Sport w TV: środa – 27 stycznia 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Premier League – 20. kolejka: EVERTON FC – LEICESTER CITY FC 17:05 Puchar Włoch – 1/4 finału: STUDIO  *(również o 19:45 i 22:40) […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 20. kolejka: EVERTON FC – LEICESTER CITY FC


17:05 Puchar Włoch – 1/4 finału: STUDIO na żywo
*(również o 19:45 i 22:40)
TVP Sport HD
Studio: Jacek Kurowski –  Marcin Żewłakow

17:40 Puchar Włoch – 1/4 finału: ATALANTA BC – SS LAZIO na żywo
TVP Sport HD

Komentarz: Hubert Bugaj – Jacek Magiera

17:55 Magazyn LA LIGA WORLD 

Redakcja: Leszek Orłowski

18:00 1. Liga – 12. kolejka: FC FASTAV ZLIN – SK SLAVIA PRAGA na żywo
Ipla

18:55 Premier League – 20. kolejka: CHELSEA FC – WOLVERHAMPTON WANDERERS FC na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

18:55 Premier League – 20. kolejka: BURNLEY FC – ASTON VILLA FC na żywo

Komentarz: Piotr Glamowski – Przemysław Rudzki

18:55 Puchar Króla – 1/8 finału: SEVILLA FC – VALENCIA CF na żywo
*(28 stycznia o 15:50  w TVP Sport HD)
TVP Sport HD
Komentarz w TVP Sport: Aleksander Roj
Komentarz w Radio Gol 2: Bartłomiej Płonka


20:25 Premier League – 20. kolejka: BRIGHTON & HOVE ALBION FC – FULHAM FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Grzegorz Kaczmarczyk

20:25 2. Bundesliga – 18. kolejka: SC PADERBORN 07 – HOLSTEIN KIEL
Ipla

20:40 Puchar Włoch – 1/4 finału: JUVNTUS FC – SPAL 2013 na żywo
TVP Sport HD

Komentarz: Maciej Iwański

20:40 Premiership – 26. kolejka: HIBERNIAN FC – RANGERS FC na żywo
Ipla

20:55 Puchar Króla – 1/8 finału: RAYO VALLECANO – FC BARCELONA na żywo
*(o 23:40  w TVP Sport HD)
TVP Sport HD
Komentarz: Jacek Laskowski – Robert Podoliński

21:10 Premier League – 20. kolejka: EVERTON FC – LEICESTER CITY FC na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Marcin Rosłoń – Tomasz Ćwiąkała

21:10 Premier League – 20. kolejka: MANCHESTER UNITED FC – SHEFFIELD UNITED FC na żywo

Komentarz w Canal+: Piotr Domagała – Michał Gutka
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Stóf – Piotr Szymczuk


10:30 Mistrzostwa Europy, Duszniki Zdrój: BIEG INDYWIDUALNY KOBIET 

Komentarz: Maciej Piotrowski

14:15 Mistrzostwa Europy, Duszniki Zdrój: BIEG INDYWIDUALNY MĘŻCZYZN 

Komentarz: Mateusz Orłowski


17:00 Basketball Super League – 12. kolejka: TOFAŞ – PETKIM SPOR 


17:40 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD


17:55 FIBA Europe Cup – 1. runda, grupa E: BC DNIPRO – ANWIL WŁOCŁAWEK
Ipla
Komentarz: Maciej Bonecki – Mirosław Noculak

18:25 Liga Mistrzów FIBA – 6. kolejka, grupa F: PINAR KARSIYAKA – RETABET BILBAO BASKET 

Komentarz: Wojciech Michałowicz, Gabriel Rogaczewski

23:00 Turkish Airlines Euroliga – 22. kolejka: REAL MADRYT – PANATHINAIKOS OPAP ATENY 
Ipla
Komentarz: Adam Romański – Rafał Juć


18:25 Magazyn O CO BIEGA? 

Redakcja: Marcin Rosłoń, Tomasz Lipiński, Kinga Sylwestrzak


17:25 Mistrzostwa Świata, Kair, Egipt – 1/4 finału: DANIA – EGIPT 

Komentarz: Mateusz Kirpsza – Adrian Kozioł

20:25 Mistrzostwa Świata, Kair, Egipt – 1/4 finału: HISZPANIA – NORWEGIA 

Komentarz: Mateusz Orłowski – Maciej Piotrowski

20:30 Mistrzostwa Świata, Giza, Egipt – 1/4 finału: FRANCJA – WĘGRY 

Komentarz: Patryk Banaszkiewicz – Kamil Wlazło


17:50 Liga Mistrzyń CEV – 5. kolejka, grupa B: FENERBAHCE OPET STAMBUŁ – CALCIT VOLLEY KAMNIK


18:00 Puchar Polski – 1/8 finału: BKS BOSTIK BIELSKO-BIAŁA – JOKER ŚWIECIE 


20:20 Liga Mistrzyń CEV – 5. kolejka, grupa B: VB NANTES – A. CARRARO IMOCO CONEGLIANO

Komentarz: Adrian Brzozowski


15:00 PlusLiga – 5. kolejka: ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE – ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI
Polsat Sport HD

Komentarz: Marek Magiera – Łukasz Kadziewicz

17:30 Liga Mistrzów CEV – 5. kolejka, grupa A: STUDIO
*(również o 20:00 i 23:00)
Polsat Sport HD
Studio: Jerzy Mielewski (z Bełchatowa)
Reporter: Marcin Lepa

17:50 Liga Mistrzów CEV – 5. kolejka, grupa A: LINDEMANS AALST – PGE SKRA BEŁCHATÓW
Polsat Sport HD
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Bełchatowa)

20:20 Liga Mistrzów CEV – 5. kolejka, grupa A: FENERBAHCE HDI STAMBUŁ – GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE
Polsat Sport HD
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Bełchatowa)


10:25 German Masters, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 1
*(do 13:30)
Eurosport Player

14:55 German Masters, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 1
*(do 18:00)
Eurosport Player

19:55 German Masters, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 1
*(do 23:00)
Eurosport Player


19:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 23:00)
Eurosport Player

19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


23:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Tomasz Lenart