Sport w TV: sobota – 6 lutego 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Serie A – 21. kolejka: JUVENTUS FC – AS ROMA 10:00 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Krzysztof Stanowski – Mateusz Rokuszewski, Wojciech Kowalczyk 11:15 Magazyn PREMIER […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Serie A – 21. kolejka: JUVENTUS FC – AS ROMA


10:00 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Krzysztof Stanowski – Mateusz Rokuszewski, Wojciech Kowalczyk

11:15 
Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK 

Redakcja: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski

11:45 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 

Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski

12:55 2. Bundesliga – 20. kolejka: VFL OSNABRÜCK – VFL BOCHUM na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

13:25 
Premier League – 23. kolejka: ASTON VILLA FC – ARSENAL FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

13:55 LaLiga Santander – 22. kolejka: UD LEVANTE – GRANADA CF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński

14:40 PKO Ekstraklasa – 16. kolejka: WSTĘP DO MECZU
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Marek Jóźwiak (z Gliwic)
Reporterzy: Tomasz Lipiński, Gabriel Rogaczewski

14:55 PKO Ekstraklasa – 16. kolejka: PIAST GLIWICE – ŚLĄSK WROCŁAW 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Marek Jóźwiak (z Gliwic)
Komentarz w Radio Gol 1: Szymon Przedpełski

14:55 Serie A – 21. kolejka: ATALANTA BC – TORINO FC 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

15:00 Bundesliga – 20. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban, Maciej Kruk

15:25 Bundesliga – 20. kolejka: SC FREIBURG – BORUSSIA DORTMUND na żywo

Komentarz: Edward Durda – Maciej Murawski

15:25 Bundesliga – 20. kolejka: FC AUGSBURG – VFL WOLFSBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

15:25 Bundesliga – 20. kolejka: FC SCHALKE 04 GELSENKIRCHEN – RB LIPSK na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

15:55 Premier League – 23. kolejka: NEWCASTLE UNITED FC – SOUTHAMPTON FC na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Michał Gutka

15:55
Championship – 28. kolejka: BARNSLEY FC – DERBY COUNTY FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:55 Premier League – 23. kolejka: BURNLEY FC – BRIGHTON & HOVE ALBION na żywo


16:10 LaLiga Santander – 22. kolejka: SD HUESCA – REAL MADRYT CF na żywo

Komentarz w Canal+: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała
Komentarz w Radio Gol 2: Maciej Piotrowski

16:25
Eredivisie – 21. kolejka: PSV EINDHOVEN – FC TWENTE 


17:10 PKO Ekstraklasa – 16. kolejka: WSTĘP DO MECZU
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Michał Żewłakow (ze Szczecina)
Reporterzy: Mariusz Wróblewski, Cezary Olbrycht

17:25 PKO Ekstraklasa – 16. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – CRACOVIA 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Rafał Dębiński – Michał Żewłakow (ze Szczecina)
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Anyszek

17:30 Serie A – 21. kolejka: STUDIO 
*(również o 20:00 i 22:45)
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Piotr Czachowski, Antoni Partum, Mateusz Janiak

17:55 Serie A – 21. kolejka: JUVENTUS FC – AS ROMA 
Ipla
Komentarz w Eleven: Mateusz Święcicki – Filip Kapica
Komentarz w Radio Gol 2:Piotr
Szymczuk

18:25 Premier League – 23. kolejka: FULHAM FC – WEST HAM UNITED FC na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Jarosław Koliński

18:25 LaLiga Santander – 22. kolejka: ELCHE CF – VILLAREAL CF na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Leszek Orłowski

18:25 Bundesliga – 20. kolejka: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – 1. FC KÖLN na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Sebastian Chabiniak


18:55 Ligue 1 – 23. kolejka: OLYMPIQUE LYON – RC STRASBOURG
Ipla
Komentarz w nSport+ Filip Surma – Michał Bojanowski
Komentarz w Eleven: Michał Mitrut

19:05 PKO Ekstraklasa – 16. kolejka: STUDIO
TVP Sport HD
Studio: Sylwia Dekiert – Maciej Szczęsny, Sebastian Mila
Reporter: Michał Zawacki

19:30 PKO Ekstraklasa – 16. kolejka: WSTĘP DO MECZU
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz – Kamil Kosowski (z Warszawy)
Reporterzy: Maciej Klimek, Bartosz Ignacik

19:55 PKO Ekstraklasa – 16. kolejka: LEGIA WARSZAWA – RAKÓW CZĘSTOCHOWA
CANAL+ Sport HDTVP Sport HD
Komentarz w Canal: Przemysław Pełka – Tomasz Wieszczycki (z Warszawy)
Komentarz w TVP Sport: Jacek Laskowski – Marcin Żewłakow
Komentarz w Radio Gol 1: Bartłomiej Płonka


20:40 Serie A – 21. kolejka: GENOA CFC – SSC NAPOLI
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak


20:55 Premier League – 23. kolejka: MANCHESTER UNITED FC – EVERTON FC na żywo

Komentarz w Canal+: Adrian Olek – Rafał Nahorny
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Stóf


20:55 LaLiga Santander – 22. kolejka: SEVILLA FC – GETAFE CF na żywo
Ipla
Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Marcin Gazda


20:55 Ligue 1 – 23. kolejka: RC LENS – STADE RENNAIS FC
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz

22:00 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD

Studio: Michał Wodziński – Grzegorz Mielcarski, Remigiusz Jezierski

23:00 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla

Studio: Mikołaj Kruk

23:15 Magazyn PREMIER LEAGUE+ 
CANAL+ Sport HD


10:20 Puchar Świata, Ulricehamn, Szwecja: KWALIFIKACJE STYLEM DOWOLNYM KOBIET I MĘŻCZYZN 
Eurosport Player

12:45 Puchar Świata, Ulricehamn, Szwecja: BIEGI SPRINTERSKIE STYLEM DOWOLNYM KOBIET I MĘŻCZYZN 
*(od 13:00 również w Eurosport 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport Player
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi, Piotr Meissner


10:00 Mistrzostwa Świata, Altenberg, Niemcy: 1. ŚLIZG DWÓJEK MĘŻCZYZN 
Ipla

11:30 Mistrzostwa Świata, Altenberg, Niemcy: 1. ŚLIZG DWÓJEK MĘŻCZYZN 
Ipla

14:30 Mistrzostwa Świata, Altenberg, Niemcy: 3. ŚLIZG DWÓJEK KOBIET 
Ipla

16:00 Mistrzostwa Świata, Altenberg, Niemcy: 4. ŚLIZG DWÓJEK KOBIET 
Ipla


13:55 Statscore Futsal Ekstraklasa – 20. kolejka: CLEAREX CHORZÓW – CONSTRACT LUBAWA na żywo

Komentarz: Michał Kornacki – Wojciech Jagoda

18:50 Statscore Futsal Ekstraklasa – 20. kolejka: RED DRAGONS PNIEWY – FIT MORNING GREDAR FUTSAL BRZEG na żywo

Komentarz: Jakub Trzaska, Kacper Śnigórski


11:30 PGA European Tour – Saudi International, King Abdullah Economic City, Arabia Saudyjska: III RUNDA
Ipla
Komentarz: Jacek Person

21:00 PGA Tour – Waste Management Phoenix Open, Scottsdale, USA: III RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


13:35 Telenet Superprestige, Middelkerke, Belgia: WYŚCIG KOBIET
Eurosport Player

14:55 Telenet Superprestige, Middelkerke, Belgia: WYŚCIG MĘŻCZYZN
Eurosport Player


09:00 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: KONKURS SKOKÓW 
Eurosport Player
Komentarz: Paweł Ulbrych

10:55 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: BIEG NA 10 KM 
Eurosport Player
Komentarz: Paweł Ulbrych


12:25 Eliminacje Mistrzostw Europy – grupa F: POLSKA – BIAŁORUŚ
*(8 lutego o 08:00  w TVP Sport HD)
TVP Sport HD
Komentarz: Ryszard Łabędź – Katarzyna Dulnik


04:00 NBA: LOS ANGELES CLIPPERS – BOSTON CELTICS 

Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz
11:00 Basketball Super League – 20. kolejka: GAZIANTEP BASKETBOL – GALATASARAY DOGA SIGORTA 

Komentarz: Krzysztof Sendecki

13:15 Basketball Super League – 20. kolejka: TÜRK TELEKOM – HDI SIGORTA AFYON BELEDIYE 

Komentarz: Jakub Ryś

15:30 Basketball Super League – 20. kolejka: DARÜŞŞAFAKA TEKFEN – PINAR KARŞIYAKA 

Komentarz: Jakub Ryś

17:30 Energa Basket Liga – 25. kolejka: ENEA ASTORIA BYDGOSZCZ – ANWIL WŁOCŁAWEK 
Ipla


18:00 Liga ACB – 23. kolejka: HERBALIFE GRAN CANARIA – BAXI MANRESA

Komentarz: Radosław Spiak

19:00
NBA: NEW YORK KNICKS – PORTLAND TRAIL BLAZERS 

Komentarz: Maciej Jędrzejak

20:55 Liga ACB – 23. kolejka: RETABET BILBAO BASKET – BARCA
*(o 23:50  w Sportklub HD)

Komentarz w nSport+: Wojciech Michałowicz, Artur Kwiatkowski
Komentarz w Sportklubie: Radosław Spiak


23:00 NBA: SACRAMENTO KINGS – DENVER NUGGETS

Komentarz: Wojciech Michałowicz, Bartosz Tomczak


15:00 IAAF World Indoor Tour, Metz, Francja: MITYNG na żywo
*(7 lutego o 10:50  w TVP Sport HD)
TVP Sport HD
Komentarz: Szymon Borczuch – Sebastian Chmara

18:45 IAAF World Indoor Tour, Rouen, Francja: MITYNG na żywo
Eurosport Player


11:25 Puchar Świata, Garmisch-Partenkirchen, Niemcy: SUPERGIGANT MĘŻCZYZN 


22:30 Puchar Świata, Deer Valley, USA: SKOKI AKROBATYCZNE

Komentarz w Polsacie Sport News: Grzegorz Jędrzejewski


12:55 Liga Europejska EHF – faza grupowa. grupa A: HERNING IKAST HANDBOLD – VACI NKSE


13:55 Liga Europejska EHF – faza grupowa. grupa C: CS MINAUR BAIA MARE – HC ASTRAKHANOCKHA


13:55 Liga Europejska EHF – faza grupowa. grupa C: STORHAMAR HANDBALL ELITE – THURNIGER HC


15:50
 Liga Mistrzyń EHF – faza grupowa. grupa B: BREST BRETAGNE HANDBALL – BORUSSIA



17:10 PGNiG Superliga – 10. kolejka: ORLEN WISŁA PŁOCK – KS AZOTY-PUŁAWY 

Komentarz: Grzegorz Chodkowski – Michał Matysik

19:50 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa, grupa A: PICK SZEGED – PARIS SAINT-GERMAIN
Eurosport Player

20:00 Liga SEHA – 2. kolejka, grupa A: RK PPD ZAGRZEB – RK EUROFARM PELISTER 

Komentarz: Mateusz Juza

21:55 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 17. kolejka: GWD MINDEN – HBW BALINGEN-WEILSTETTEN 

Komentarz: Kamil Gapiński


15:10 Puchar Sześciu Narodów – 1. kolejka: WŁOCHY – FRANCJA

Komentarz: Andrzej Kopyt, Robert Grzędowski

17:40 Puchar Sześciu Narodów – 1. kolejka: ANGLIA – SZKOCJA 

Komentarz: Mariusz Liedel, Andrzej Kopyt


09:55 Puchar Świata, St. Moritz, Szwajcaria: 2. ŚLIZG DWÓJEK MĘŻCZYZN
Eurosport Player

17:45 Puchar Świata, St. Moritz, Szwajcaria: 2. ŚLIZG MĘŻCZYZN
Eurosport Player


18:00 Tauron Liga – 19. kolejka: BKS BOSTIK BIELSKO-BIAŁA – DPD LEGIONOVIA LEGIONOWO
Ipla


14:45 PlusLiga – 24. kolejka: VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA – ASSECO RESOVIA RZESZÓW 
Polsat Sport HDIpla


17:00
Tauron 1. liga – 22. kolejka: BKS VISŁA BYDGOSZCZ – OLIMPIA SULĘCIN
Ipla

17:30 PlusLiga – 24. kolejka: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE 
Polsat Sport HDIpla


17:50 Tauron 1. liga – 22. kolejka: BAS BIAŁYSTOK – AZS AGH KRAKÓW
Ipla


18:00 Tauron 1. liga – 22. kolejka: EWINNER GWARDIA WROCŁAW – LUK POLITECHNIKA LUBLIN
Ipla


20:30 PlusLiga – 24. kolejka: STAL NYSA – INDYKPOL AZS OLSZTYN
Polsat Sport HDIpla


12:35 Puchar Świata Kobiet, Hinzenbach, Austria: KONKURS INDYWIDUALNY 
*(o 16:45  w Eurosport 1 HD)

Komentarz: Jakub Pieczatowski

14:15 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: STUDIO
*(również o 16:15)

Studio: Marcin Rams – Mateusz Leleń, Kamil Wolnicki
Reporterzy: Sebastian Szczęsny, Patryk Pancewicz

14:20 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: STUDIO
*(również o 16:15)

Studio: Michał Korościel – Jakub Kot, Krzysztof Biegun, Jakub Pieczatowski
Reporter: Kacper Merk

14:30 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: KONKURS INDYWIDULANY 

Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Kirpsza – Piotr Szymczuk


13:45 Shoot-Out, Milton Keynes, Wielka Brytania: II RUNDA 
*(do 18:00)
Eurosport Player

19:45 Shoot-Out, Milton Keynes, Wielka Brytania: II RUNDA 
*(do 00:00)
Eurosport Player


09:07 Puchar Świata, Bannoje, Rosja: SLALOM GIGANT RÓWNOLEGŁY 
Eurosport Player


00:00 ATP Cup, Melbourne, Australia – 1/2 finału: NIEMCY – ROSJA na żywo
*(do 04:30)
Polsat Sport HDIpla

00:00 ATP Cup, Melbourne, Australia – 1/2 finału: WŁOCHY – HISZPANIA na żywo
*(do 13:00)
Ipla

01:00 WTA Tour – Grampians Trophy, Melbourne, Australia – 1/4 finału: VICTORIA AZARENKA – ANETT KONTAVEIT 


03:00 WTA Tour – Yarra Valley Classic, Melbourne, Australia – 1/2 finału: MARKETA VONDROUSOVA – GARBINE MUGURUZA 


03:00 WTA Tour – Grampians Trophy, Melbourne, Australia – 1/4 finału: MARIA SAKKARI – ANGELIQUE KERBER 


04:30 ATP World Tour 250, Melbourne, Australia – 1/2 finału: JEREMY CHARDY – DANIEL EVANS 


04:30 ATP World Tour 250, Melbourne, Australia – 1/2 finału: THIAGO MONTEIRO – STEFANO TRAVAGLIA 


05:00 WTA Tour – Gippsland Trophy, Melbourne, Australia – 1/2 finału: EKATERINA ALEXANDROVA – KAIA KANEPI 


05:00 WTA Tour – Grampians Trophy, Melbourne, Australia – 1/4 finału: JENNIFER BRADY – BARBORA KREJCIKOVA 


06:30 ATP World Tour 250, Melbourne, Australia – 1/2 finału: JANNIK SINNER – KAREN KHACHANOV 


06:30 ATP World Tour 250, Melbourne, Australia – 1/2 finału: FELIX AUGER-ALIASSIME – CORENTIN MOUTET 
*(o 08:30  w Eurosport 1 HD)


07:00 WTA Tour – Gippsland Trophy, Melbourne, Australia – 1/2 finału: ELISE MERTENS – NAOMI OSAKA 


07:00 WTA Tour – Grampians Trophy, Melbourne, Australia – 1/4 finału: ANN LI – SORANA CIRSTEA 


07:30 ATP Cup, Melbourne, Australia – grupa D: ARGENTYNA – JAPONIA na żywo
*(do 13:00)
Polsat Sport HDIpla



19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki