Wirtualna Formuła 1 w Azerbejdżanie na antenie Eleven Sports 2

Już na początku lipca na tory wyścigowe powrócą kierowcy Formuły 1. Do tego czasu wciąż będziemy emocjonować się wirtualnym ściganiem. Pora na kolejną odsłonę rywalizacji. Dwa tygodnie temu kierowcy wzięli udział w wirtualnym wyścigu po ulicach Monako. Rywalizacja nie stała […]

Już na początku lipca na tory wyścigowe powrócą kierowcy Formuły 1. Do tego czasu wciąż będziemy emocjonować się wirtualnym ściganiem. Pora na kolejną odsłonę rywalizacji.

Dwa tygodnie temu kierowcy wzięli udział w wirtualnym wyścigu po ulicach Monako. Rywalizacja nie stała na wysokim poziomie, ale mimo tego bezkonkurencyjny okazał się George Russell. Brytyjczyk, który w realnym ściganiu nie ma na razie szans na miejsca na podium, świetnie spisał się w świecie wirtualnym. Nie można tego jednak powiedzieć o pozostałych kierowcach, których poczynania pozostawiały wiele do życzenia.

W najbliższą niedzielę kierowcy ścigać się będą na torze w Baku. Ubiegłoroczne wyścigi w Azerbejdżanie przyniosły nam sporo emocji, możemy mieć zatem nadzieję, że również wirtualny tor w tym państwie przysporzy wiele atrakcji. Tradycyjnie odbędą się dwie sesje kwalifikacyjne oraz dwa wyścigi. Zobaczymy zmagania profesjonalnych zawodników sportu elektronicznego oraz rywalizację kierowców wyścigowych i zaproszonych gości. Transmisja z tego wydarzenia będzie obecna na antenie Eleven Sports 2.

NIEDZIELA – 7 CZERWCA 2020

18:00 Sport elektroniczny – FORMUŁA 1 PRO EXHIBITION na żywo
Ipla

19:00 Sport elektroniczny  FORMUŁA 1 AZERBEJDŻAN VIRTUAL GRAND PRIX na żywo
Ipla

About Michał Winiarczyk