Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.
10:00 Ekstraklasa, grupa spadkowa – 36. kolejka: WISŁA KRAKÓW – ŚLĄSK WROCŁAW
Komentarz: Piotr Laboga – Paweł Domagała
Reporter: Adam Westfal
13:45 Mistrzostwa Europy U-17 – grupa A: PORTUGALIA – BELGIA
17:00 Mistrzostwa Europy U-17 – grupa B: NIEMCY – AUSTRIA
18:10 Magazyn BVB WORLD
19:30 Ekstraklasa, grupa mistrzowska – 36. kolejka: MULTILIGA
Studio: Rafał Dębiński, Krzysztof Marciniak – Grzegorz Mielcarski, Krzysztof Przytuła, Sławomir Stempniewski
20:20 I Liga – 30. kolejka: POGOŃ SIEDLCE – OLIMPIA GRUDZIĄDZ
Komentarz: Leszek Bartnicki – Andrzej Iwan (z Siedlec)
Reporter: Mateusz Majak
20:25 Ekstraklasa, grupa mistrzowska – 36. kolejka: LECHIA GDAŃSK – LEGIA WARSZAWA
Komentarz: Tomasz Smokowski – Maciej Murawski (z Gdańska)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Filip Surma
20:25 Ekstraklasa, grupa mistrzowska – 36. kolejka: RUCH CHORZÓW – PIAST GLIWICE
Komentarz: Adam Marchliński – Kamil Kosowski (z Chorzowa)
Reporterzy: Żelisław Żyżyński, Tomasz Lipiński
20:25 Ekstraklasa, grupa mistrzowska – 36. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – LECH POZNAŃ
Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Lubina)
Reporterzy: Cezary Olbrycht, Adam Westfal
20:25 Ekstraklasa, grupa mistrzowska – 36. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – CRACOVIA
20:25 Ligue 1 – 35. kolejka: GIRONDINS BORDEAUX – PARIS SAINT-GERMAIN
20:25 Scottish Premiership, grupa mistrzowska – 37. kolejka: ST. JOHNSTONE – CELTIC FC
20:55 Premier League – 30. kolejka: LIVERPOOL FC – CHELSEA FC
Komentarz: Marcin Rołsoń – Rafał Nahorny
15:10 Mistrzostwa Świata Elity – grupa B: SŁOWACJA – BIAŁORUŚ
Komentarz: Stanisław Snopek – Waldemar Matuszak
19:10 Mistrzostwa Świata Elity – grupa A: SZWECJA – KAZACHSTAN
Komentarz: Dariusz Szpakowski – Mariusz Czerkawski
14:15 Magazyn GIRO EXTRA
14:30 Giro d’Italia: ETAP 5
17:30 Magazyn GIRO EXTRA
17:15 Magazyn BASKET+
18:00 Magazyn LIGA ACB
23:55 Liga ACB – 32. kolejka: REAL MADRYT – MONTAKIT FUENLABRADA
Komentarz: Wojciech Michałowicz
19:00 Magazyn O CO BIEGA?
19:00 Handball Bundesliga – 30. kolejka: SC MAGDEBURG – THW KIEL
Komentarz: Kamil Gapiński
20:45 Handball Bundesliga – 30. kolejka: SC DHFK LEIPZIG – RHEIN-NECKAR LÖWEN
Komentarz: Kamil Gapiński
22:30 Liga ASOBAL – 26. kolejka: S.D. TEUCRO – F.C. BARCELONA LASSA
Komentarz: Kacper Merk
19:30 Mistrzostwa Europy, Londyn, Wielka Brytania: WIEŻA 10M, SKOKI SYNCHRONICZNE – FINAŁ KOBIET
20:00 Mistrzostwa Europy, Londyn, Wielka Brytania: TRAMPOLINA 1M – ELIMINACJE KOBIET
21:00 Mistrzostwa Europy, Londyn, Wielka Brytania: TRAMPOLINA 1M – FINAŁ KOBIET
22:15 Mistrzostwa Europy, Londyn, Wielka Brytania: PARY MIESZANE – WIEŻA 3M
11:00 WTA Tour, Rzym, Włochy – II runda: WIKTORIA AZARENKA – IRINA-CAMELIA BEGU
12:00 ATP World Tour Masters 1000, Rzym, Włochy – II runda: ROGER FEDERER – ALEXANDER ZVEREV
13:00 WTA Tour, Rzym, Włochy – II runda: EUGENE BOUCHARD – ANGELIQUE KERBER
14:00 ATP World Tour Masters 1000, Rzym, Włochy – II runda: NOVAK DJOKOVIC – STEPHANE ROBERT
15:00 WTA Tour, Rzym, Włochy – II runda: JOHANNA KONTA – ROBERTA VINCI
16:00 ATP World Tour Masters 1000, Rzym, Włochy – II runda: MICHAIŁ KUKUSZKIN – ANDY MURRAY
17:00 WTA Tour, Rzym, Włochy – II runda: DARIA GAWRIŁOWA – SIMONA HALEP
18:00 ATP World Tour Masters 1000, Rzym, Włochy – II runda: PHILIPP KOHLSCHREIBER – RAFAEL NADAL
20:20 ATP World Tour Masters 1000, Rzym, Włochy – II runda: GUILLERMO GARCIA-LOPEZ – DAVID FERRER
21:00 WTA Tour, Rzym, Włochy – II runda: PETRA KVITOVA – MADISON KEYS
11:45 Elitserien: MASARNA – ELIT VETLANDA
*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie
20:15Ekstraklasa, grupa mistrzowska – 36. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – CRACOVIA na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player
Michał Zawacki i Paweł Wojtala z szczecina