Wyścig Porsche Supercup na antenach Polsatu Sport News i Eurosportu 1

W świątyni prędkości czyli na słynnym torze Monza oprócz kierowców Formuły 1, F2 i F3, rywalizują także zawodnicy walczący o puchar Porsche.  Końcówka sezonu przynosi nam sporo emocji. Aktualna sytuacja w klasyfikacji generalnej wygląda bardzo interesująco. Na czele znajduje się […]

W świątyni prędkości czyli na słynnym torze Monza oprócz kierowców Formuły 1, F2 i F3, rywalizują także zawodnicy walczący o puchar Porsche. 

Końcówka sezonu przynosi nam sporo emocji. Aktualna sytuacja w klasyfikacji generalnej wygląda bardzo interesująco. Na czele znajduje się Julien Andlauer. Zgromadził on jednak do tej pory taką samą liczbę punktów jak Michael Ammermuller. Obaj kierowcy zespołu BWT Lechner Racing mają na swoim koncie 92. punkty. Do zakończenia sezonu pozostały jeszcze dwie rundy, w tym jedna podwójna. Po wizycie we Włoszech kierowcy udadzą się jeszcze do Meksyku, by tam wziąć udział w dwóch kończących tegoroczne zmagania wyścigach.

Poprzednią rundę rozgrywaną w Belgii wygrał Dylan Pereira. Luksemburczyk po wywalczeniu pole position, w niedzielę nie dał odebrać sobie pierwszego miejsca. Kto okaże się najszybszy na Monzy?

SOBOTA – 7 WRZEŚNIA 2019

13:25 Porsche Supercup, Monza, Włochy: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

NIEDZIELA – 8 WRZEŚNIA 2019

11:55 Porsche Supercup, Monza, Włochy: WYŚCIG na żywo
*(od 12:05 w Polsat Sport News)
Eurosport PlayerIpla

 

About Michał Winiarczyk