Sport w TV: środa – 4 marca 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy oraz o wybranych propozycjach zagranicznych telewizji. Zapraszamy do zapoznania się z wykazem. 13:45 Puchar Polski: WSTĘP DO MECZU  Komentarz: Cezary Kowalski – Wojciech Kowalczyk […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy oraz o wybranych propozycjach zagranicznych telewizji. Zapraszamy do zapoznania się z wykazem.

piłka nożna
13:45 Puchar Polski: WSTĘP DO MECZU na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Cezary Kowalski – Wojciech Kowalczyk (ze Stargardu Szczecińskiego)
Reporter: Sebastian Staszewski


13:55 Puchar Polski – 1/4 Finału: BŁĘKITNI STARGARD SZCZECIŃSKI – CRACOVIA na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Cezary Kowalski – Wojciech Kowalczyk (ze Stargardu Szczecińskiego)
Reporter: Sebastian Staszewski

15:00
Puchar Algavre 2015 – grupa C: JAPONIA K – DANIA K na żywo

Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Edward Durda


15:45 Magazyn BORUSSIA TV premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:00 
Puchar Algavre 2015 – grupa A: NIEMCY K – SZWECJA K na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Lach

17:45
 Puchar Polski: WSTĘP DO MECZU na żywo

polsat-sport-hd.120
Komentarz: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński (z Gliwic)
Reporter: Mateusz Majak


17:55 Puchar Polski – 1/4 Finału: PIAST GLIWICE – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński (z Gliwic)
Reporter: Mateusz Majak


17:55 Puchar Ukrainy – 1/4 Finału: CHORNOMORETS ODESSA – DNIPRO DNIEPROPIETROWSK na żywo

2+2

18:45 Piłkarski Wieczór: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra – Radosław Majdan, Michał Kołodziejczyk


18:55 DFB Pokal – 1/8 Finału: RB LIPSK – VFL WOLFSBURG (I połowa) na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
20:00  (II połowa) na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca

19:00 
Puchar Algavre 2015 – grupa C: PORTUGALIA K – FRANCJA K na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Rafał Sak

19:55
Copa del Rey – 1/2 Finału: VILLARREAL CF – FC BARCELONA na żywo

TVP Sport HDsport.tvp.plIdman TV
Komentarz w TVP: Dariusz Szpakowski – Marcin Żewłakow

20:25 DFB Pokal – 1/8 Finału: BAYERN MONACHIUM – EINTRACHT BRUNSZWIK na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina

20:25 DFB Pokal – 1/8 Finału: KICKERS OFFENBACH – BORUSSIA MONCHENGLADBACH na żywo

Das Erste HD

20:40 Premier League – 28. kolejka: WEST HAM UNITED – CHELSEA FC na żywo
Canal+ Sport HDAzTV
Komentarz w Canal+ Sport: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

20:40
 Premier League – 28. kolejka: MANCHESTER CITY – LEICESTER CITY na żywo

Canal+ Family HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

20:40
Puchar Włoch – 1/2 Finału: SS LAZIO – SSC NAPOLI na żywo
Polsat Sport Extra HDRai 1
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Roman Kołtoń – Marcin Lepa

20:55
Coupe de France – 1/4 Finału: PARIS SAINT GERMAIN – AS MONACO na żywo
France 3

21:55
 Copa del Rey – 1/2 Finału: RCD ESPANYOL – ATLETICO MADRYT na żywo

TVP Sport HDsport.tvp.plIdman TV
Komentarz w TVP: Jacek Laskowski

23:55 Piłkarski Wieczór: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra – Radosław Majdan, Michał Kołodziejczyk

golf
22:30 PGA European Tour, Joburg Open, RPA: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Jacek Person

jeździectwo
21:05 Zimowy Festiwal Jeździectwa, Palm Beach, USA: ZAWODY premiera.200
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Marek Szewczyk

kolarstwo szosowe
15:15 Grand Prix, Samym, Belgia: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Tomasz Jaroński, Adam Probosz

koszykówka
17:00 
Magazyn BASKET+ premiera.200
Canal+ Sport HD

koszykówka mężczyzn
19:00 Eurocup – 1/8 Finału: BROSE BASKET – LOKOMOTIV KUBAN na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Jacek Kubicki, Sławomir Szymczak

20:45 
Eurocup – 1/8 Finału: VALENCIA BC – BAYERN MONACHIUM
 na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Jacek Kubicki, Sławomir Szymczak

piłka ręczna mężczyzn
19:00 DHB Pokal – 1/4 Finału: RHEIN NECKAR LOWEN – THW KIEL na żywo
Sportklub

20:45 
DHB Pokal – 1/4 Finału: GUMMERSBACH -SG FLENSBURG-HANDEWITT 
na żywo
Sportklub

siatkówka mężczyzn
14:00
Liga Mistrzów CEV – play-off: LOKOMOTIV NOVOSIBIRSK – ASSECO RESOVIA RZESZÓW na żywo
Polsat Sport News

17:00 
Liga Mistrzów CEV – play-off: ZENIT KAZAN – HALKBANK ANKARA na żywo
Polsat Sport Extra HD

18:00
Puchar CEV – 1/4 Finału: ZAKSA KĘDZIERZTN-KOŹLE – CAI TERUEL
 na żywo
Polsat Sport News

20:30
Liga Mistrzyń CEV – play-off: SIR SAFETY PERUGIA – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywo
polsat-sport-hd.120


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie.

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Jerzy Granietzny

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA