Sport w TV: wtorek – 14 lipca 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA LaLiga Santander – 36. kolejka: GRANADA CF – REAL MADRYT CF 04:30 Major League Soccer – runda grupowa, grupa F: LA GALAXY – PORTLAND […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA LaLiga Santander – 36. kolejka: GRANADA CF – REAL MADRYT CF


04:30 Major League Soccer – runda grupowa, grupa F: LA GALAXY – PORTLAND TIMBERS 
Ipla

15:00 Major League Soccer – runda grupowa, grupa B: CHICAGO FIRE FC – SEATTLE SOUNDERS FC 
Ipla

17:00 Fortuna 1. Liga – 32. kolejka: CHOJNICZANKA CHOJNICE – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC na żywo
Ipla

17:30 Fortuna 1. Liga – 32. kolejka: WIGRY SUWAŁKI – SANDECJA NOWY SĄCZ na żywo
Ipla

17:55 Championship – 44. kolejka: WEST BROMWICH ALBION FC – FULHAM FC 
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

18:00 Fortuna 1. Liga – 32. kolejka: WARTA POZNAŃ – GKS TYCHY na żywo
Polsat Sport HDIpla

19:30 PKO BP Ekstraklasa – 36. kolejka: MULTILIGA+ 
*(do 00:00)
CANAL+ Sport HD
Studio: Filip Surma, Rafał Dębiński – Mariusz Rumak, Tomasz Wieszczycki, Marcin Baszczyński

20:25 PKO BP Ekstraklasa – 36. kolejka: ARKA GDYNIA – GÓRNIK ZABRZE 

Komentarz: Bartosz Gleń – Kazimierz Węgrzyn
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Adam Westfal

20:25 PKO BP Ekstraklasa – 36. kolejka: WISŁA PŁOCK – KORONA KIELCE 

Komentarz: Piotr Laboga – Grzegorz Mielcarski
Reporterzy: Paulina Bojarska, Szymon Ratajczak

20:25 PKO BP Ekstraklasa – 36. kolejka: ŁKS ŁÓDŹ – RAKÓW CZĘSTOCHOWA 

Komentarz: Piotr Domagała – Maciej Murawski
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Tomasz Lipiński

20:25 PKO BP Ekstraklasa – 36. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – WISŁA KRAKÓW 

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Wojciech Jagoda
Reporterzy:
Maciej Klimek, Mariusz Wróblewski

20:30 Fortuna 1. Liga – 32. kolejka: PGE FKS STAL MIELEC – CHROBRY GŁOGÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla

21:10 Premier League – 36. kolejka: CHELSEA FC – NORWICH CITY FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

21:40 Serie A – 33. kolejka: ATALANTA BC – BRESCIA CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak


12:00 Bett1ACES, Berlin, Niemcy: DZIEŃ 2 na żywo
*(do 20:00)
Ipla

13:00 Mistrzostwa Polski, Bytom: I RUNDA 
*(do 16:00)
Polsat Sport HDIpla

18:00 Mistrzostwa Polski, Bytom: I RUNDA 
Ipla


07:00 Magazyn PORANEK Z POLSATEM SPORT na żywo
Polsat Sport HDIpla

19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


00:00 (wt/śr) Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

 

About Tomasz Lenart