Sport w TV: środa – 21 października 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:55 Mistrzostwa Świata U-17 – grupa B: KOREA POŁUDNIOWA – GUINEA   00:55 Mistrzostwa […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
00:55 Mistrzostwa Świata U-17 – grupa B: KOREA POŁUDNIOWA – GUINEA  na żywo
Eurosport 2 HD

00:55 Mistrzostwa Świata U-17 – grupa A: CHILE –  NIGERIA na żywo
Eurosport HD

17:00 Magazyn BVB WORLD premiera.200

TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

18:05
Bundesliga – 9. kolejka: WERDER BREMA – BAYERN MONACHIUM premiera.200
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

20:00 Liga Mistrzów UEFA: STUDIO na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Studio: Krzysztof Marciniak, Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki, Aleksandar Vukovic

20:05 
Magazyn FCB.tv premiera.200
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

20:40 Liga Mistrzów UEFA, grupa A: PARIS SAINT GERMAIN – REAL MADRYT  na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn (z Paryża)

20:40 Liga Mistrzów UEFA, grupa B: CSKA MOSKWA – MANCHESTER UNITEDna żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Wojciech Jagoda

20:40 Liga Mistrzów UEFA, grupa D: MANCHESTER CITY – SEVILLA FC na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

20:40 Liga Mistrzów UEFA, grupa D: JUVENTUS FC – BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH na żywo
nSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Leszek Orłowski

20:40 Liga Mistrzów UEFA: MULTILIGA na żywo
nc+ Sport 38Canal+ Sport Online

20:40 Liga Mistrzów UEFA, grupa C: ATLETICO MADRYT – FC ASTANA na żywo
Canal+ Sport Online

20:40 Liga Mistrzów UEFA, grupa C: GALATASARAY SK – SL BENFICA na żywo
Canal+ Sport Online

20:40 Liga Mistrzów UEFA, grupa A: MALMO FF – SZACHTAR DONIECK na żywo
Canal+ Sport Online

20:40 Liga Mistrzów UEFA, grupa B: VFL WOLFSBURG – PSV EINDHOVEN na żywo
Canal+ Sport Online

22:45 Liga Mistrzów UEFA: STUDIO na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Studio: Krzysztof Marciniak, Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki, Aleksandar Vukovic

golf
22:50 PGA European Tour, Portugal Masters, Portugalia: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport HD

jeździectwo
22:00 Puchar Świata w Ujeżdżaniu, Odense, Dania: ZAWODY premiera.200
Eurosport HD

22:30 FEI World Cup, Oslo, Norwegia: SKOKI premiera.200
Eurosport HD

kolarstwo torowe
22:00 6 dni Londynu: DZIEŃ 6 na-żywo
Eurosport 2 HD

koszykówka mężczyzn
18:00 EuroCup – grupa D: BENVITSPOR – UNICS KAZAN  na-żywo
Eurosport 2 HD

piłka ręczna mężczyzn
18:40 EHF Liga Mistrzów – grupa A: THW KIEL – RK CELJE PIVOVARNA LAKO na-żywo
CANAL+ Sport HDEleven Sports

20:15
Handball-Bundesliga – 11. kolejka: GÖPPINGEN  – FÜCHSE BERLIN na-żywo
Sportklub

22:00
Liga Asobal – 8. kolejka: ÁNGEL XIMÉNEZ – F.C. BARCELONA LASSA premiera.200
Sportklub

rzutki
17:00 Magazyn WORLD CUP OF DARTS 2014 premiera.200
Sportklub

siatkówka kobiet
18:00
OrlenLiga – 2. kolejka: CHEMIK POLICE – PGE ATOM TREFL SOPOT na-żywo

Polsat Sport HD

20:30 OrlenLiga – 2. kolejka: KSZO OSTROWIEC – TAURON MKS DĄBROWA GÓRNICZA na-żywo

Polsat Sport HD

tenis
10:00 WTA Tour, Moskwa, Rosja – 2. runda: ANASTASIA PAVLYUCHENKOVA – LUCIE SAFAROVA  na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

12:00
WTA Tour, Moskwa, Rosja – 2. runda: FLAVIA PENNETTA – DARIA GAVRILOVA  na żywo

TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

12:00 
WTA Tour, Luksemburg – 2. runda: ANNA-LENA FRIEDSAM – ANNIKA BECK  na żywo
Eurosport HD

13:30
ATP World Tour, Moskwa, Rosja – 2. runda: MIKHAIL YOUZHNY – ASLAN KARATSEV  na żywo
Eleven Sports

14:00 
WTA Tour, Luksemburg – 2. runda: SARA ERRANI – MIRJANA LUCIC-BARONI na żywo
Eurosport HD

15:00
ATP World Tour, Moskwa, Rosja – 2. runda:
VIKTOR TROICKI – TEYMURAZ GABASHVILI  na żywo
Eleven Sports

15:00 ATP World Tour, Wiedeń, Austria – 2. runda: ERNESTS GULBIS – JOHN ISNER  na żywo
Polsat Sport Extra HD

17:00 
ATP World Tour, Wiedeń, Austria – 1. runda: JO-WILFRIED TSONGA – TOMMY HAAS  na żywo
Polsat Sport Extra HD

19:00 ATP World Tour, Wiedeń, Austria – 1. runda: ANDREAS HAIDER-MAURER – KEVIN ANDERSON na żywo
Polsat Sport Extra HD

19:00
ATP World Tour, Moskwa, Rosja – 2. runda: MARSEL ILHAN – ROBERTO BAUTISTA AGUT  na żywo
Eleven Sports

21:00 ATP World Tour, Wiedeń, Austria – 2. runda:IVO KARLOVIĆ – SERGIY STAKHOVSKY  na żywo
Polsat Sport Extra HD

żeglarstwo
23:23 Rolex Farr 40 Worlds, Stany Zjednoczone: ZAWODY premiera.200
Eurosport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Radosław Kępys, Bartosz Mierzwa, Krzysztof Sokólski, Piotr Barwaśny 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA