Sport w TV: sobota – 9 stycznia 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Bundesliga – 15. kolejka: RB LIPSK – BORUSSIA DORTMUND 09:45 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Krzysztof Stanowski – Wojciech Kowalczyk 12:55 FA Cup – 3. […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Bundesliga – 15. kolejka: RB LIPSK – BORUSSIA DORTMUND


09:45 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Krzysztof Stanowski – Wojciech Kowalczyk

12:55 FA Cup – 3. runda: EVERTON FC – ROTHERHAM UNITED FC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

12:55
2. Bundesliga – 15. kolejka: FC NORYMBERGA – HAMBURGER SV na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

13:10 FA Cup – 3. runda: CHORLEY FC – DERBY COUNTY FC na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Piotr Czachowski

13:55 LaLiga Santander – 18. kolejka: SEVILLA FC – REAL SOCIEDAD na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Wojciech Jagoda

14:55 Serie A – 17. kolejka: BENEVENTO CALCIO – ATALANTA BC 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Mikołaj Kruk

15:00 Bundesliga – 15. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban, Maciej Kruk

15:25 Bundesliga – 15. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – WERDER BREMA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Kaczmarczyk

15:25 Bundesliga – 15. kolejka: 1. FC UNION BERLIN – VFL WOLFSBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

15:55 FA Cup – 3. runda: BLACKPOOL FC – WEST BROMWICH ALBION FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

17:30 LaLiga Santander – 18. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Paweł Wilkowicz, Piotr Urban

17:55 Serie A – 17. kolejka: GENOA CFC – BOLOGNA FC 
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Antoni Partum

18:25 Bundesliga – 15. kolejka: RB LIPSK – BORUSSIA DORTMUND na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Mateusz Borek – Tomasz Ćwiąkała

18:25 LaLiga Santander – 18. kolejka: GRANADA CF – FC BARCELONA na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda
Komentarz w Radio Gol 1: Barłomiej Płonka

18:25 FA Cup – 3. runda: ARSENAL FC – NEWCASTLE UNITED FC na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven: Mateusz Święcicki – Filip Kapica
Komentarz w Radio Gol 2: Maciej Jędrzejak

19:55 Eredivisie – 15. kolejka: HERACLES ALMELO – SBV VITESSE na żywo
Ipla

20:30 FA Cup – 3. runda: STUDIO na żywo
*(również o 23:00)
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Adam Targowski

20:40 Serie A – 17. kolejka: AC MILAN – TORINO FC 
Ipla
Komentarz w Eleven: Piotr Dumanowski – Mikołaj Kruk
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Anyszek

20:55 LaLiga Santander – 18. kolejka: CA OSASUNA – REAL MADRYT CF na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Adam Marchliński – Leszek Orłowski
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Aleksandrowicz

20:55 Ligue 1 – 19. kolejka: MULTIFOOT 

Moderator: Rafał Dębiński, Tomasz Smokowski

20:55 Ligue 1 – 19. kolejka: PARIS SAINT-GERMAIN – STADE BRESTOIS 29 

Komentarz: Edward Durda – Michał Bojanowski

20:55 Ligue 1 – 19. kolejka: STADE RENNAIS – OLIMPIQUE LYON 
Ipla
Komentarz w Canal+: Krzysztof Marciniak – Marek Jóźwiak
Komentarz w Eleven: Dominik Guziak – Kuba Ostrowski

20:55 FA Cup – 3. runda: MANCHESTER UNITED FC – WATFORD FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:55 FA Cup – 3. runda: SOUTHAMPTON FC – SHREWSBURY TOWN FC na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Piotr Czachowski

20:55 Ligue 1 – 19. kolejka: AS MONACO – ANGERS SCO 


20:55 Ligue 1 – 19. kolejka: DIJON FCO – OLYMPIQUE MARSYLIA 


20:55 Ligue 1 – 19. kolejka: NIMES OLYMPIQUE – LOSC LILLE 


23:00 Magazyn BUNDESLIGA+ 
CANAL+ Sport HD

23:15
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak


12:45 Puchar Świata, Oberhof, Niemcy: BIEG NA DOCHODZENIE KOBIET 
Polsat Sport HDEurosport Player
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport: Weronika Nowakowska

14:30 Puchar Świata, Oberhof, Niemcy: BIEG NA DOCHODZENIE MĘŻCZYZN 
Eurosport Player
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Weronika Nowakowska


10:35 Tour de Ski, Val di Fiemme, Włochy: KWALIFIKACJE STYLEM KLASYCZNYM KOBIET I MĘŻCZYZN 
Eurosport Player

12:55 Tour de Ski, Val di Fiemme, Włochy: BIEGI SPRINTERSKIE STYLEM KLASYCZNYM KOBIET I MĘŻCZYZN 
TVP Sport HDEurosport Playersport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 2: Paweł Ulbrych
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi, Piotr Meissner
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Kirpsza


09:30 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: 1. ŚLIZG DWÓJEK KOBIET 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Grzegorz Pajda, Paweł Ślęzak

11:00 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: 2. ŚLIZG DWÓJEK KOBIET 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Grzegorz Pajda, Paweł Ślęzak

14:00 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: 1. ŚLIZG DWÓJEK MĘŻCZYZN 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Pajda, Paweł Ślęzak

15:30 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: 2. ŚLIZG DWÓJEK MĘŻCZYZN 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Pajda, Paweł Ślęzak


18:00 Europejska Liga World of Tanks – 2. turniej kwalifikacyjny: DZIEŃ 6 
sport.tvp.pl


20:00 PGA Tour – Sentry Tournament of Champions, Maui, USA: II RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


13:25 Statscore Futsal Ekstraklasa – 18. kolejka: KS ACANA ORZEŁ FUTSAL JELCZ-LASKOWICE – RED DEVILS CHOJNICE 

Komentarz: Michał Kornacki – Adam Zakrzewski


02:00 NBA: MILWAUKEE BUCKS – UTAH JAZZ 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Artur Kwiatkowski

11:00 Basketball Super League – 16. kolejka: LOKMAN HEKIM FETHIYE BELEDIYESPOR – PINAR KARŞIYAKA 

Komentarz: Jakub Lipczik

13:30 Basketball Super League – 16. kolejka: OGM ORMANSPOR – FENERBAHÇE BEKO 

Komentarz: Jakub Ryś

15:30 Basketball Super League – 16. kolejka: TOFAŞ – BAHÇEŞEHIR KOLEJI

Komentarz: Jakub Ryś

17:30 Energa Basket Liga – 21. kolejka: ANWIL WŁOCŁAWEK – KING SZCZECIN 
Ipla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski (z Włocławka)

18:00 
Liga ACB – 19. kolejka: RETABET BILBAO BASKET – VALENCIA BC 

Komentarz: Radosław Spiak

20:45 Basketball Super League – 16. kolejka: BEŞIKTAŞ SOMPO JAPAN – FRUTTI EXTRA BURSASPOR 

Komentarz: Jakub Lipczik

21:00 NBA: PHILADELPHIA 76ERS – DENVER NUGGETS 

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Kamil Chanas


10:20 Puchar Świata, Adelboden, Szwajcaria: 1. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA MĘŻCZYZN 

Komentarz: Witold Domański

11:30 Puchar Świata, St. Anton, Austria: ZJAZD KOBIET 

Komentarz: Paweł Sołtys

13:25 Puchar Świata, Adelboden, Szwajcaria: 2. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA MĘŻCZYZN 

Komentarz: Witold Domański


13:20 Liga Europejska – faza grupowa. grupa A: HERNING IKAST HANDBOLD – HC ZVEZDA MOSCOW 


13:50 Liga Europejska – faza grupowa. grupa C: CS MINAUR BAIA MARE – STORHAMAR HANDBALL 


15:50 Liga Mistrzyń EHF – faza grupowa. grupa B: CSKA MOSCOW – BREST BRETAGNE HANDBALL 


15:50 Liga Europejska – faza grupowa. grupa B: KASTAMONU BELEDIYESI GSK – MKS PERLA LUBLIN 


15:50 Liga Europejska – faza grupowa. grupa B: HANDBALL CLUB LADA – NANTES ATLANTIQUE 


17:50 Liga Europejska – faza grupowa. grupa D: SIOFOK KC – HC KUBAN KRASNODAR 



19:30 Eliminacje mistrzostw Europy – grupa 5: STUDIO 

Studio: Sylwia Michałowska – Mariusz Jurkiewicz, Robert Lis (z Płocka)

19:55 Eliminacje mistrzostw Europy – grupa 5: POLSKA – TURCJA 

Komentarz: Piotr Dębowski – Michał Matysik (z Płocka)


11:00 Magazyn ORLEN TEAM STUDIO 
Ipla
Studio: Maciej Jermakow / Anita Mazur

18:15 Rajd Dakar 2021: DZIEŃ PRZERWY 
*(również o 22:35)

Redakcja: Grzegorz Gac, Grzegorz Jędrzejewski


18:30 Puchar Świata, Sigulda, Łotwa: 1. ŚLIZG DWÓJEK MĘŻCZYZN
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Pajda

19:00 Puchar Świata, Sigulda, Łotwa: 2. ŚLIZG DWÓJEK MĘŻCZYZN
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Pajda


14:45 PlusLiga – 20. kolejka: PGE SKRA BEŁCHATÓW – TREFL GDAŃSK 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Wiśniewski

17:30 PlusLiga – 20. kolejka: VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA – INDYKPOL AZS OLSZTYN 
Ipla

20:30 PlusLiga – 20. kolejka: STAL NYSA – JASTRZĘBSKI WĘGIEL
Ipla

22:30
SuperLega – 18. kolejka: GAS SALES BLUENERGY PIACENZA – TONNO CALLIPO CALABRIA VIBO VALENTIA 
Ipla
Komentarz: Robert Małolepszy


10:55 Fis Cup, Zakopane: KONKURS INDYWIDUALNY 

Komentarz w TVP Sport: Michał Chmielewski, Sebastian Szczęsny
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Kirpsza – Piotr Gułajewski

14:55 Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Niemcy: STUDIO 
*(od 15:50 również w TVP 1 HD, także o 18:00)

Studio: Maciej Jabłoński – Michał Chmielewski, Bartłomiej Kłusek

15:25 Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Niemcy: STUDIO 
*(również o 17:30)

Studio: Michał Korościel – Marcin Kuźbicki, Jakub Pieczatowski, Jakub Kot
Reporter: Kacper Merk

16:00 Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Niemcy: KONKURS INDYWIDUALNY 

Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Anyszek – Kamil Wlazło


13:30 Championship League, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 6 na żywo
*(również o 19:00)
sport.tvp.pl


14:05 Puchar Świata, Scoul, Szwajcaria: SLALOM GIGANT RÓWNOLEGŁY 
*(o 19:15  w Eurosport 2 HD)
Eurosport Player
Komentarz: Adam Probosz, Bartosz Bilkiewicz

17:50 Puchar Świata, Kreischberg, Austria: BIG AIR 
Eurosport Player
Komentarz: Adam Probosz


00:00 ATP World Tour 250, Delray Beach, USA – 1. runda: IVO KARLOVIC – PABLO ANDUJAR 


02:00 ATP World Tour 250, Delray Beach, USA – 1. runda: FRANCES TIAFOE – DONALD YOUNG 


07:00 WTA Tour, Abu Zabi, ZEA – 2. runda: XIJU WANG – ELENA RYBAKINA 


09:00 WTA Tour, Abu Zabi, ZEA – 2. runda: ANASTASIA GASANOVA – KAROLINA PLISKOVA 


11:00 WTA Tour, Abu Zabi, ZEA – 2. runda: VERA ZVONAREVA – ELINA SVITOLINA 

Komentarz: Michał Lewandowski – Tomasz Wiktorowski

13:00 WTA Tour, Abu Zabi, ZEA – 2. runda: ALIAKSANDRA SASNOVICH – GARBINE MUGURUZA 

Komentarz: Marek Furjan – Dawid Celt

15:00 WTA Tour, Abu Zabi, ZEA – 2. runda: MARIA SAKKARI – CORI GAUFF 


20:30 ATP World Tour 250, Delray Beach, USA – 2. runda: CRISTIAN GARIN – CHRISTIAN HARRISON 
Ipla

22:30 ATP World Tour 250, Delray Beach, USA – 2. runda: GIANLUCA MAGER – SAM QUERREY 
Ipla

00:00
(sob/nd) ATP World Tour 250, Delray Beach, USA – 2. runda: TOMMY PAUL – SEBASTIAN KORDA 
Ipla


18:30 Gala Mistrzów Sportu: STUDIO na żywo
*(również o 22:30)
Polsat Sport HDIpla
Studio: Paulina Chylewska, Bożydar Iwanow

19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:30 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 22:30)
Eurosport Player

19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:00 Gala Mistrzów Sportu: WIDOWISKO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Prowadzenie: Aldona Marciniak, Jerzy Mielewski

22:05 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki