Bayern Monachium (do)goni Borussię Dortmund? 10. kolejka Bundesligi w nc+ i Eleven Sports HD

Borussia Dortmund utrzymała pozycję lidera po 9. kolejce Bundesligi, lecz nie zdołała uniknąć wpadki. Podopieczni Luciena Favre’a stracili dwa punkty już w doliczonym czasie gry w meczu z Herthą BSC i ich przewaga nad Bayernem Monachium stopniała do połowy. Po […]

Borussia Dortmund utrzymała pozycję lidera po 9. kolejce Bundesligi, lecz nie zdołała uniknąć wpadki. Podopieczni Luciena Favre’a stracili dwa punkty już w doliczonym czasie gry w meczu z Herthą BSC i ich przewaga nad Bayernem Monachium stopniała do połowy. Po kolejnej serii gier, wcale nie musi być lepiej…

„Źółto-czarni” zmierzą się bowiem na wyjeździe z VFL Wolfsburg. Gospodarze znajdują się ostatnio w permanentnym kryzysie, lecz w pojedynczym spotkaniu mogą być niezwykle groźni. Borussia będzie musiała wrócić do swojej najlepszej gry, żeby jej fani nie przeżyli takiego rozczarowania, jak w ostatnią sobotę. Każde potknięcie BVB wykorzysta Bayern Monachium. Mistrzowie Niemiec zmierzą się u siebie z SC Freiburg i chyba tylko cud mógłby uratować gościom chociaż remis.

Poza tym, polskie telewizje pokażą jeszcze kilka innych interesujących spotkań Bundesligi. W sobotę Bayer 04 Leverkusen podejmie TSG 1899 Hoffenheim w meczu, który powinien dostarczyć nam wiele bramek. Trzy godzinie później na Stadionie Olimpijskim miecze skrzyżują Hertha BSC i RB Leipzig. Faworytem do wygranej są oczywiście goście, lecz Berlińczycy udowodnili już, iż są w stanie odbierać punkty najlepszym. Kto wie, czy Lipszczanie nie będą ich kolejną ofiarą.

NIEDZIELA – 4 LISTOPADA 2018

15:20 Bundesliga – 10. kolejka: BORUSSIA M’GLADBACH – FORTUNA DUSSELDORF na żywo

17:55 Bundesliga – 10. kolejka: FSV MAINZ 05 – WERDER BREMA na żywo