Walka o Finał Polskiej Hokej Ligi w TVP Sport

Rywalizacja półfinałowa PHL jest na najwyższym światowym poziomie. Już w środę czeka nas już szóste starcie pomiędzy TatrySki Podhale Nowy Targ a GKS Tychy. Transmisja tego spotkania w TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl.  Do tej pory stan rywalizacji zatrzymał […]

Rywalizacja półfinałowa PHL jest na najwyższym światowym poziomie. Już w środę czeka nas już szóste starcie pomiędzy TatrySki Podhale Nowy Targ a GKS Tychy. Transmisja tego spotkania w TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl. 

Do tej pory stan rywalizacji zatrzymał się na wyniku 3:2 na korzyść TatrySki Podhale Nowy Targ. Jednak już środę czeka nas kolejne starcie. Spotkanie w Nowym Targu może rozstrzygnąć tę rywalizację i zapewnić podopiecznym Tomasza Valtonena udział w wielkim finale. Jednak GKS Tychy nie złoży broni i będzie walczyć do samego końca. Historia spotkań półfinałowych tych zespołów pokazuje, że czekają nas kolejne spore emocje. Na pięć dotychczasowych spotkań aż trzy kończył się dopiero do dogrywce. Nowy Targ w finale już jutro czy wyrównanie stanu rywalizacji? Odpowiedz na to pytanie poznamy już jutro wieczorem.

ŚRODA – 27 MARCA 2019

19:50 Polska Hokej Liga – 2. runda play-off: TATRYSKI PODHALE NOWY TARG – GKS TYCHY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam