Sport w TV: środa – 29 stycznia 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA EFL Cup – 1/2 finału: MANCHESTER CITY FC – MANCHESTER UNITED FC 18:00 Magazyn LA LIGA WORLD  Redakcja: Leszek Orłowski 18:25 Puchar Francji – 1/8 finału: PAU […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA EFL Cup – 1/2 finału: MANCHESTER CITY FC – MANCHESTER UNITED FC


18:00 Magazyn LA LIGA WORLD 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Leszek Orłowski

18:25 Puchar Francji – 1/8 finału: PAU FC – PARIS SAINT-GERMAIN na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Smokowski – Jacek Ziober

18:25 2. Bundesliga – 19. kolejka: VFB STUTTGART – 1. FC HEIDENHEIM na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

18:55 Puchar Hiszpanii – 1/8 finału: CULTURAL Y DEPORTIVA LEONESA – VALENCIA CF na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Robert Podoliński

18:55 Puchar Hiszpanii – 1/8 finału: RAYO VALLECANO – VILLARREAL CF na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Bugaj

20:25 2. Bundesliga – 19. kolejka: VFL OSNABRÜCK – SV SANDHAUSEN na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Marcin Gazda

20:40
Premier League – 18. kolejka: WEST HAM UNITED FC – LIVERPOOL FC na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

20:40 EFL Cup – 1/2 finału: MANCHESTER CITY FC – MANCHESTER UNITED FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński (z Manchesteru)

20:40 Puchar Włoch – 1/4 finału:INTER MEDIOLAN – ACF FIORENTINA na żywo
*(o 23:45  w TVP Sport HD)
sport.tvp.pl
Komentarz: Szymon Borczuch

20:50 Puchar Francji – 1/8 finału: OLYMPIQUE MARSYLIA – RC STRASBOURG na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Marcin Kalita

20:55 Puchar Hiszpanii – 1/8 finału: REAL SARAGOSSA – REAL MADRYT CF na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański – Marcin Żewłakow

20:55 Puchar Hiszpanii – 1/8 finału: REAL SOCIEDAD – CA OSASUNA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Michał Zawacki

23:00 Serie A – 20. kolejka: SSC NAPOLI – JUVENTUS FC
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Lepa – Tomasz Łapiński


18:30 Vuelta a San Juan, Argentyna: ETAP 4 na żywo
*(o 23:00 w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla
Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski


02:00 NBA: MIAMI HEAT – BOSTON CELTICS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Szymon Szewczyk

17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD


17:50 Eurocup – 4. kolejka, grupa G: GALATASARAY – UNICS KAZAN na żywo
Eurosport Player

17:55 Liga Mistrzów FIBA – 13. kolejka, grupa A: TURK TELEKOM – POLSKI CUKIER TORUŃ na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Radosław Spiak

19:05 Eurocup – 4. kolejka, grupa F: EWE BASKETS OLDENBURG – BRESCIA na żywo
Eurosport Player

19:20 Eurocup – 4. kolejka, grupa G: MONAKO – LIETUVOS RYTAS na żywo
Eurosport Player

19:50 Eurocup – 4. kolejka, grupa E: PARTIZAN BELGRAD – DARUSSAFAKA TEKFEN ISTANBUL na żywo
Eurosport Player

20:00 Energa Basket Liga – 19. kolejka: LEGIA WARSZAWA – STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA 
Ipla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski (z Warszawy)

20:35 Eurocup – 4. kolejka, grupa H: UNICAJA MÁLAGA – АNDORRA na żywo
Eurosport Player


20:50 Eurocup – 4. kolejka, grupa E: SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA – DOLOMITI ENERGIA TRENTO na żywo
Eurosport Player


20:00 Magazyn O CO BIEGA? 

Redakcja: Marcin Rosłoń, Tomasz Lipiński


16:30 PGNiG Superliga – 18. kolejka: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl

16:55 PGNiG Superliga – 18. kolejka: NMC GÓRNIK ZABRZE – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Chodkowski – Michał Matysik


17:30 Liga Siatkówki Kobiet – 16. kolejka: GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ – DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla


12:55 Liga Mistrzów CEV – 4. kolejka, grupa B: KUZBASS KEMEROWO – ACH VOLLEY LJUBLJANA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Gabriel Waliszko – Paweł Siezieniewski

15:25 Liga Mistrzów CEV – 4. kolejka, grupa C: HALKBANK ANKARA – JASTRZĘBSKI WĘGIEL na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Daniel Pliński

16:55 Liga Mistrzów CEV – 4. kolejka, grupa C: ZENIT KAZAŃ – VC GREENYARD MAASEIK na żywo

Komentarz: Edward Durda – Maciej Dobrowolski

17:50
 Challenge Cup – 1/8 finału: ALURON VIRTU CMC ZAWIERCIE – SPOR TOTO SC ANKARA na żywo
Ipla

18:30 Liga Mistrzów CEV – 4. kolejka, grupa D: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz – Piotr Olenderek (z Warszawy)
Reporter: Bartek Ignacik

18:55 Liga Mistrzów CEV – 4. kolejka, grupa D: VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA – BENFICA LIZBONA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Maciej Świniarski – Paweł Siezieniewski (z Warszawy)

19:55 Liga Mistrzów CEV – 4. kolejka, grupa E: VFB FRIEDRICHSHAFEN – VOJVODINA NS SEME NOWY SAD na żywo

Komentarz: Szymon Ratajczak – 
Witold Roman

20:25 Liga Mistrzów CEV – 4. kolejka, grupa D: SIR SICOMA MONINI PERUGIA – TOURS VB na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Maciej Dobrowolski

20:30 PlusLiga – 14. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – GKS KATOWICE na żywo
Polsat Sport HDIpla


13:55 German Masters, Berlin, Niemcy: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:10 German Masters, Berlin, Niemcy: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport PlayerIpla


00:55 Australian Open, Melbourne, Australia – 1/4 finału kobiet: ANETT KONTAVEIT – SIMONA HALEP na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

03:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 1/4 finału kobiet: GARBINE MUGURUZA – ANASTASIA PAVLYUCHENKOVA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

05:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 1/4 finału mężczyzn: STAN WAWRINKA – ALEXANDER ZVEREV na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

09:15 Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

09:30 Australian Open, Melbourne, Australia – 1/4 finału mężczyzn: RAFAEL NADAL – DOMINIC THIEM na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:30 Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


22:05 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:05 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki