Tauron Giganci siatkówki 2019 w Polsacie Sport

Przed nami 10 edycja turnieju Giganci Siatkówki. Tegoroczny turniej zostanie rozegrany w Kępnie, już w najbliższy weekend.  W turnieju wystąpią dwa polskie zespoły – PGE Skra Bełchatów i Jastrzębski Węgiel.Oraz dwa zespoły z Italii – Power Volley Milan0, Gas Sales […]

Przed nami 10 edycja turnieju Giganci Siatkówki. Tegoroczny turniej zostanie rozegrany w Kępnie, już w najbliższy weekend. 

W turnieju wystąpią dwa polskie zespoły – PGE Skra Bełchatów i Jastrzębski Węgiel.Oraz dwa zespoły z Italii – Power Volley Milan0, Gas Sales Piacenza Volley.Impreza ta ma na celu promowanie siatkówki i wspieranie chorych dzieci. Siatkarze zagrają więc na szczytny cel, bo dochód ze sprzedaży biletów trafi do podopiecznych Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym ,,Kawałek Nieba” oraz Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. 

Doskonale wiemy, że w międzyczasie trwa Puchar Świata. Z uwagi na ten turniej, trener Bełchatowian – Michał Mieszko Gogol. Miał ogromne problemy ze skompletowaniem składu. Dlaczego? Albowiem jego podopieczni w liczbie sześciu wspierają kadrę Vitala Heynena, albo wypoczywają po trudach reprezentacyjnego sezonu. Najgorsza sytuacja jest na środku, gdzie brakuje, aż trzech zawodników. W innych drużynach, trenerzy nie mają tylu problemów, ze skompletowaniem składu.

A zatem, skoro udało się sprowadzić tak wielkie drużyny na turniej, to serdecznie zapraszamy do odwiedzenia hali widowiskowo – sportowej w Kępnie. Tym, którym zabraknie miejsca, pozostanie możliwość obserwowania turnieju w telewizji Polsat, na sportowych antenach grupy. Serdecznie zapraszamy, wszyscy zaangażujmy się i wspierajmy, tą piękną inicjatywę.

SOBOTA – 12 PAŹDZIERNIKA 2019

14:45 Giganci Siatkówki 2018: JASTRZĘBSKI WĘGIEL  – POWER VOLLEY MILANO na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:30 
Giganci Siatkówki 2018: PGE SKRA BEŁCHATÓW – GAS SALES PIACENCA VOLLEY na żywo
Polsat Sport HDIpla

NIEDZIELA – 13 PAŹDZIERNIKA 2019

14:45 Giganci Siatkówki 2018: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – GAS SALES PIACENZA VOLLEY  na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:30 
Giganci Siatkówki 2018: PGE SKRA BEŁCHATÓW – POWER VOLLEY MILANO  na żywo
Ipla

About Kacper Teuerle