10. kolejka eWinner 2. ligi: Olimpia Elbląg kontra Lech II Poznań w TVP Sport

W najbliższą niedzielę Olimpia Elbląg zmierzy się z rezerwami Lecha Poznań w dziesiątej serii gier eWinner 2. ligi. Transmisja tego spotkania w TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl. Gospodarze zajmują szóstą lokatę z piętnastoma punktami na swoim koncie. Po serii […]

W najbliższą niedzielę Olimpia Elbląg zmierzy się z rezerwami Lecha Poznań w dziesiątej serii gier eWinner 2. ligi. Transmisja tego spotkania w TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl.

Gospodarze zajmują szóstą lokatę z piętnastoma punktami na swoim koncie. Po serii pięciu meczów bez porażki, w poprzedniej kolejce ulegli 0:3 Raduni Stężyca. Była to ich druga przegrana w tym sezonie. U siebie są jednak jak na razie niepokonani. Podopieczni Tomasza Grzegorczyka strzelają bardzo mało goli, ale też ich zazwyczaj niewiele tracą. Natomiast ich rywale plasują się na jedenastej lokacie z dwunastoma oczkami. Ich bilans to cztery porażki i cztery zwycięstwa. Po dwóch meczach z rzędu bez wygranej, w ostatniej serii gier pokonali GKS Bełchatów 1:0. W ich bezpośrednich spotkaniach to zespół z Elbląga jak do tej pory zawsze okazywał się lepszy. Jak będzie tym razem?

NIEDZIELA  26 WRZEŚNIA 2021

18:10 eWinner 2. liga – 10. kolejka: OLIMPIA ELBLĄG – LECH II POZNAŃ 

About Arkadiusz Kogut