Summer Adria Tour oraz Ultimate Tennis Shockdown na antenach Eurosportu

Kibice tenisa mogą mieć powody do zadowolenia. Powoli rozkręca się tenisowa karuzela, a najlepsi tenisiści zaczynają przygotowywać się do powrotu do gry o wysoką stawkę. Służą ku temu towarzyskie turnieje, gdzie można sprawdzić formę po dłuższym okresie przerwy. Transmisje z […]

Kibice tenisa mogą mieć powody do zadowolenia. Powoli rozkręca się tenisowa karuzela, a najlepsi tenisiści zaczynają przygotowywać się do powrotu do gry o wysoką stawkę. Służą ku temu towarzyskie turnieje, gdzie można sprawdzić formę po dłuższym okresie przerwy. Transmisje z dwóch imprez w ten weekend na sportowych antenach grupy Eurosport.

W serbskim Zadarze dojdzie do kolejnego turnieju z cyklu Summer Adria Tour. Pomysłodawcą imprez jest Novak Djokovic. Przed tygodniem tenisiście rywalizowali w Belgradzie, gdzie najlepszy okazał się Austriak – Dominic Thiem. Oprócz nich w ten weekend serbscy kibice zobaczą miedzy innymi Alexandara Zvereva oraz Grigora Dimitrova.

Ultimate Tennis Shockdown to pomysł trenera Sereny Williams – Patricka Mouratoglou na propagowanie gry w tenisa. Kolejny tydzień zmagań przyniesie nowe ciekawe pojedynki. Miejscem spotkania tenisistów będzie francuskie Biot.

SOBOTA – 20 CZERWCA 2020

14:00 Adria Tour, Zadar, Serbia: DZIEŃ 3 
*(do 19:00)

Ipla

17:15
Ultimate Tennis Showdown, Biot, Francja: DZIEŃ 3 
*(do 19:30)
Ipla

19:30
Adria Tour, Zadar, Serbia: DZIEŃ 3 
*(do 00:30)

Ipla

NIEDZIELA – 21 CZERWCA 2020

14:00 Adria Tour, Zadar, Serbia: DZIEŃ 4 
*(do 19:00)
Ipla

17:15
Ultimate Tennis Showdown, Biot, Francja: DZIEŃ 4 
*(do 19:30)
Ipla

20:00
Adria Tour, Zadar, Serbia: DZIEŃ 4 
*(do 21:30)
Ipla


About Piotr Dzierzgowski