski

19:30 PKO Ekstraklasa – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Adam Marchliński – Radosław Majdan (z Gdańska)
Reporterzy: Filip Surma, Bartosz Ignacik

19:55 PKO Ekstraklasa – 17. kolejka: LECHIA GDAŃSK – RAKÓW CZĘSTOCHOWA

Komentarz w Canal+: Adam Marchliński – Radosław Majdan (z Gdańska)
Komentarz w Radio Gol 1: Bartosz Pająk


20:00 Serie A TIM – 16. kolejka: STUDIO
*(również o 22:40)

Studio: Mikołaj Kruk – Marcin Nowomiejski, Marcin Długosz

20:20 Fortuna 1. liga – 20. kolejka: SKRA CZĘSTOCHOWA – APKLAN RESOVIA RZESZÓW

Komentarz: Robert Zieliński

20:25 2. Bundesliga – 16. kolejka: 1. FC ST. PAULI – SCHALKE 04 GELSENKIRCHEN na żywo

Komentarz: Kamil Kania

20:40 Serie A TIM – 16. kolejka: SSC NAPOLI – ATALANTA BC

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:55 LaLiga Santander – 16. kolejka: REAL SOCIEDAD – REAL MADRYT

Komentarz w Canal+: Piotr Laboga – Leszek Orłowski
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Stóf

20:55 Ligue 1 Uber Eats – 17. kolejka: RC LENS – PARIS SAINT-GERMAIN

Komentarz w Canal+: Krzysztof Marciniak – Marek Jóźwiak
Komentarz w Eleven: Mateusz Majak – Michał Świrkula

22:00 Magazyn LIGA+ 

Studio: Rafał Dębiński – Marcin Baszczyński, Michał Żewłakow

23:00 Magazyn ELEVEN GOL LIVE

Studio: Mateusz Majak

23:00 Magazyn PREMIER LEAGUE+ 


12:55 Frauen Bundesliga – 10. kolejka: BAYERN MONACHIUM – BAYER 04 LEVERKUSEN na żywo

Komentarz: Mateusz Juza

14:25
Serie A Femminile – 10. kolejka: US SASSUOLO – JUVENTUS FC na żywo


13:00 Puchar Świata, Östersund, Szwecja: BIEG NA DOCHODZENIE KOBIET na żywo

Komentarz w Eurosporcie: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w PSE: Weronika Nowakowska
Komentarz w Radio Gol 1: Bartosz Pająk, Marceli Korytek

15:00 Puchar Świata, Östersund, Szwecja: SZTAFETA MĘŻCZYZN na żywo
*(5 grudnia o 00:45 w Eurosporcie 2)

Komentarz w PSE: Weronika Nowakowska
Komentarz w Eurosporcie: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora


09:55 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: BIEG ŁĄCZONY NA 30 KM MĘŻCZYZN na żywo

Komentarz: Paweł Ulbrych

12:00 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: BIEG ŁĄCZONY NA 15 KM KOBIET na żywo

Komentarz w Metro/Eurosporcie: Paweł Ulbrych
Komentarz w Radio Gol 1: Marceli Korytek


09:00 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: 1. ŚLIZG MONOBOBÓW KOBIET na żywo

Komentarz: Adam Łuczka – Grzegorz Pajda


10:30 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: 2. ŚLIZG MONOBOBÓW KOBIET na żywo

Komentarz: Adam Łuczka – Grzegorz Pajda

13:35 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: 1. ŚLIZG DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo

Komentarz: Adam Łuczka – Grzegorz Pajda


15:00 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: 2. ŚLIZG DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo

Komentarz: Adam Łuczka – Grzegorz Pajda


00:00 Magazyn THE DAZN BOXING SHOW LIVE FROM LAS VEGAS na żywo


19:20 PZB Suzuki Boxing Night 10, Kielce: GALA na żywo

Studio: Anna Kozińska (z Kielc)
Komentarz: Piotr Jagiełło – Kacper Bartosiak (z Kielc)
Reporter: Maciej Barszczak


20:30 Gala Boksu, Londyn, Wielka Brytania: LYNDON ARTHUR – ANTHONY YARDE na żywo

Komentarz: Andrzej Kostyra – Krzysztof Kosedowski

23:00 Gala Boksu, Paradise, USA: PRZED GONGIEM na żywo


19:00 PGA Tour – Hero World Challenge, Albany, Bahamy: III RUNDA na żywo

Komentarz: Jacek Person


01:05 NHL: NEW YORK RANGERS – SAN JOSE SHARKS na żywo


02:05 NHL: WINNIPEG JETS – NEW JERSEY DEVILS na żywo


03:35 NHL: ARIZONA COYOTES – VEGAS GOLDEN KNIGHTS na żywo


04:05 NHL: SEATTLE KRAKEN – EDMONTON OILERS na żywo


04:05 NHL: ANAHEIM DUCKS – CALGARY FLAMES na żywo


17:55 Svenska Hockeyligan: LEKSANDS IF – LULEÅ HF na żywo


19:00 NHL: FLORIDA PANTHERS – ST. LOUIS BLUES na żywo

Komentarz: Piotr Chłystek – Andrzej Kulasek

22:00 Magazyn NHL ON THE FLY na żywo


13:35 Telenet Superprestige, Boom, Belgia: WYŚCIG ELITY KOBIET na żywo


14:55 Telenet Superprestige, Boom, Belgia: WYŚCIG ELITY MĘŻCZYZN na żywo


19:45 Liga Mistrzów, Londyn, Anglia – 4. runda: ZAWODY na żywo

Komentarz: Adam Probosz – Grzegorz Krejner


08:50 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: KONKURS DRUŻYNOWY SKOKÓW MĘŻCZYZN na żywo

Komentarz: Mateusz Juza

11:20 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: KONKURS SKOKÓW KOBIET na żywo

Komentarz: Adam Probosz

13:40 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: SZTAFETA 4X5 KM MĘŻCZYZN na żywo

Komentarz: Paweł Ulbrych

14:45 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: BIEG NA 5 KM KOBIET na żywo

Komentarz: Paweł Ulbrych


04:00 NBA: GOLDEN STATE WARRIORS – PHOENIX SUNS na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

11:00 Basketball Super League – 10. kolejka: GAZIANTEP BASKETBOL – DARÜŞŞAFAKA TEKFEN 

Komentarz: Krzysztof Sendecki

13:30 Basketball Super League – 10. kolejka: YUKATEL MERKEZEFENDİ BELEDIYESI BASKET – TÜRK TELEKOM SPOR

Komentarz: Jakub Ryś

16:00 Basketball Super League – 10. kolejka: BEŞİKTAŞ ICRYPEX – TOFAŞ

Komentarz: Radosław Spiak

17:20 Energa Basket Liga – 13. kolejka: GRUPA SIERLECCY CZARNI SŁUPSK – TWARDE PIERNIKI TORUŃ

Komentarz: Tomasz Jankowski – Łukasz Wiśniewski

18:00 easyCredit BBL – 9. kolejka: BROSE BAMBERG – MEDI BAYYREUTH

Komentarz: Piotr Wesołowicz

19:00 NBA: NEW YORK KNICKS – DENVER NUGGETS na żywo

Komentarz: Artur Kwiatkowski – Hubert Radke

20:45 Liga ACB – 12. kolejka: CASADEMONT SARAGOSSA – REAL MADRYT

Komentarz: Jakub Ryś

22:40 Basketball Super League – 10. kolejka: RUTTİ EXTRA BURSASPOR – ALİAĞA PETKİM SPOR

Komentarz: Jacek Łączyński


20:20 Puchar Świata, Salt Lake City, USA: BIEG NA 500 M KOBIET na żywo

Komentarz w PSE: Marcin Lepa – Katarzyna Bachleda-Curuś

21:00 Puchar Świata, Salt Lake City, USA: BIEG NA 1500 M MĘŻCZYZN na żywo

Komentarz w PSE: Marcin Lepa – Katarzyna Bachleda-Curuś

21:55 Puchar Świata, Salt Lake City, USA: BIEG NA 1000 M KOBIET na żywo

Komentarz w PSE: Marcin Lepa – Katarzyna Bachleda-Curuś

22:40 Puchar Świata, Salt Lake City, USA: BIEG MASOWY MĘŻCZYZN na żywo

Komentarz w PSE: Marcin Lepa – Katarzyna Bachleda-Curuś

23:00 Puchar Świata, Salt Lake City, USA: BIEG DRUŻYNOWY KOBIET na żywo

Komentarz w PSE: Marcin Lepa – Katarzyna Bachleda-Curuś


19:00 Puchar Świata, Beaver Creek, USA: ZJAZD MĘŻCZYZN na żywo

Komentarz: Witold Domański – Rafał Głowacki

20:30 Puchar Świata, Lake Louise, Kanada: ZJAZD KOBIET na żywo

Komentarz: Marcin Szafrański


14:50 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: JAZDA PO MULDACH KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
*(o 23:20  w Eurosporcie 1, 5 grudnia o 01:00  w Polsacie Sport News)

Komentarz w Eurosporcie: Adam Probosz
Komentarz w PSN: Grzegorz Jędrzejewski – Jan Kanty Wolanty

21:30 Puchar Świata, Steamboat, USA: BIG AIR KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
*(o 23:00  w Polsacie Sport News)

Komentarz w Eurosporcie: Adam Probosz
Komentarz w PSN: Grzegorz Jędrzejewski – Jan Kanty Wolanty


17:50 Mistrzostwa Świata, Llíria, Hiszpania – 2. kolejka, grupa E: SŁOWACJA – NIEMCY na żywo

Komentarz: Grzegorz Michalewski

17:50 Mistrzostwa Świata, Torrevieja, Hiszpania – 2. kolejka, grupa H: AUSTRIA – ARGENTYNA na żywo

Komentarz: Tomasz Włodarczyk

17:50 Mistrzostwa Świata, Castelló de la Plana, Hiszpania – 2. kolejka, grupa G: PARAGWAJ – CHORWACJA na żywo

Komentarz: Paweł Ślęzak

17:50 Mistrzostwa Świata, Granollers, Hiszpania – 2. kolejka, grupa F: KOREA POŁUDNIOWA – TUNEZJA na żywo


20:20 Mistrzostwa Świata, Torrevieja, Hiszpania – 2. kolejka, grupa H: CHINY – HISZPANIA na żywo

Komentarz: Tomasz Włodarczyk

20:20 Mistrzostwa Świata, Llíria, Hiszpania – 2. kolejka, grupa E: WĘGRY – CZECHY na żywo

Komentarz: Grzegorz Michalewski

20:20 Mistrzostwa Świata, Castelló de la Plana, Hiszpania – 2. kolejka, grupa G: JAPONIA – BRAZYLIA na żywo

Komentarz: Paweł Ślęzak

20:20 Mistrzostwa Świata, Granollers, Hiszpania – 2. kolejka, grupa F: KONGO – DANIA na żywo


13:15 PGNiG Superliga – 12. kolejka: GRUPA AZOTY UNIA TARNÓW – TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK 

Komentarz: Tomasz Jasina – Maciej Wojs (z Tarnowa)
Reporter: Grzegorz Chodkowski

20:25 Liqui Moly Handball Bundesliga – 14. kolejka: RHEIN-NECKAR LÖWEN – FÜCHSE BERLIN na żywo


15:55 Premiership – 10. kolejka: EXETER CHIEFS – SARACENS


12:15 Tauron Liga – 11. kolejka: JOKER ŚWIECIE – IŁ CAPITAL LEGIONOVIA LEGIONOWO


18:45 Tauron Liga – 11. kolejka: UNI OPOLE – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ


20:30 Tauron Liga – 11. kolejka: ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ – BKS BOSTIK BIELSKO-BIAŁA

Komentarz: Adam Romański – Joanna Mirek


14:45 PlusLiga – 10. kolejka: INDYKPOL AZS OLSZTYN – JASTRZĘBSKI WĘGIEL

Komentarz: Jerzy Mielewski – Wojciech Drzyzga

16:45 Tauron Liga – 12. kolejka: BBTS BIELSKO-BIAŁA – OLIMPIA SULĘCIN


16:45 Tauron Liga – 12. kolejka: EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA – SPS CHROBRY GŁOGÓW

Komentarz: Dawid Wygas – Emil Włodarczyk (z Częstochowy)

17:30 PlusLiga – 10. kolejka: LUK LUBLIN – CERRAD ENEA CZARNI RADOM

Komentarz: Tomasz Swędrowski – Ireneusz Mazur (z Lublina)


09:40 Puchar Świata, Wisła: MELDUNEK na żywo
*(również o 11:10)

Studio: Marcin Rams (z Wisły)

15:10 Puchar Świata, Wisła: STUDIO na żywo
*(również o 18:15)

Studio: Michał Korościel – Sebastian Szczęsny, Jakub Kot, Krzysztof Biegun, Natalia Żaczek, Jan Winkiel, Wojciech Topór (z Wisły)
Reporterzy: Kacper Merk,
Dominik Formela

15:15 Puchar Świata, Wisła: STUDIO na żywo
*(również o 16:05 w TVP Sport i TVP 1)

Studio: Maciej Kurzajewski – Apoloniusz Tajner, Adam Małysz (z Wisły)
Reporterzy: Filip Czyszanowski, Aleksander Roj, Michał Chmielewski, Patryk Pancewicz, Mateusz Leleń, Paweł Baran

15:30 Puchar Świata, Wisła: SERIA PRÓBNA na żywo

Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek (z Wisły)

16:25 Puchar Świata, Wisła: KONKURS DRUŻYNOWY na żywo

Komentarz w Eurosporcie: Igor Błachut, Marek Rudziński (z Wisły)
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek (z Wisły)
Komentarz w Radio Gol 3: Mateusz Stóf

18:05 Puchar Świata Kobiet, Lillehammer, Norwegia: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
*(od 19:00 również w Eurosporcie 2)

Komentarz: Maciej Skomarowski – Joanna Kil

19:30 Puchar Świata, Wisła, Polska: KRONIKA 


19:40 Magazyn PROSTO ZE SKOCZNI 


13:45 UK Championship, York, Anglia: PÓŁFINAŁY na żywo

Komentarz: Jarosław Kowalski, Michał Ebert

20:00 UK Championship, York, Anglia: PÓŁFINAŁY na żywo
*(od 22:00 również w Eurosporcie 2)

Komentarz: Przemysław Kruk, Rafał Jewtuch


18:20 Puchar Świata, Steamboat, USA: BIG AIR KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
*(5 grudnia o 11:00  w Polsacie Sport News)


01:00 Bellator 272, Uncasville, USA: SERGIO PETTIS – KYOJI HORIGUCHI
*(od 04:00 również w TVP Sport)

Komentarz: Patryk Prokulski – Maciej Turski


13:30 Formuła 2 – Grand Prix Arabii Saudyjskiej: WYŚCIG 1 na żywo

Komentarz: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski

14:30 Formuła 1 – Grand Prix Arabii Saudyjskiej: STUDIO na żywo
*(również o 16:10)

Studio: Aldona Marciniak – Michał Gąsiorowski

14:55 Formuła 1 – Grand Prix Arabii Saudyjskiej: III SESJA TRENINGOWA na żywo

Komentarz: Mikołaj Sokół – Robert Smoczyński

17:00 Formuła 1 – Grand Prix Arabii Saudyjskiej: STUDIO na żywo
*(również o 19:10)

Studio: Aldona Marciniak – Robert Smoczyński, Michał Gąsiorowski

17:55 Formuła 1 – Grand Prix Arabii Saudyjskiej: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo

Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

20:00 Nitro Rallycross, Starke, USA: DZIEŃ 1


18:45 
Indywidualne Mistrzostwa Europy na lodzie, Tomaszów Mazowiecki: STUDIO 

Studio: Marcin Majewski – Michał Widera, Szymon Woźniak (z Tomaszowa Mazowieckiego)
Reporterzy: Łukasz Benz, Edward Durda

19:00
Indywidualne Mistrzostwa Europy na lodzie, Tomaszów Mazowiecki: ZAWODY

Komentarz: Michał Łopaciński – Tomasz Bajerski (z Tomaszowa Mazowieckiego)


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:50 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


23:15 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Tomasz Lenart