Sport w TV: sobota – 4 kwietnia 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV, a także niektórych pozycji internetowych. 00:55 Major League Soccer – 5. kolejka: ORLANDO CITY SC – DC […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV, a także niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
00:55 Major League Soccer – 5. kolejka: ORLANDO CITY SC – DC UNITED na żywo
Eurosport 2 HD

11:25 1. Liga: WSTĘP DO MECZU na żywo
Orange sport
Komentarz: Dominik Guziak – Andrzej Iwan (z Niecieczy)

11:40 1. Liga – 24. kolejka: TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA – ARKA GDYNIA na żywo
Orange sport
Komentarz: Dominik Guziak – Andrzej Iwan (z Niecieczy)

12:25 Serie A – 29. kolejka: AS ROMA – SSC NAPOLI na żywo
Canal+ Family 2 HD
Komentarz: Filip Surma – Tomasz Lipiński

12:40 T-Mobile Ekstraklasa: WSTĘP DO MECZU na żywo
Canal+ Family HD
Komentarz: Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)
Reporter: Filip Adamus, Żelisław Żyżyński


12:50 Eliminacje Mistrzostwa Europy: SKRÓTY premiera.200
polsat-sport-hd.120

12:55 T-Mobile Ekstraklasa – 26. kolejka: CRACOVIA – LECHIA GDAŃSK na żywo
Canal+ Family HDCanal+ Sport OnlinenSport+ HD
Komentarz: Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)
Reporter: Filip Adamus, Żelisław Żyżyński


13:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Piotr Karpiński – Andrzej Twarowski

13:40 Premier League  – 31. kolejka: ARSENAL FC – LIVERPOOL FC na żywo
Canal+ Sport HDDuhok TVIdman TV
Komentarz w Canal+ Sport: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

14:00
3. Liga – 31. kolejka: CHEMNITZ – DYNAMO DRESDEN na żywo
MDR

14:00 
3. Liga – 31. kolejka: ARMINIA BIELEFELD – ENERGIE COTTBUS na żywo
RBBWDR HD

14:10
1. Liga: WSTĘP DO MECZU na żywo

Orange sport
Komentarz: Leszek Bartnicki – Marcin Sasal (z Olsztyna)

14:25 1. Liga – 24. kolejka: STOMIL OLSZTYN – KGHM ZAGŁĘBIE LUBLIN na żywo
Orange sport
Komentarz: Leszek Bartnicki – Marcin Sasal (z Olsztyna)

14:45 Bundesliga: ZAPOWIEDŹ KOLEJKI premiera.200
Eurosport 2 HD
Prowadzenie: Adam Dutlinger

15:10 T-Mobile Ekstraklasa: WSTĘP DO MECZU na żywo
Canal+ Family HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)
Reporter: Cezary Olbrycht, Mariusz Wróblewski


15:15 Bundesliga: WSTĘP DO MECZU  na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Andrzej Janisz

15:25 Bundesliga – 27. kolejka: BAYER LEVERSKUSEN – HAMBURGER SV na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Andrzej Janisz

15:25 T-Mobile Ekstraklasa – 26. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA na żywo
Canal+ Family HDCanal+ Sport OnlinenSport+ HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)
Reporter: Cezary Olbrycht, Mariusz Wróblewski


15:25 
Bundesliga – 27. kolejka: VFL WOLFSBURG – VFB STUTTGART na żywo
TRT 3 Spor

15:45 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Canal+ Sport HD
Studio: Piotr Karpiński – Przemysław Rudzki

15:55 Premier League  – 31. kolejka: MANCHESTER UNITED – ASTON VILLA FC na żywo
Canal+ Sport HDIdman TV
Komentarz w Canal+ Sport: Edward Durda – Przemysław Rudzki

15:55
Liga BBVA – 29. kolejka: SEVILLA FC – ATHLETIC BILBAO na żywo
Canal+ Family 2 HD
Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

16:00 Premier Liha – 18. kolejka: CHORNOMORETS ODESSA – DYNAMO KIJÓW na żywo
2+2

17:00
Ligue 1 – 31. kolejka: EN AVANT GUINGAMP – OLYMPIQUE LYON na żywo
TV5 Monde Maghreb Orient

17:55
T-Mobile Ekstraklasa – 26. kolejka: PGE GKS BEŁCHATÓW – LECH POZNAŃ na żywo
Canal+ Sport HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Adam Marchliński – Wojciech Jagoda (z Bełchatowa)
Reporter: Daria Kabała-Malarz, Adam Westfal


18:00 BundesligaWSTĘP DO MECZU  na żywo
Eurosport 2 HD
Studio: Tomasz Lach – Radosław Gilewicz (z Dortmundu)
Reporter: Łukasz Siudak


18:25 Bundesliga – 27. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – BAYERN MONACHIUM na żywo
Eurosport 2 HDTRT HaberDas Erste HD
Komentarz w Eurosport 2: Mateusz Borek – Sławomir Chałaśkiewicz

18:25 Premier League  – 31. kolejka: CHELSEA FC – STOKE CITY na żywo
Canal+ Family HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

18:25 
Serie A – 29. kolejka: ACF FIORENTINA – UC SAMPDORIA na żywo
Canal+ Family 2 HD
Komentarz: Grzegorz Milko – Filip Surma

18:55
 Primeira Liga – 27. kolejka: CF OS BELENENSES – MOREIRENSE FC na żywo
Sportklub

20:00 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Canal+ Sport HD
Studio: Piotr Karpiński – Maciej Murawski

20:15 Synot Liga – 22. kolejka: SLAVIA PRAGA – BOHEMIANS 1905 
na żywo
ČT Sport

20:25 T-Mobile Ekstraklasa – 26. kolejka: LEGIA WARSZAWA – PIAST GLIWICE na żywo
Canal+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Tomasz Smokowski – Marcin Baszczyński (z Warszawy)
Reporter: Paulina Bojarska, Michał Wodziński


20:40
Eredevisie – 29.kolejka: FC TWENTE – PSV EINDHOVEN na żywo
Polsat Sport News

Komentarz: Piotr Przybysz

20:55 Serie A – 29. kolejka: JUVENTUS FC – EMPOLI FC na żywo
Orange sportIdman TV
Komentarz w Orange Sport: Dominik Guziak – Piotr Czachowski

20:55
Major League Soccer – 5. kolejka: CHICAGO FIRE – TORONTO FC na żywo
Eurosport 2 HD

21:10
Primeira Liga – 27. kolejka: PACOS FERREIRA – SPORTING CP na żywo
SportklubRTP International

22:00
Magazyn PREMIER LEAGUE+ premiera.200
Canal+ Family HD

22:30
 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Canal+ Sport HD
Studio: Piotr Karpiński – Maciej Murawski

22:45 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW premiera.200
Canal+ Family HD

22:45
Magazyn
LIGA+ na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak – Tomasz Wieszczycki

badminton
10:05 Indywidualne Mistrzostwa Europy Juniorów w Lublinie: FINAŁY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

boks
03:00 ESPN Friday Night Fights 2015: PETR PETROV – GAMALIEL DIAZ na żywo
Fightklub

20:30
Gala, Newcastle, Wlk. Brytania: ANTHONY NELSON – JAMIE WILSON na żywo
*(od 22:30 w Polsat Sport)
Polsat Sport Extra HDpolsat-sport-hd.120
Komentarz: Andrzej Kostyra – Andrzej Gmitruk

21:00
Gala, Rezzato, Włochy: 
CARMINE TOMMASONE – CRISTIAN PALMA na żywo
Fightklub

21:00
Gala, Quebec, Kanada: ADONIS STEVENSON – SAKIO BIKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

futbol australijski
10:00 Liga Futbolu Australijskiego – 1. kolejka: WESTERN BULLDOGS  – WEST COAST EAGLES na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Witold Cebulewski, Jędrzej Stęszewski

futsal
17:55 Futsal Ekstraklasa – 18. kolejka: GWIAZDA RUDA ŚLASKA – CLEAREX CHORZÓW na żywo
Orange sport
Komentarz: Rafał Kędzior (z Rudy Śląskiej)

golf
19:20 Magazyn MAGAZYN GOLFOWY premiera.200
Polsat Sport Extra HD

hokej na trawie
12:45 Europejska Liga Hokeja EHL – 1/4 Finału: ??? – ??? na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Jakub Pieczatowski

13:45 
Europejska Liga Hokeja EHL – 1/4 Finału: ??? – ??? premiera.200
Eurosport 2 HD
Komentarz: Jakub Pieczatowski

koszykówka mężczyzn
02:00 Liga NBA: MEMPHIS GRIZZLIES – OKLAHOMA CITY THUNDER na żywo
Canal+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

12:20 Tauron Basket Liga – 26. kolejka: PGE TURÓW ZGORZELEC – AZS KOSZALIN na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Adam Romański – Grzegorz Chodkiewicz

piłka ręczna kobiet
18:55 Velux EHF Liga Mistrzyń – 1/4 Finału: ZRK VARDAR SKOPJE – GYORI AUDI ETO KC (I MECZ) na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Krzysztof Bandych – Iwona Nabożna

piłka ręczna mężczyzn
16:15 Liga ASOBAL – 24. kolejka: F.C. BARCELONA – NATURHOUSE LA RIOJA na żywo
Sportklub

rajdy samochodowe
23:15 FIA Rajdowe ME – Rajd Irlandii: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Grzegorz Gac

siatkówka kobiet
14:30
Liga Mistrzyń CEV: STUDIO na żywo
Polsat Sport Newspolsat-sport-hd.120
Studio: Krzysztof Wanio (z Szczecina)
Reporter: Marcin Lepa

15:00 
Liga Mistrzyń CEV – 1/2 Finału: CHEMIK POLICE – UNENDO YAMAMAY BUSTO ARSIZIO na żywo
Polsat Sport Newspolsat-sport-hd.120
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Szczecina)

17:00 Liga Mistrzyń CEV: STUDIO na żywo
Polsat Sport Newspolsat-sport-hd.120
Studio: Krzysztof Wanio (z Szczecina)
Reporter: Marcin Lepa

18:00 Liga Mistrzyń CEV – 1/2 Finału: VAKIFBANK STAMBUŁ – ECZACIBASI VITRA STAMBUŁ na żywo
Polsat Sport Newspolsat-sport-hd.120
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Szczecina)

20:00 
Liga Mistrzyń CEV:
 STUDIO na żywo
Polsat Sport Newspolsat-sport-hd.120
Studio: Krzysztof Wanio (z Szczecina)
Reporter: Marcin Lepa

siatkówka mężczyzn
13:50
Reportaż FINAL FOUR LIGI MISTRZÓW premiera.200
polsat-sport-hd.120

20:30 Plusliga – 1/2 Finału: LOTOS TREFL GDAŃSK – PGE SKRA BEŁCHATÓW (IV MECZ) na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Jerzy Mielewski – Ireneusz Mazur

snooker
08:30 China Open, Pekin, Chiny: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

13:30 
China Open, Pekin, Chiny: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

snowboard
18:40
Magazyn MAGAZYN SNOWBOARDOWY premiera.200
Polsat Sport Extra HD

sporty ekstremalne
16:50 Magazyn GILLETTE WORLD SPORT premiera.200
Orange sport

sporty walki
21:00 King of Kings, Kiszyniów, Mołdawia: TUTU CONSTANTIN – VITALY BUHRYAKOV na żywo
Eurosport HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Andrzej Janisz, Piotr Onami
23:00
Gwiazdy PLMMA:
KAMIL ŁEBKOWSKI premiera.200
Orange sport

tenis
01:00 ATP Masters Miami Open – 1/2 Finału: NOVAK DJOKOVIC – JOHN ISNER na żywo
polsat-sport-hd.120

19:00 WTA World Tour, Miami, USA – Finał:  CARLA SUAREZ NAVARRO – SERENA WILLIAMS  na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:30 Magazyn
ATP WORLD TOUR UNCOVERED premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Lektor: Marcin Muras

inne
20:30 Pro Kabaddi League: PATNA PIRATES – DABANG DELHI premiera.200
Fightklub

20:45 
Pro Kabaddi League: PATNA PIRATES – BENGALURU BULLS premiera.200
Fightklub

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Adrian Wojdyło, Krzysztof Sokólski

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA