TVP Sport z nowymi prawami do królowej sportu

TVP Sport mając na uwadze sukcesy w ostatnich latach naszych lekkoatletów, zakupiła nowy pakiet praw sportowych od European Athletics. Do 2023 widzowie TVP zobaczą zmagania seniorów a także najlepszych juniorów w poszczególnych kategoriach wiekowych.  Jak poinformował na jednym z portali […]

TVP Sport mając na uwadze sukcesy w ostatnich latach naszych lekkoatletów, zakupiła nowy pakiet praw sportowych od European Athletics. Do 2023 widzowie TVP zobaczą zmagania seniorów a także najlepszych juniorów w poszczególnych kategoriach wiekowych. 

Jak poinformował na jednym z portali społecznościowych, dyrektor TVP Sport Marek Szkolnikowski, telewizja polska zakupiła pakiet praw sportowych od European Athletics. W skład pakietu wchodzą Mistrzostwa Europy 2020 i 2023, Halowe i drużynowe mistrzostwa europy 2021 i 2023 oraz po dwie edycje mistrzostw europy U18, U20 i U23. W myśl nowej umowy widzowie TVP Sport oraz anten TVP 1 i TVP 2 zobaczą zmagania najlepszych polskich lekkoatletów na arenie europejskiej. Patrząc na ostatnie wyniki naszej kadry o sukcesy nie powinniśmy się martwić. Na niedawno zakończonych mistrzostwach w Berlinie, część kadry stanowiła nasza młodzież, która spokojnie za kilka lat będzie stanowiła o sile naszej lekkoatletyki.

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam