Sport w TV: środa – 21 listopada 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 00:55 Mecz Towarzyski: ARGENTYNA – MEKSYK  16:45 Magazyn LA LIGA WORLD  Redakcja: Piotr Laboga 17:45 Liga Narodów UEFA: PODSUMOWANIE 5. i 6. KOLEJKI  17:45 Mistrzostwa […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


00:55 Mecz Towarzyski: ARGENTYNA – MEKSYK na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:45
Magazyn LA LIGA WORLD 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Laboga

17:45
Liga Narodów UEFA: PODSUMOWANIE 5. i 6. KOLEJKI na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:45 
Mistrzostwa Świata kobiet U17, Montevideo, Urugwaj – grupa D: HISZPANIA – KANADA na żywo
Eurosport 1 HDIpla

17:50 
Mistrzostwa Świata kobiet U17, Colonia del Sacramento, Urugwaj – grupa D: KOLUMBIA – KOREA POŁUDNIOWA na żywo


20:40
FA Cup – 1. runda: SALFORD CITY FC – SHREWSBURY TOWN FC na żywo
Ipla

20:45 
Mistrzostwa Świata kobiet U17, Montevideo, Urugwaj – grupa C: NIEMCY – USA na żywo
Eurosport 1 HDIpla

20:50 
Mistrzostwa Świata kobiet U17, Colonia del Sacramento, Urugwaj – grupa C: KAMERUN – KOREA PÓŁNOCNA na żywo


18:45 Bilardowa Ekstraklasa – 8. runda, 4. mecz: ??? – ??? 



18:40
Magazyn RING TVP SPORT – WSPOMNIENIE ANDRZEJA GMITRUKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


13:00 Mistrzostwa Europy Mężczyzn, Tallin, Estonia – faza grupowa: SZWECJA – SZKOCJA na żywo
Eurosport 1 HDIpla

18:00 
Mistrzostwa Europy Mężczyzn, Tallin, Estonia – faza grupowa: ROSJA – SZWAJCARIA na żywo
Eurosport 1 HDIpla


19:35 Eliminacje Mistrzostw Europy – grupa B: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:00 
Eliminacje Mistrzostw Europy – grupa B: POLSKA – ESTONIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Ryszard Łabędź


17:15 
Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

17:50 
Eurocup – 8. kolejka, grupa B: TOFAS – LOKOMOTIV KUBAN na żywo


17:50 
Eurocup – 8. kolejka, grupa C: ZENIT ST. PETERSBURG – DOLOMITI ENERGIA TRENTINO na żywo


17:55
Liga Mistrzów FIBA – 7. kolejka, grupa A: ANWIL WŁOCŁAWEK – LE MANS SARTHE BASKET na żywo
Ipla

18:50 
Eurocup – 8. kolejka, grupa C: KK PARTIZAN – VALENCIA BASKET na żywo


19:20 
Eurocup – 8. kolejka, grupa D: SKYLINERS FRANKFURT – LIETUVOS RYTAS na żywo


19:30 
Eurocup – 8. kolejka, grupa B: CEDEVITA ZAGREB – ARKA GDYNIA na żywo
Ipla

19:50 
Eurocup – 8. kolejka, grupa B: ALBA BERLIN – LIMOGES na żywo


20:20 
Eurocup – 8. kolejka, grupa A: GERMANI BASKET BRESCIA – GALATASARAY na żywo


20:20 
Eurocup – 8. kolejka, grupa D: FIAT TORINO – UNICS KAZAŃ na żywo


20:35 
Eurocup – 8. kolejka, grupa D: UNICAJA MALAGA – KK MORNAR BAR na żywo
*(od 21:15 w Eurosport 2 HD)
Ipla


16:15
Magazyn O CO BIEGA? 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Marcin Rosłoń, Tomasz Lipiński


18:55 
EHF Liga Mistrzów – 9. kolejka, grupa A: RHEIN-NECKAR LÖWEN – TELEKOM VESZPREM HC na żywo
*(o 21:30  w nSport+ HD)
Ipla
Komentarz w nSport+: Piotr Karpiński – Grzegorz Tkaczyk


16:55 Liga Mistrzyń CEV – 1. kolejka, grupa E: DYNAMO MOSKWA – FENERBAHCE SK STAMBUŁ na żywo

Komentarz: Gabriel Waliszko – Milena Sadurek

17:25 
Liga Mistrzyń CEV – 1. kolejka, grupa B: ECZACIBASI VITRA STAMBUŁ – URALOCHKA-NTMK JEKATERYNBURG na żywo

Komentarz: Rafał Bała – Natalia Bamber-Laskowska

20:25 
Liga Mistrzyń CEV – 1. kolejka, grupa D: IMOCO VOLLEY CONEGLIANO – SAVINO DEL BENE SCANDICCI na żywo 

Komentarz: Gabriel Waliszko – Dorota Świeniewicz

23:00 
Liga Mistrzyń CEV – 1. kolejka, grupa C: RC CANNES – MINCHANKA MIŃSK 

Komentarz: Adam Westfal – Joanna Mirek


16:55 
Liga Mistrzów CEV – 1. kolejka, grupa A: ZENIT KAZAŃ – UNITED VOLLEYS FRANKFURT na żywo

Komentarz: Maciej Świniarski – Witold Roman

17:30 Liga Mistrzów CEV – 1. kolejka, grupa D: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz, Oskar Kaczmarczyk, Sebastian Świderski (z Kędzierzyna-Koźla)
Reporter: Bartek Ignacik


17:55 Liga Mistrzów CEV – 1. kolejka, grupa B: ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – VK CEZ KARLOVARSKO na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Paweł Siezieniewski (z Kędzierzyna-Koźla)

18:00 PlusLiga – 14. kolejka: CUPRUM LUBIN – ONICO WARSZAWA na żywo
Polsat Sport HDIpla

19:30
Liga Mistrzów CEV – 1. kolejka, grupa E: ARKAS IZMIR – TOURS VB 

Komentarz: Robert Małolepszy – Grzegorz Szymański

19:55 Liga Mistrzów CEV – 1. kolejka, grupa C: VFB FRIEDRICHSHAFEN – ACH VOLLEY LUBLANA na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Daniel Pliński

20:25 Liga Mistrzów CEV – 1. kolejka, grupa E: SIR COLUSSI SICOMA PERUGIA – DYNAMO MOSKWA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Paweł Zagumny


05:00 PSA World Tour, Hong Kong: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport Player

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:30 
Magazyn SPORT na żywo


22:55 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie      

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki