Trzy mecze NHL w TVP Sport

Kolejne emocje na tafli lodu. Najlepsi hokeiści na świecie znowu pokażą swoje umiejętnosci w TVP sport. W tym tygodniu do obejrzenia kilka ciekawych meczy. W nocy 12 grudnia kibice zobaczą pojedynek Washington Capitals – Boston Bruins. Batalie z udziałem tych drużyn […]

Kolejne emocje na tafli lodu. Najlepsi hokeiści na świecie znowu pokażą swoje umiejętnosci w TVP sport. W tym tygodniu do obejrzenia kilka ciekawych meczy.

W nocy 12 grudnia kibice zobaczą pojedynek Washington CapitalsBoston Bruins. Batalie z udziałem tych drużyn zawsze elektryzują kibiców. Nie inaczej będzie w Waszyngtonie, gdzie zmierzą się dwie najlepsze drużyny Konferencji Wschodniej. W listopadzie po karnych górą byli Capitals.

Trzy dni później  San Jose Sharks sprawdzi u siebie Vancouver Canucks. Mecz zacznie się o 4:00 polskiego czasu, poranek z NHL to dobra propozycja dla wszystkich fanów sportu. Mecze tych ekip to gwarancja bramek.

Tego samego dnia, tyle że późnym wieczorem na zakończenie tygodnia z NHL kibice zobaczą spotkanie Winnipeg JetsPhiladelphia Flyers. Początek już o 23:00

CZWARTEK – 12 GRUDNIA 2019

01:05 NHL: WASHINGTON CAPITALS – BOSTON BRUINS na żywo
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl

NIEDZIELA – 15 GRUDNIA 2019

04:00 NHL: SAN JOSE SHARKS – VANCOUVER CANUCKS 
sport.tvp.pl

23:05 NHL: WINNIPEG JETS – PHILADELPHIA FLYERS 
sport.tvp.pl

 

 

 

 

 

About Michał Dąbrowski

Piszę o sporcie, bo lubię.