Sport w TV: sobota – 7 marca 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy oraz o wybranych propozycjach zagranicznych telewizji. 04:00 MLS – 1. kolejka: LOS ANGELES GALAXY – CHICAGO FIRE  13:55 Premier Liga – 18. kolejka: TEREK […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy oraz o wybranych propozycjach zagranicznych telewizji.

piłka nożna
04:00 MLS – 1. kolejka: LOS ANGELES GALAXY – CHICAGO FIRE na żywo
Eurosport HDEurosport DE

13:55 Premier Liga – 18. kolejka: TEREK GROZNY – CSKA MOSKWA na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Piotr Przybysz

15:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Filip Surma – Tomasz Wieszczycki

15:10 T-Mobile Ekstraklasa: WSTĘP DO MECZU na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Kamil Kosowski (z Gliwic)
Reporterzy: Adam Westfal, Filip Adamus


15:25 T-Mobile Ekstraklasa – 23. kolejka: PIAST GLIWICE – GÓRNIK ZABRZE na żywo
nSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Robert Skrzyński – Kamil Kosowski (z Gliwic)
Reporterzy: Adam Westfal, Filip Adamus


15:25 T-Mobile Ekstraklasa – 23. kolejka: WISŁA KRAKÓW – ZAWISZA BYDGOSZCZ na żywo
Canal+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Przemysław Pełka – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Michał Wodziński


15:25 Bundesliga – 24. kolejka: HANNOVER 96 – BAYERN MONACHIUM na żywo
Eurosport 2 HDTRT 3 Spor
Komentarz w Eurosporcie 2: Rafał Sak – Sławomir Chałaśkiewicz

15:55 Liga BBVA – 26. kolejka: DEPORTIVO LA CORUNA – SEVILLA FC na żywo
Canal+ Family 2 HD
Komentarz: Rafał Wolski – Leszek Orłowski

15:55 Premier Liha – 16. kolejka: METALIST CHARKÓW – SZACHTAR DONIECK na żywo
Polsat Sport News

Komentarz: Marek Kleitz

17:25 1. Liga: WSTĘP DO MECZU na żywo

Orange sport

17:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Canal+ Sport HD
Studio: Filip Surma – Tomasz Wieszczycki

17:40 1. Liga – 20. kolejka: WISŁA PŁOCK – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
Orange sport

17:55 Liga BBVA – 26. kolejka: ATHLETIC BILBAO – REAL MADRYT na żywo
Canal+ Family HDIdman TV
Komentarz w Canal+ Family: Piotr Laboga – Krzysztof Przytuła

17:55 T-Mobile Ekstraklasa – 23. kolejka: LECHIA GDAŃSK – PGE GKS BEŁCHATÓW na żywo
Canal+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda (z Gdańska)
Reporterzy: Adam Westfal, Filip Adamus

18:25 Bundesliga – 24. kolejka: FSV MAINZ – BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH na żywo

Eurosport 2 HDTRT Haber
Komentarz w Eurosporcie 2: Tomasz Lach – Tomasz Kłos

18:25 FA Cup – 1/4 Finału: ASTON VILLA FC – WEST BROMWICH ALBION na żywo
BBC One HD

19:55 Liga BBVA – 26. kolejka: ELCHE CF – UD ALMERIA na żywo

Idman TV

19:55 Synot Liga -19. kolejka: VICTORIA PILZNO – SK SLAVIA PRAGA na żywo
CT Sport

20:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Filip Surma – Tomasz Wieszczycki

20:15 Magazyn LIGA+ na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak – Maciej Murawski

20:40 Serie A – 26. kolejka: AC MILAN – HELLAS VERONA na żywo
AzTV

21:00 MLS – 1. kolejka: DC UNITED – MONTREAL IMPACT na żywo
Eurosport 2 HD

21:15 Primeira Liga – 24. kolejka: ??? – ??? premiera.200
Sportklub

21:55 Liga BBVA – 26. kolejka: GRANADA CF – MALAGA CF na żywo
Idman TV

23:00 Eredevisie – 26. kolejka: GO AHEAD EAGLES – PSV EINDHOVEN premiera.200

Polsat Sport News
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

biathlon
12:50 Mistrzostwa Świata, Kontiolahti, Finlandia: SPRINT MĘŻCZYZN na żywo
*(od 13:15 w Eurosport)
Eurosport HDEurosport DEPolsat Sport Extra HDZDF HDRossiya 2CT Sport
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński – Krzysztof Wyrzykowski

16:20 
Mistrzostwa Świata, Kontiolahti, Finlandia: SPRINT
KOBIET na żywo
Eurosport HDEurosport DEPolsat Sport Extra HDZDF HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński – Krzysztof Wyrzykowski

biegi narciarskie
14:15 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: SPRINT KOBIET I MĘŻCZYZN ST. DOWOLNYM na żywo
*(od 14:25 w sport.tvp.pl)

Eurosport HDEurosport DEsport.tvp.pl
Komentarz w polskim Eurosporcie: Bogdan Chruścicki – Kacper Merk
Komentarz na sport.tvp.pl: Jarosław Idzi

bobsleje
13:15 Mistrzostwa Świata, Wintenberga, Niemcy – czwórki mężczyzn: I PRZEJAZD  na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Pajda

14:50
Mistrzostwa Świata, Wintenberga, Niemcy – czwórki mężczyzn: II PRZEJAZD
 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plZDF HD
Komentarz w TVP: Grzegorz Pajda

boks
04:00 Gala, Los Angeles, USA: JOSEPH DIAZ JR – JUAN LUIS HERNANDEZ na żywo
Fightklub

06:00
ESPN Friday Night Fights 2015: TONY HARRISON  – ANTWONE SMITH na żywo
Fightklub

19:30
Gala, Hull, Wlk. Brytania: TOMMY COYLE – MARTIN GETHIN
 na żywo
polsat-sport-hd.120

golf
11:30 PGA European Tour, Africa Open, RPA: RUNDA III na żywo
Canal+ Family 2 HD
Komentarz: Jacek Person

kolarstwo szosowe
13:45 Strade Bianche, Włochy: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HDRai sport 2
Komentarz w Eurosport 2: Adam Probosz, Dariusz Baranowski

kombinacja norweska
09:45 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: SKOKI na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Igor Błachut

13:15 
Puchar Świata, Lahti, Finlandia: SPRINT
 na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Adam Probosz

koszykówka mężczyzn
04:30
Liga NBA: GOLDEN STATE WARRIORS – DALLAS MAVERICKS na żywo
Canal+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

lekkoatletyka
09:55 Halowe Mistrzostwa Europy, Praga, Czechy: DZIEŃ 3 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 2 HDBBC Two HDRai sport 2CT Sport
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Marek Jóźwik (z Pragi)
Studio w TVP: Maciej Jabłoński – Anna Rogowska
Reporter w TVP: Aleksander Dzięciołowski

Komentarz w Eurosport 2: Paweł Ulbrych, Janusz Rozum

16:25 
Halowe Mistrzostwa Europy, Praga, Czechy: DZIEŃ 3 na żywo
*(od 17:25 w TVP 1)
TVP 1 HDTVP Sport HDsport.tvp.plBBC Two HDRai sport 2CT Sport
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Marek Jóźwik (z Pragi)
Studio w TVP: Maciej Jabłoński – Anna Rogowska
Reporter w TVP: Aleksander Dzięciołowski

łyżwiarstwo szybkie
19:30 Mistrzostwa Świata w wieloboju, Calgary, Kanada:  500M KOBIET na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Marcin Lepa


20:25 Mistrzostwa Świata w wieloboju, Calgary, Kanada: 500M MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Marcin Lepa


21:00 Mistrzostwa Świata w wieloboju, Calgary, Kanada:  3000M KOBIET na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Marcin Lepa


22:30 Mistrzostwa Świata w wieloboju, Calgary, Kanada:  5000M MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Marcin Lepa

narciarstwo alpejskie
10:45 Puchar Świata, Garmisch- Partenkirchen, Niemcy: ZJAZD KOBIET na żywo
Eurosport HDEurosport DEZDF HDRai sport 1
Komentarz w polskim Eurosporcie: Witold Domański

12:00 Puchar Świata, Kvitfjell, Norwegia: ZJAZD MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport HDEurosport DERai sport 1
Komentarz w polskim Eurosporcie: Witold Domański

15:40
Magazyn
MAGAZYN ALPEJSKI premiera.200
Polsat Sport Extra HD

piłka ręczna mężczyzn
17:30 PGNiG Superliga – 18 kolejka: WYBRZEŻE GDAŃSK- ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo
polsat-sport-hd.120

19:30
Handball-Bundesligi – 24. kolejka: ??? – ??? na żywo
Sportklub

23:15
Liga ASOBAL – 20. kolejka: GLOBALCAJA C. ENCANTADA – FC BARCELONA premiera.200
Sportklub

rajdy samochodowe
18:20 Rajdowe Mistrzostwa Świata, Rajd Meksyku: SKRÓT DNIA premiera.200
Polsat Sport Extra HD

19:00 
Rajdowe Mistrzostwa Świata, Rajd Meksyku – etap 16:
OS EL BRINCO 1 na żywo
Polsat Sport Extra HDSport 1 Germany

siatkówka mężczyzn
14:45 Plusliga – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
polsat-sport-hd.120

17:30
Serie A1 – 22. kolejka: 
ALTOTEVERE CITTÀ DI CASTELLO-SANSEPOLCRO – MODENA VOLLEY na żywo
Sportklub Rai sport 1

skeleton
10:00
Mistrzostwa Świata, Winterberg, Niemcy – kobiety: III i IV PRZEJAZD na żywo
sport.tvp.plZDF HD
20:30 premiera.200
TVP Sport HD
Komentarz w TVP: Grzegorz Pajda

skoki narciarskie
17:45
Puchar Świata, Lahti, Finlandia: WSTĘP DO KONKURSU na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Igor Błachut

17:50 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: STUDIOna żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski – Rafał Kot

18:00 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: KONKURS DRUŻYNOWY na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.plEurosport HDEurosport DE
Komentarz w TVP: Stanisław Snopek, Sebastian Szczęsny
Komentarz w polskim Eurosporcie: Igor Błachut

snowboard
22:00 Burton US Open: HALFPIPE MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport Extra HD

00:00 
Burton US Open: HALFPIPE KOBIET
 premiera.200
Polsat Sport Extra HD

sporty walki
21:00 Superkombat: WORLD GRAND PRIX SERIES na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Andrzej Janisz – Piotr Onami

tenis
09:00 Puchar Devisa – Grupa I Światowa:Kazachstan– Włochy: GRA DEBLOWA na żywo
Supertennis HD

14:00 Puchar Devisa – Grupa I Światowa: Wielka Brytania – Stany Zjednoczone: GRA DEBLOWA na żywo
Supertennis HD

14:00Puchar Devisa – Grupa I Strefy Euro-afrykańskiej: Polska – Litwa: GRA DEBLOWA na żywo
Canal+ Family HD
Komentarz: Tomasz Wolfke – Michał Chmela
Studio: Bartosz Ignacik – Piotr Gadomski
Reporter: Sonia Śledź

wyścigi samochodowe
20:30 FIA WTCC, Grand Prix Argentyny: KWALIFIKACJE premiera.200
Eurosport 2 HD
Komentarz: Grzegorz Gac

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie.

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Adrian Wojdyło, Krzysztof Wilkosz, Daniel Kołodziejczyk, Jerzy Granietzy

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA