Sport w TV: środa – 3 lutego 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Włoch – 1/2 finału: SSC NAPOLI – ATALANTA BC 17:55 Magazyn LA LIGA WORLD  18:20 Puchar Niemiec – 3. runda: RB LIPSK – VFL BOCHUM  18:25 Puchar […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Włoch – 1/2 finału: SSC NAPOLI – ATALANTA BC


17:55 Magazyn LA LIGA WORLD 


18:20 Puchar Niemiec – 3. runda: RB LIPSK – VFL BOCHUM 
Eurosport Player

18:25 Puchar Niemiec – 3. runda: VFL WOLFSBURG – FC SCHALKE 04 GELSENKIRCHEN 
Eurosport Player
Komentarz: Mateusz Borek – Sławomir Chałaśkiewicz

18:25 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS 


18:55 Premier League – 22. kolejka: BURNLEY FC – MANCHESTER CITY FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

18:55 Premier League – 22. kolejka: FULHAM FC – LEICESTER CITY FC na żywo

Komentarz: Przemysław Rudzki – Kamil Kosowski

18:55 Ligue 1 – 23. kolejka: GIRONDINS BORDEUX – LILLE OSC 
Ipla
Komentarz w Canal+: Krzysztof Marciniak – Tomasz Wieszczycki
Komentarz w Eleven: Michał Mitrut

18:55 Puchar Króla – 1/4 finału: UD LEVANTE – VILLAREAL CF na żywo
*(4 lutego o 08:30  w TVP Sport HD)
TVP Sport HD
Komentarz: Tomasz Jasina – Jacek Zieliński

20:15 Puchar Włoch – 1/2 finału: STUDIO na żywo
*(również o 22:40)
TVP Sport HD
Studio: Rafał Patyra – Maciej Szczęsny, Robert Podoliński

20:25 Premier League – 22. kolejka: LEEDS UNITED FC – EVERTON FC na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Grzegorz Kaczmarczyk

20:30 Puchar Niemiec – 3. runda: VFB STUTTGART – BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH 
Eurosport Player
Komentarz: Edward Durda – Maciej Terlecki

20:35 Puchar Niemiec – 3. runda: SSV JAHN RAGENSBURG – 1.FC KÖLN 
Eurosport Player

20:40 Puchar Włoch – 1/2 finału: SSC NAPOLI – ATALANTA BC na żywo
TVP Sport HD
Komentarz: Szymon Borczuch

20:55 Ligue 1 – 23. kolejka: RC LENS – OLYMPIQUE MARSYLIA 
Ipla
Komentarz w nSport+: Rafał Dębiński – Marek Jóźwiak
Komentarz w Eleven: Marcin Pawłowski – Mateusz Majak

20:55 Ligue 1 – 23. kolejka: PARIS SAINT-GERMAIN – NIMES OLYMPIQUE 
Ipla
Komentarz w Canal+: Tomasz Smokowski – Michał Bojanowski
Komentarz w Eleven: Mateusz Święcicki – Dominik Guziak

20:55 Puchar Króla – 1/4 finału: GRANADA CF – FC BARCELONA na żywo
*(o 23:35  w TVP Sport HD)
TVP Sport HD
Komentarz w TVP Sport: Jacek Laskowski – Jacek Magiera
Komentarz w Radio Gol 3: Mateusz Orłowski

21:10 Premier League – 22. kolejka: LIVERPOOL FC – BRIGHTON & HOVE ALBION FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Marcin Rosłoń – Tomasz Ćwiąkała
Komentarz w Radio Gol 2: Adrian Kozioł – Piotr Szymczuk

21:10 Premier League – 22. kolejka: ASTON VILLA FC – WEST HAM UNITED FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki


15:40
 Eliminacje do EURO 2022 – grupa 8, Łódź: STUDIO 
*(również o 17:25)

Studio: Szymon Borczuch
Reporter: Hubert Bugaj


15:55 Eliminacje do EURO 2022 – grupa 8, Łódź: POLSKA – PORTUGALIA 

Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Tomasz Aftański (z Łodzi)


12:50 Eliminacje Mistrzostw Europy – grupa F: BIAŁORUŚ – POLSKA 

Komentarz: Ryszard Łabędź – Elżbieta Nowak


01:30 NBA: BROOKLYN NETS – LOS ANGELES CLIPPERS 


15:00 Basketball Super League – 13. kolejka: PETKIM SPOR – DARÜSSAFAKA TEKFEN 


17:40 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD


20:30 Liga ACB – 19. kolejka: MOVISTAR ESTUDIANTES – CASADEMONT ZRAGOZA 

Komentarz: Radosław Spiak


16:45 Czech Indoor Gala, Ostrawa, Czechy: MITYNG 
*(o 17:30 w TVP Sport HD)

Komentarz: Przemysław Babiarz – Sebastian Chmara


18:35 Liga Mistrzyń EHF – faza grupowa. grupa A: METZ HANDBALL – VIPERS KRISTIANSAND 



16:50 Liga Mistrzyń CEV – 5. kolejka, grupa A: DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW – UNET E-WORK BUSTO ARSIZIO 


17:20 Liga Mistrzyń CEV – 5. kolejka, grupa E: VK UP OŁOMUNIEC – IGOR GORGONZOLA NOVARA

Komentarz: Marek Magiera – Joanna Mirek (z Polic)

17:30 Liga Mistrzyń CEV – 5. kolejka, grupa C: STUDIO 
*(również o 20:00 i 22:30)
Polsat Sport HD
Studio: Krzysztof Wanio – Joanna Kaczor-Bednarska, Jacek Nawrocki (z Łodzi)

17:50 Liga Mistrzyń CEV – 5. kolejka, grupa C: ASPTT MULHOUSE VB – VAKIFBANK STAMBUŁ 
Polsat Sport HD
Komentarz w Polsacie Sport: Adrian Brzozowski – Milena Sadurek (z Łodzi)
Komentarz w Radio Gol 2: Maciej Piotrowski – Mateusz Pietrzak (z Łodzi)

19:50 Liga Mistrzyń CEV – 5. kolejka, grupa A: SSC PALMBERG SCHWERIN – SAVINO DEL BENE SCANDICCI 


20:20 Liga Mistrzyń CEV – 5. kolejka, grupa C: VC MARITZA PŁOWDIW – ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ 
Polsat Sport HD
Komentarz w Polsacie Sport: Adrian Brzozowski – Milena Sadurek (z Łodzi)
Komentarz w Radio Gol 2: Maciej Piotrowski – Mateusz Pietrzak (z Łodzi)

20:20 Liga Mistrzyń CEV – 5. kolejka, grupa E: GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE – DINAMO-AK BARS KAZAŃ 

Komentarz: Marek Magiera – Joanna Mirek (z Polic)


15:00 PlusLiga – 23. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – GRUPA AZOTY ZKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE 
Polsat Sport HDIpla

18:00 Tauron 1. liga – 21. kolejka: EWINNER GWARDIA WROCŁAW – BKS VISŁA BYDGOSZCZ 
Ipla


00:00 ATP Cup, Melbourne, Australia – grupa A: NIEMCY – KANADA na żywo
*(do 04:30)
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Lorek

00:00 ATP Cup, Melbourne, Australia – grupa C: WŁOCHY – FRANCJA na żywo
*(do 04:30)
Ipla
Komentarz: Dawid Olejniczak

00:30 WTA Tour – Grampians Trophy, Melbourne, Australia – 1. runda: BARBORA STRÝCOVÁ – BETANIE MATTEK-SANDS 


01:00 WTA Tour – Gippsland Trophy, Melbourne, Australia – 3. runda: KATIE BOULTER – NAOMI OSAKA 


01:00 WTA Tour – Gippsland Trophy, Melbourne, Australia – 3. runda: JELENA OSTAPENKO – ELINA SWITOLINA 


02:30 WTA Tour – Grampians Trophy, Melbourne, Australia – 1. runda: CRISTINA MCHALE – ANETT KONTAVEIT 


03:00 WTA Tour – Yarra Valley Classic, Melbourne -, Australia – 3. runda: ASHLEIGH BARTY – MARIE BOUZKOVA 


03:00 WTA Tour – Yarra Valley Classic, Melbourne, Australia – 3. runda: JESSICA PEGULA – SOFIA KENIN 


04:00 WTA Tour – Gippsland Trophy, Melbourne, Australia – 3. runda: JEKATERINA ALEKSANDROWA – IGA ŚWIĄTEK 

Komentarz: Bartosz Ignacik – Joanna Sakowicz-Kostecka

04:00 ATP World Tour 250, Melbourne, Australia – 2. runda: CASPER RUUD – JIŘÍ VESELÝ


04:30 WTA Tour – Grampians Trophy, Melbourne, Australia – 1. runda: JENNIFER BRADY – SWIETŁANA KUZNIECOWA 


05:00 WTA Tour – Gippsland Trophy, Melbourne, Australia – 3. runda: SIMONA HALEP – LAURA SIEGEMUND 


06:00 ATP World Tour 250, Melbourne, Australia – 2. runda: YUICHI SUGITA – FELIX AUGER-ALIASSIME 
*(od 07:00 w Eurosport 1 HD)

Komentuje: Witold Domański

07:30 ATP Cup, Melbourne, Australia – grupa B: GRECJA – AUSTRALIA na żywo
*(do 12:00)
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

07:30 ATP Cup, Melbourne, Australia – grupa D: ROSJA – JAPONIA na żywo
*(do 12:00)
Ipla
Komentarz: Filip Gawęcki

07:30 WTA Tour – Grampians Trophy, Melbourne, Australia – 1. runda: KATERINA SINIAKOVA – ANGELIQUE KERBER 


08:00 ATP World Tour 250, Melbourne, Australia – 2. runda: ANDREW HARRIS – GRIGOR DIMITROW

Komentarz: Karol Stopa

08:30 WTA Tour – Yarra Valley Classic, Melbourne, Australia – 3. runda: CWETANA PIRONKOWA – SERENA WILLIAMS

Komentarz: Michał Lewandowski – Tomasz Wiktorowski

09:30 WTA Tour – Grampians Trophy, Melbourne, Australia – 1. runda: LEYLAH FERNANDEZ – SLOANE STEPHENS 


10:00 ATP World Tour 250, Melbourne, Australia – 2. runda: DAVID GOFFIN – CARLOS ALCARAZ 


10:30 WTA Tour – Yarra Valley Classic, Melbourne, Australia – 3. runda: KAROLÍNA PLÍŠKOVÁ – DANIELLE COLLINS 

Komentarz: Dawid Celt – Klaudia Jans-Ignacik


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


23:20 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Tomasz Lenart