Tydzień odrabiania zaległości w PlusLidze na antenach Polsatu Sport

Niemało zaległości nagromadziło się przez ostatnie tygodnie w naszej ekstraklasie siatkarze. Ten tydzień PlusLiga poświęca na porządkowanie terminarza, a potem do rozegrania pozostaną już dwie finalne kolejki. W tym tygodniu zobaczymy pojedyncze mecze dwudziestej, dwudziestej pierwszej, dwudziestej drugiej i dwudziestej […]

Niemało zaległości nagromadziło się przez ostatnie tygodnie w naszej ekstraklasie siatkarze. Ten tydzień PlusLiga poświęca na porządkowanie terminarza, a potem do rozegrania pozostaną już dwie finalne kolejki.

W tym tygodniu zobaczymy pojedyncze mecze dwudziestej, dwudziestej pierwszej, dwudziestej drugiej i dwudziestej trzeciej kolejki. Rozpoczniemy od tej najwcześniejszej. We wtorek Aluron CMC Warta Zawiercie podejmie Asseco Resovię Rzeszów. Ten pojedynek zapowiada się bardzo emocjonująco, bowiem na parkiet wyjdą dwie drużyny walczące o czołowe lokaty naszej ligi. W tabeli zajmują one sąsiednie miejsca, a Warta ma tylko jeden punkt więcej. W środę w ramach dwudziestej trzeciej serii spotkań Ślepsk Malow Suwałki zagra ze Skrą Bełchatów. Podopieczni Michała Mieszko Gogola wciąż gonią ten peleton z ZAKSĄ, Jastrzębskim i Treflem na czele, a szanse na dogonienie są całkiem realne, ponieważ Bełchatowianie mają trzy zaległe mecze, a rywale, którzy są wyżej w tabeli będą tracić punkty w bezpośrednich meczach. W czwartek Mistrz Polski Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zmierzy się z Cerrad Eneą Czarni Radom. Czarni są tuż nad strefą spadkową, ale utrzymanie mają już zagwarantowane, więc pozostaje im zakończyć ten sezon z honorem.

W sobotę obejrzymy aż dwa starcia. Na początek Indykpol AZS Olsztyn przywita na Mazurach PGE Skrę Bełchatów. Indykpol bezpiecznie plasuje się w środku stawki, a Skra dalej będzie musiała zdobywać ligowe oczka, bo marginesu błędu już nie ma, jeśli myśli ona o grze w europejskich pucharach w następnym sezonie. Wieczorem Asseco Resovia Rzeszów podejmie Cuprum Lubin. Zawodnicy z Podkarpacia podobnie jak ci z Łódzkiego walczą o awans do międzynarodowych rozgrywek. Na dwie kolejki przed końcem szykuje się fantastyczny bój pomiędzy Skrą, Resovią, Wartą, Vervą, Treflem i Jastrzębskim. Na koniec tygodnia, w niedzielę zajmujący ósmą lokatę GKS Katowice spotka się z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Poniżej plan transmisji PlusLigi w tym tygodniu.

WTOREK – 9 LUTEGO 2021

20:30 PlusLiga – 20. kolejka: ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE – ASSECO RESOVIA RZESZÓW 

ŚRODA – 10 LUTEGO 2021

14:30 PlusLiga – 23. kolejka: ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI – PGE SKRA BEŁCHATÓW 
Polsat Sport HD

CZWARTEK – 11 LUTEGO 2021

14:30 PlusLiga – 22. kolejka: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – CERRAD ENEA CZARNI RADOM 
Polsat Sport HD

SOBOTA – 13 LUTEGO 2021

14:45 PlusLiga – 21. kolejka: INDYKPOL AZS OLSZTYN – PGE SKRA BEŁCHATÓW 
Polsat Sport HD

17:30 PlusLiga – 21. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – CUPRUM LUBIN 
Polsat Sport HD

NIEDZIELA – 14 LUTEGO 2021

14:45 PlusLiga – 20. kolejka: GKS KATOWICE – GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE
Polsat Sport HD

About Marceli Korytek

Trudno znaleźć dobrą opiekunkę do dziecka, ale jeszcze trudniej znaleźć dobre dziecko.