Sport w TV: sobota – 7 października 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Eliminacje Mistrzostw Europy U-19 2018 – grupa 2: POLSKA – BIAŁORUŚ 00:30 Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa D: AUSTRIA – SERBIA   Komentarz: Robert Zieliński […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Eliminacje Mistrzostw Europy U-19 2018 – grupa 2: POLSKA – BIAŁORUŚ


00:30 Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa D: AUSTRIA – SERBIA premiera.200
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

00:30 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa G: WŁOCHY – MACEDONIA premiera.200
 Ipla
Komentarz: Marek Magiera

01:00 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa D: IRLANDIA – MOŁDAWIA premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Adam Romański

08:30 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa G: LIECHTENSTEIN – IZRAEL premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Marcin Kalita

12:15 
Nice 1. Liga – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Bożydar Iwanow – Artur Derbin (z Opola)
Reporter: Grzegorz Michalewski

12:30
 
Nice 1. Liga – 12. kolejka: ODRA OPOLE – DRUTEX BYTOVIA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Bożydar Iwanow – Artur Derbin (z Opola)

13:15 
Mistrzostwa Świata U17, Margao, Indie – grupa C: NIEMCY – KOSTARYKA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:30 
Mistrzostwa Świata U17, Kochi, Indie – grupa D: BRAZYLIA – HISZPANIA na żywo
Eurosport Player

15:45 
Eliminacje Mistrzostw Europy U-19 2018 – grupa 2: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Andrzej Iwan (z Chorzowa)
Reporter: Paweł Ślęzak

15:55 
Eliminacje Mistrzostw Europy U-19 2018 – grupa 2: POLSKA – BIAŁORUŚ na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Andrzej Iwan (z Chorzowa)

16:30 
Mistrzostwa Świata U17, Margao, Indie – grupa C: IRAN – GWINEA na żywo
Eurosport Player


16:30 
Mistrzostwa Świata U17, Kochi, Indie – grupa D: KOREA PÓŁNOCNA – NIGER na żywo
Eurosport Player

16:30 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018: KONFERENCJA REPREZENTACJI POLSKI na żywo
 Ipla

17:50 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa H: BOŚNIA I HERCEGOWINA – BELGIA na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz w Polsat Sport HD: Roman Kołtoń – Andrzej Strejlau

17:50 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa B: WYSPY OWCZE – ŁOTWA na żywo
Ipla
Komentarz: Marek Magiera

17:50 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa A: SZWECJA – LUKSEMBURG na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Marcin Lepa

17:50 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa H: GIBRALTAR – ESTONIA na żywo
Ipla

20:00
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Studio: Paweł Sikora – Dariusz Dziekanowski, Tomasz Kłos

20:35 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa G: BUŁGARIA – FRANCJA na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Jacek Ziober

20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa B: SZWAJCARIA – WĘGRY na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Piotr Koźmiński

20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa A: BIAŁORUŚ – HOLANDIA na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz w Polsat Sport Extra HD: Tomasz Włodarczyk

20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa B: ANDORA – PORTUGALIA na żywo
Ipla

20:35 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa HCYPR – GRECJA na żywo
*(o 22:50 premiera.200 w Polsat Sport Extra HD)
 IplaPolsat Sport Extra HD
Komentarz: Adam Romański

20:55 Serie A – 28. kolejka: CRUZEIRO FC – PONTE PRETA SFC na żywo
Ipla

22:50 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Studio: Paweł Sikora – Dariusz Dziekanowski, Tomasz Kłos

23:00
Major League Soccer – 32. kolejka: NEW YORK RED BULLS – VANCOUVER WHITECAPS na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

23:30
 Magazyn ELIMINACJE MISTRZOSTW ŚWIATA 2018 na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Skróty: Tomasz Włodarczyk, Szymon Rojek, Marcin Lepa


18:50 Gala Boksu, Białystok, Polska: TOMASZ MAZUR – SIARHEI HULIAKEVICH na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny – Piotr Jagiełło (z Białegostoku)
Studio: Bogusław Solecki

20:00
Gala Boksu, Manchester, Wielka Brytania: ANTHONY CROLLA – RICKY BURNS na żywo
Ipla


17:45 GLF German Bowl XXXIX, Berlin, Niemcy: NEW YORKER LIONS – SCHWABISCH UNICORNS na żywo


21:00 NCAA – 6. kolejka: NORTH CAROLINA TAR HEELS – NOTRE DAME FIGHTING na żywo


10:30 Mistrzostwa Świata w Gimnastyce Artystycznej, Montreal, Kanada: ZAWODY na żywo


20:05 
Mistrzostwa Świata w Gimnastyce Artystycznej, Montreal, Kanada: ZAWODY na żywo


14:00 
PGA European Tour – Alfred Dunhill Links Championship, St. Andrews, Wielka Brytania: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person – Jacek Person

23:30 
PGA Tour – Safeway Open, Napa, USA: III RUNDA na żywo
Ipla


01:00 NHL – 1. kolejka: TAMPA BAY LIGHTING – FLORIDA PANTHERS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Patryk Rokicki


14:05 Extraliga: HC KERT PARK PRAGA – SK HOKEJBAL LETOHRAD na żywo


13:00 Grand Prix, Taszkient, Uzbekistan: DZIEŃ 1 na żywo
*(o 23:00 premiera.200 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD


17:15 Sickline Extreme Kayak World Championship, Austria: FINAŁ premiera.200

Komentarz: Kacper Merk


14:15 Wyścig dookoła Lombardii, Włochy: WYŚCIG na żywo
*(od 15:15 w Eurosport 1 HD, od 15:00 w Rai 2)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla


12:00 Tahincioğlu Basketball Super League – 1. kolejka: FENERBAHCE DOGUS – BANVIT na żywo

Komentarz: Łukasz Cegliński

14:15 
Tahincioğlu Basketball Super League – 1. kolejka: ESKISEHIR BASKET – ISTAMBUŁ BBSK na żywo

Komentarz: Łukasz Cegliński

16:00 
Tahincioğlu Basketball Super League – 1. kolejka: GALATASARAY ODEBANK – GAZIENTEP BASKETBOL na żywo


19:15 
Tahincioğlu Basketball Super League – 1. kolejka: TOFAS – DARUSSAFAKA BASKETBOL na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki


14:25 Liga Mistrzyń EHF – grupa A: NYKOBING FALSTER – VISTAL GDYNIA na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Iwona Niedźwiedź


17:25 Liga Mistrzów Velux EHF – grupa A: MOL PICK SZEGED – RK VARDAR na żywo
Ipla
Komentarz w nSport+ HD: Robert Skrzyński – Tomasz Rosiński
Komentarz w Eleven Sports HD: Kacper Merk


19:55 
Liga Mistrzów Velux EHF – grupa A: FC BARCELONA LASSA – HBC NANTES na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Grzegorz Tkaczyk


14:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Hiszpanii: SS10 – EL MONTMELL 2 na żywo

Komentarz: Cezary Gutowski

23:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Hiszpanii: PODSUMOWANIE DNIA premiera.200

Lektor: Łukasz Siudak


15:00 Guinness Pro14 – 6. kolejka: LEINSTER RUGBY – MUNSTER RUGBY na żywo
Eurosport Player

15:00
 Guinness Pro14 – 6. kolejka: TREVISO – SOUTHERN KINGS na żywo
Eurosport Player

20:35 
Guinness Pro14 – 6. kolejka: OSPREYS RUGBY – SCARLETS RUGBY na żywo
Eurosport Player


14:00 Puchar Świata, Dordrecht, Holandia: DZIEŃ 1 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Aleksander Dzięciołowski


13:00 Plusliga – 3. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Krzysztof Ignaczak (z Rzeszowa)


13:00 European Masters, Lommel, Belgia: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

19:00 European Masters, Lommel, Belgia: 1/2 FINAŁU na żywo
*(od 21:00 w Eurosport 1 DE)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


03:00 MMA Bellator 184: EDUARDO DANTAS – DARRION CALDWELL na żywo

Komentarz: Edward Durda – Karol Matuszczak

18:30 Kickboxing Talents 36: SERGEJ BRAUN – DIMITRI SCHAFER na żywo

Komentarz: Daniel Dziubicki


18:00 World Series – Deleware Investments US Open, Philapelphia, USA: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


06:30 ATP World Tour 500, Tokio, Chiny – 1/2 Finału: DAVID GOFFIN – DIEGO SCHWARTZMAN na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Dawid Olejniczak

08:30 ATP World Tour 500, Tokio, Chiny – 1/2 Finału: MARIN CILIC – ADRIAN MANNARINO na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Katarzyna Nowak

08:30 WTA Tour, Pekin, Chiny – 1/2 Finału: JELENA OSTAPENKO – SIMONA HALEP na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


10:30
 ATP World Tour 500, Pekin, Chiny – 1/2 finału: RAFAEL NADAL – GRIGOR DIMITROW na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

11:30 
WTA Tour, Pekin, Chiny – 1/2 Finału: PETRA KVITOVA – ELINA SVITOLINA/CAROLINE GARCIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

15:00 
ATP World Tour 500, Pekin, Chiny – 1/2 finału: NICK KYRGIOS – ALEXANDER ZVEREV na żywo
Ipla
Komentarz: Justyna Kostyra


14:30 ITV Racing, Ascot, Wielka Brytania: WYŚCIGI na żywo


04:30 Formuła 1 – Grand Prix Japonii: STUDIO na żywo
Ipla

04:55
 Formuła 1 – Grand Prix Japonii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

07:00 Formuła 1 – Grand Prix Japonii: STUDIO na żywo
Ipla

07:55
 Formuła 1 – Grand Prix Japonii: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven HD: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

09:15 
Formuła 1 – Grand Prix Japonii: STUDIO na żywo
Ipla

11:00
Seria GP3, Jerez de la Frontera, Hiszpania: WYŚCIG 1 na żywo
 Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski

14:00 
Formuła 2, Jerez de la Frontera, Hiszpania: WYŚCIG 1 na żywo
 Ipla
Komentarz: Krystian Sobierajski – Grzegorz Jędrzejewski

21:45 Road Racing Italian Championship, Mugelo, Włochy: 11 RUNDA premiera.200

Komentarz: Michał Fiałkowski – Paweł Szkopek


18:30 Speedway Grand Prix, Toruń, Polska: STUDIO na żywo


18:55
Speedway Grand Prix, Toruń, Polska: ZAWODY na żywo

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

18:50 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo
 


20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:30 
Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

23:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:30 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam