Sydney FC – Western United FC w Eleven Sports

Spotkanie w ramach 26. kolejki australijskiej A-League. Lider rozgrywek na zakończenie rundy zasadniczej zagra u siebie z szóstym zespołem w tabeli ligowej.  Drużyna Sydney FC już zapewniła sobie pierwsze miejsce w rundzie regularnej co gwarantuję jej udział już w półfinale […]

Spotkanie w ramach 26. kolejki australijskiej A-League. Lider rozgrywek na zakończenie rundy zasadniczej zagra u siebie z szóstym zespołem w tabeli ligowej. 

Drużyna Sydney FC już zapewniła sobie pierwsze miejsce w rundzie regularnej co gwarantuję jej udział już w półfinale play off. Gospodarze ostatnio nie grają najlepiej co widać po czterech ostatnich spotkaniach, w których zdobyli tylko dwa punkty. Western United FC też zapewnił sobie udział w fazie play off, lecz te zmagania rozpocznie od ćwierćfinałów. Goście mają jeszcze szanse awansować z szóstego na trzecie miejsce, co pozwoli na lepsze rozstawienie w fazie pucharowej. Spotkanie rozpocznie się w sobotę o godzinie 08:55, a transmisja oczywiście w Eleven Sports.

SOBOTA – 15 SIERPNIA 2020

08:55 A-League – 26. kolejka: SYDNEY FC – WESTERN UNITED FC 
Ipla

About Łukasz Urbanowski