Wielka Sobota z Ligą SEHA w Sportklubie

Dwa mecze Ligi SEHA będą mogli obejrzeć kibice piłki ręcznej w Wielką Sobotę. Spotkania pokaże Sportklub. Szóstą kolejkę zmagań w grupie A otworzy starcie Tatrana Prešov z Eurofarmem Pelister. Dla obu drużyn będzie to jednak piąte starcie w tym sezonie […]

Dwa mecze Ligi SEHA będą mogli obejrzeć kibice piłki ręcznej w Wielką Sobotę. Spotkania pokaże Sportklub.

Szóstą kolejkę zmagań w grupie A otworzy starcie Tatrana Prešov z Eurofarmem Pelister. Dla obu drużyn będzie to jednak piąte starcie w tym sezonie rozgrywek – obie czeka jeszcze bowiem zaległy mecz z PPD Zagrzeb. Eurofarm w dotychczasowych czterech spotkaniach odniósł tylko jedną porażkę, zaś Tatran wręcz przeciwnie – tylko jeden mecz zdołał wygrać. W rewanżu to zespół z Macedonii Północnej jest zatem faworytem.

W grupie B do tej pory udało się rozegrać wszystkie mecze i spotkania szóstej kolejki faktycznie będą szóstymi dla wszystkich drużyn. Jako pierwsze fazę grupową zakończą lider i wicelider tabeli – Motor Zaporoże i RK Nexe Našice. Stawką spotkania jest uniknięcie konieczności gry w pierwszej rundzie fazy play-off – triumfator sobotniego spotkania dołączy w ćwierćfinałach do rozpoczynających od tej fazy rozgrywki Mieszkowa Brześć i Telekomu Veszprém.

SOBOTA – 3 KWIETNIA 2021

17:45 Liga SEHA – 6. kolejka, grupa A: TATRAN PREŠOV – RK EUROFARM PELISTER 

Komentarz: Tomasz Górski

22:55 Liga SEHA – 6. kolejka, grupa B: HC MOTOR ZAPOROŻE – RK NEXE NAŠICE 

Komentarz: Tomasz Górski

About Wojciech Nowakowski