Chelsea 4:2 Gent – skrót meczu: Sześć goli w Londynie!

Chelsea Londyn pokonuje belgijski Gent 4:2 w meczu będącym częścią inaugurującej kolejki nowej edycji Ligi Konferencji Europy.

W tym przypadku szczególnie dynamiczna okazała się druga połowa. W pierwszej części spotkania padł tylko jeden gol. Jego strzelcem został 21-letni Renato Veiga, który otworzył wynik meczu w 12. minucie.

W 46. minucie, po bramce Neto, mieliśmy już 2:0, jednak nadzieje na urwanie gigantowi punktów, podtrzymał Watanabe, natychmiast łapiąc kontakt. Potem jednak odpowiedzieli Nkunku i Dewsbury-Hall, a na tabeli widniał już rezultat 4:1. Ostatnim pozytywnym akcentem w wykonaniu belgijskiego zespołu, było trafienie w ostatniej minucie podstawowego czasu, o które pokusił się Gandelman.