Sport w TV: sobota – 9 marca 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn STAN FUTBOLU  12:55 La Liga Santander – 27. kolejka: DEPORTIVO ALAVES – SD EIBAR  Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała 12:55 2. Bundesliga – 25. kolejka: FC […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


11:00 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

12:55 La Liga Santander – 27. kolejka: DEPORTIVO ALAVES – SD EIBAR na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała

12:55
 2. Bundesliga – 25. kolejka: FC KOELN – DSC ARMINIA BIELEFELD na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski

13:00
LOTTO Ekstraklasa – 25. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – PIAST GLIWICE

Komentarz: Filip Surma – Wojciech Jagoda
Reporter: Adam Westfal

13:00 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

13:25 
Premier League – 30. kolejka: CRYSTAL PALACE – BRIGHTON & HOVE ALBION na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

15:00 
Bundesliga – 25. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban, Paweł Kapusta

15:10 
LOTTO Ekstraklasa – 25. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Cezary Olbrycht

15:20 
Bundesliga – 25. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – VFB STUTTGART na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Tomasz Ćwiąkała

15:25 
LOTTO Ekstraklasa – 25. kolejka: CRACOVIA – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)

15:25
Bundesliga – 25. kolejka: FC BAYERN MONACHIUM – VFL WOLFSBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:25
Bundesliga – 25. kolejka: RB LEIZPIG – FC AUGSBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Filip Kapica

15:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

15:55 
Premier League – 30. kolejka: SOUTHAMPTON FC – TOTTENHAM UNITED na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Michał Gutka

16:10 
La Liga Santander – 27. kolejka: ATLETICO MADRYT – CD LEGANES na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

17:25
1. Liga – 24. kolejka: AC SPARTA PRAGA – FC VIKTORIA PILZNO na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

17:30 
La Liga Santander – 27. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Piotr Urban

17:40 
LOTTO Ekstraklasa – 25. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Wojciech Jagoda (z Kielc)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Tomasz Lipiński


17:45 
Fortuna 1. liga – 23. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Tomasz Łapiński (z Katowic)
Reporter: Mariusz Hawryszczuk

17:55 
Fortuna 1. liga – 23. kolejka: GKS KATOWICE – RAKÓW CZĘSTOCHOWA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Tomasz Łapiński (z Katowic)

17:55 LOTTO Ekstraklasa – 25. kolejka: KORONA KIELCE – WISŁA KRAKÓW na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Wojciech Jagoda (z Kielc)

17:55 
Serie A – 27. kolejka: PARMA CALCIO – GENOA CFC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

18:00 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

18:25
 Premier League – 30. kolejka: MANCHESTER CITY – WATFORD FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

18:25 
La Liga Santander – 27. kolejka: FC BARCELONA – RAYO VALLECANO na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Sebastian Chabiniak

18:25
Bundesliga – 25. kolejka: FSV MAINZ 05 – BORUSSIA M’GLADBACH na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Urban

18:55 
Major League Soccer – 2. kolejka: CHICAGO FIRE – ORLANDO CITY SC na żywo
*(o 23:00  w Polsat Sport HD)
IplaPolsat Sport HD
Komentarz: Piotr Przybysz

19:45 
Eredivisie – 25. kolejka: PSV EINDHOVEN – NAC BREDA na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

20:10 
LOTTO Ekstraklasa – 25. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Moderator: Żelisław Żyżyński (z Gdyni)
Reporterzy: Żelisław Żyżyński, Adam Westfal

20:25 
LOTTO Ekstraklasa – 25. kolejka: ARKA GDYNIA – LEGIA WARSZAWA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki (z Gdyni)

20:25 
Serie A – 27. kolejka: CHIEVO WERONA – AC MILAN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

20:40
 La Liga Santander – 27. kolejka: GETAFE CF – SD HUESCA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

22:30
 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Maciej Murawski

22:30 
Serie A – 27. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

22:45 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla

23:00 
Magazyn PREMIER LEAGUE+ 


23:50 
Magazyn BUNDESLIGA+ 
CANAL+ Sport HD


08:50 Zimowa Uniwersjada, Krasnojarsk, Rosja: 1/2 FINAŁU KOBIET na żywo


13:30 
Zimowa Uniwersjada, Krasnojarsk, Rosja: 1/2 FINAŁU KOBIET na żywo


11:00 BWF Tour – Yonex All England Open 2019, Birmingham, Wielka Brytania: PÓŁFINAŁY na żywo
*(do 16:00)
Ipla

20:00 
BWF Tour – Yonex All England Open 2019, Birmingham, Wielka Brytania:PÓŁFINAŁY na żywo
*(do 23:00)
Ipla


07:50 Zimowa Uniwersjada, Krasnojarsk, Rosja: SZTAFETA MIESZANA na żywo


16:30 
Mistrzostwa Świata, Östersund, Szwecja: BIEG SPRINTERSKI MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDIpla
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Krzysztof Wyrzykowski


03:50 Zimowa Uniwersjada, Krasnojarsk, Rosja: SZTAFETA KOBIET na żywo


05:50 Zimowa Uniwersjada, Krasnojarsk, Rosja: SZTAFETA MĘŻCZYZN na żywo


10:00 Puchar Świata, Oslo, Norwegia: 50 KM MĘŻCZYZN ZE STARTU WSPÓLNEGO ST. KLASYCZNYM na żywo
Eurosport PlayerIpla


02:00 Mistrzostwa Świata, Calgary, Kanada: 1. i 2. PRZEJAZD CZWÓREK MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


20:30 Gala Boksu, Grande Synthe, Francja: KAMIL SZEREMETA – ANDREW FRANCILLITTE na żywo
*(od 21:20 także w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Piotr Jagiełło, Sebastian Szczęsny
Studio: Piotr Sobczyński


09:50 Zimowa Uniwersjada, Krasnojarsk, Rosja: PLAY-OFF na żywo


08:30 PGA European Tour – Qatar Masters, Doha, Katar: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

20:30 
PGA Tour – Arnold Palmer Invitational, Orlando, USA: III RUNDA na żywo


17:15 Cavaliada Tour, Warszawa: ZAPRZĘGI, SPEED & MUSIC na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi (z Warszawy)
Studio: Sylwia Dekiert (z Warszawy)
Reporter: Anna Kozińska


12:30 Strade Bianche, Włochy: WYŚCIG KOBIET na żywo
Eurosport Player
Ipla

14:30 
Strade Bianche, Włochy: WYŚCIG MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player
Ipla


08:45 Puchar Świata, Oslo, Norwegia: SKOKI na żywo
Eurosport PlayerIpla

13:30 
Puchar Świata, Oslo, Norwegia: BIEG NA 10 KM na żywo
Eurosport PlayerIpla


15:00 Energa Basket Liga – 22. kolejka: WISŁA CANPACK KRAKÓW – 1KS ŚLĘZA WROCŁAW na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki


02:00 
NBA: HOUSTON ROCKETS – PHILADELPHIA 76ERS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

11:00
 Tahincioglu Basketball Super League – 21. kolejka: AFYON BELEDIYESPOR – BEŞIKTAŞ SOMPO JAPAN na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

12:30 
Energa Basket Liga – 21. kolejka: TBV START LUBLIN – POLPHARMA STAROGARD GDAŃSKI na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:00 
Liga ACB – 22. kolejka: DIVINA SEGUROS JOVENTUT – REAL MADRYT na żywo

Komentarz: Radosław Spiak


04:35 
Zimowa Uniwersjada, Krasnojarsk, Rosja: PARY PROGRAM DOWOLNY na żywo


05:50 
Zimowa Uniwersjada, Krasnojarsk, Rosja: PROGRAM DOWOLNY SOLISTEK na żywo


12:50 
Zimowa Uniwersjada, Krasnojarsk, Rosja: POKAZY MISTRZÓW na żywo


20:30 Puchar Świata, Salt Lake City, USA: DZIEŃ 1 na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki


09:15 Puchar Świata, Kranjska Gora, Słoweni: 1. PRZEJAZD GIGANTA MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDIpla

10:30 Puchar Świata, Szpindlerowy Młyn, Czechy: 1. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDIpla

12:15 
Puchar Świata, Kranjska Gora, Słoweni: 2. PRZEJAZD GIGANTA MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDIpla

13:30 
Puchar Świata, Szpindlerowy Młyn, Czechy: 2. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDIpla


13:20 Zimowa Uniwersjada, Krasnojarsk, Rosja: JAZDA PO MULDACH na żywo


22:00 Puchar Świata, Mammoth Mountain, USA: SLOPESTYLE na żywo
Ipla


18:10 EHF Liga Mistrzyń – grupa 2: VIPERS KRISTIANSAND – GYORI AUDI ETO KC na żywo

Komentarz: Piotr Bugajny – Tomasz Rosiński


14:00 Magazyn GAZPROM SEHA LEAGUE


20:00
Gazprom SEHA League – 17. kolejka: HC VOJVODINA NOWY SAD – HRK IZVIDAĆ na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński


15:10 Puchar Sześciu Narodów – 4. kolejka: SZKOCJA – WALIA na żywo

Komentarz: Robert Małolepszy

17:40
Puchar Sześciu Narodów – 4. kolejka: ANGLIA – WŁOCHY na żywo

Komentarz: Robert Małolepszy


12:55 Mistrzostwa Świata, Sofia, Bułgaria: DZIEŃ 1 na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski – Aida Bela
Reporter: Aleksander Dzięciołowski


14:45 Puchar Polski – 1/2 Finału: CHEMIK POLICE – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:00
 Puchar Polski – 1/2 Finału: DEVELOPRESS SKYRES RZESZÓW – ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ na żywo
Ipla

20:25
Serie A1 – 23. kolejka: IMOCO VOLLEY CONEGLIANO – IL BISONTE FIRENZE na żywo

Komentarz: Grzegorz Kaczmarczyk – Milena Sadurek


18:00 Serie A1 – 23. kolejka: SIR SAFETY CONAD PERUGIA – KIONE PADOVA na żywo
Ipla


14:10 Puchar Świata, Oslo, Norwegia: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Maciej Jabłoński – Rafał Kot, Mateusz Leleń
Reporterzy: Filip Czyszanowski, Michał Regulski

14:30 
Puchar Świata, Oslo, Norwegia: KONKURS DRUŻYNOWY na żywo
TVP Sport HDEurosport 1 HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek

16:30 
Puchar Świata, Oslo, Norwegia: STUDIO na żywo
TVP Sport HDEurosport 1 HDIplasport.tvp.pl
Studio w TVP: Maciej Jabłoński – Rafał Kot, Mateusz Leleń
Reporterzy w TVP: Filip Czyszanowski, Michał Regulski


19:55 
Players Championship, Preston, Wielka Brytania: PÓŁFINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


00:05 Puchar Świata, Mammoth Mountain, USA: SLOPESTYLE
Ipla

22:00 
Puchar Świata, Mammoth Mountain, USA: HALF PIPE na żywo
Eurosport PlayerIpla


20:30 Cage Warriors 103: NICOLAS DELBY – ALEX LOHORE na żywo
Ipla
Komentarz: Daniel Dziubicki – Paweł Sawicki


03:00 WTA Tour, Indian Wells, USA – 2. runda: VICTORIA AZARENKA – SERENA WILLIAMS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski – Joanna Sakowicz

20:00 
WTA Tour, Indian Wells, USA – 3. runda: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl

00:00
 (sb/nd) WTA Tour, Indian Wells, USA – 3. runda: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Łuczak


08:50 
ITU World Triathlon Series, Abu Zabi, ZEA: WYŚCIG MIKSÓW na żywo
Ipla


11:25 Moto 3 – Grand Prix Kataru: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

12:20 
Moto 2 – Grand Prix Kataru: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

13:15 
Moto GP – Grand Prix Kataru: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:30 Moto 3, Grand Prix Kataru: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:55 
Moto 3, Grand Prix Kataru: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

16:25 
Moto 2, Grand Prix Kataru: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

16:50 
Moto 2, Grand Prix Kataru: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

17:20 
Moto GP, Grand Prix Kataru: IV SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

16:25 
Moto GP, Grand Prix Kataru: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

16:50 
Moto GP, Grand Prix Kataru: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:50 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:25 
Magazyn SPORT na żywo


22:10 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:30
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:40 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam