Sport w TV: środa – 20 grudnia 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA DFB Pokal – 1/8 finału: BAYERN MONACHIUM – BORUSSIA DORTMUND 14:55 Coppa Italia – 1/8 Finału: ATALNTA BC – US SASSUOLO Komentarz […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA DFB Pokal – 1/8 finału: BAYERN MONACHIUM – BORUSSIA DORTMUND


14:55 Coppa Italia – 1/8 Finału: ATALNTA BC – US SASSUOLO na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz w Polsat Sport Extra HD: Grzegorz Michalewski

15:30 Bundesliga – 17. kolejka: VFB STUTTGART – BAYERN MONACHIUM premiera.200
TVP Sport HD

17:25 Coppa Italia – 1/8 Finału: AS ROMA – TORINO FC na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz w Polsat Sport Extra HD: Szymon Rojek

17:35 DFB Pokal – 1/8 finału: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski – Adam Matysek, Marcin Żewłakow

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:25 DFB Pokal – 1/8 finału: WERDER BREMA – SC FREIBURG na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański – Andrzej Niedzielan

18:25 DFB Pokal – 1/8 finału: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – BAYER LEVERKUSEN na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz w sport.tvp.pl: Sławomir Kwiatkowski – Robert Podoliński

19:25 La Liga Santander – 17. kolejka: GETAFE CF – UD LAS PALMAS na żywo
Ipla

20:25 DFB Pokal – 1/8 finału: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski – Adam Matysek, Marcin Żewłakow
Reporter: Hubert Bugaj

20:40 DFB Pokal – 1/8 finału: BAYERN MONACHIUM – BORUSSIA DORTMUND na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Dariusz Szpakowski – Radosław Gilewicz

20:40 DFB Pokal – 1/8 finału: FC HEIDENHEIM – EINTRACHT FRANKFURT na żywo
sport.tvp.pl

20:40 Ligue 1 Conforama – 19. kolejka: PARIS SAINT-GERMAIN – SM CAEN na żywo


20:40
EFL Cup – 1/4 finału: CHELSEA FC – BOURNEMOUTH FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:40
EFL Cup – 1/4 finału: BRISTOL CITY – MANCHESTER UNITED na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:40 Coppa Italia – 1/8 Finału: JUVENTUS FC – GENOA CFC na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz w Polsat Sport Extra HD: Marcin Feddek – Roman Kołtoń

21:25 La Liga Santander – 17. kolejka: REAL SOCIEDAD – SEVILLA FC na żywo
Ipla

22:15
Taca da Liga – grupa B: SPORTING CP – UNION DA MADEIRA na żywo


23:30 DFB Pokal – 1/8 finału: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – BAYER LEVERKUSEN premiera.200
TVP Sport HD
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Robert Podoliński


22:15 Ekstraklasa – 9. kolejka: NOSAN KIELCE – METAL FACH LP SOKÓŁKA premiera.200


18:20 Extraliga – 31. kolejka: MOUNTFIELD HK – HC OCELARI TRINEC na żywo


16:50 EuroCup – grupa A: UNICKS KAZAN – CEDEVITA ZAGRZEB na żywo
Eurosport Player

17:45 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

17:50 Turkish Airlines Euroliga – 13. kolejka: BK CHIMKI – ANADOLU EFES STAMBUŁ na żywo
Ipla
Komentarz: Adam Romański – Rafał Juć

17:50 
EuroCup – grupa C: LIETUVOS RYTAS – ALBA BERLIN na żywo
Eurosport Player

18:05
EuroCup – grupa A: DARUSSAFAKA DOGUS – FIAT TORINO na żywo
Eurosport Player

18:25 Liga Mistrzów FIBA – grupa C: ROSA RADOM – MOVISTAR ESTUDIANTES na żywo
Ipla

18:20 EuroCup – grupa B: HAPOEL JERUZALEM – GRISSIN BON REGGIO EMILIA na żywo
Eurosport Player

19:50 
EuroCup – grupa D: LYON-VILLEURBANNE – TOFAS BURSA na żywo
Eurosport Player

20:20 
EuroCup – grupa C: RETABET BILBAO BASKET – LOKOMOTIV KUBAN na żywo
Eurosport Player

20:20 
EuroCup – grupa D: DOLOMITI ENERGIA TRENTO – HERBALIFE GRAN CANARIA na żywo
Eurosport Player

20:35 
EuroCup – grupa A: LEVALLOIS – MORABANC ANDORRA na żywo
Eurosport Player


18:30 Magazyn O CO BIEGA? premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Marcin Rosłoń, Tomasz Lipiński


17:45 Puchar Świata, Courchevel, Francja:  PSL KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:00 Mistrzostwa Świata PDC, Londyn, Anglia: DZIEŃ 7 na żywo
sport.tvp.pl


23:00 Magazyn 7. STREFA premiera.200
Ipla


17:55 DVV Pokal – 1/2 Finału: DRESDNER SC – SSC PALMBERG SCHWERIN na żywo


13:25 Liga Mistrzów CEV – grupa C: LOKOMOTIV NOVOSIBIRSK – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Jerzy Mielewski – Ireneusz Mazur

15:55
Liga Mistrzów CEV – grupa A: FENERBAHCE SK STAMBUŁ – SIR COLUSSI SICOMA PERUGIA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Bartosz Heller – Damian Dacewicz

20:25 Liga Mistrzów CEV – grupa E: ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – TRENTINO DIATEC na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Maciej Jarosz

20:25 Liga Mistrzów CEV – grupa E: NOLIKO MAASEIK – ARKAS IZMIR na żywo
Ipla
Komentarz: Adrian Brzozowski – Krzysztof Ignaczak

23:00 Liga Mistrzów CEV – grupa C: CHAUMONT VB 52 HAUTE MARNE – DINAMO MOSKWA premiera.200
Ipla
Komentarz: Adam Romański – Damian Dacewicz


11:00 German Masters, Barnsley, Wielka Brytania: KWALIFIKACJE – DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport Player


10:00 Extraliga: FINAŁY MIKSTA na żywo

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:35
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:25
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Piotr Barwaśny