Energa Basket Liga w Polsacie Sport Extra

W tym tygodniu czeka nas 23 kolejka w Energa Basket Lidze. Cztery transmisje z tej kolejki przeprowadzi Polsat Sport Extra. W czwartek na przeciw siebie staną drużyny Stali Ostrów Wielkopolski i Spójni Stargard i będzie to jedno z ważniejszych spotkań w tej kolejce drużyny […]

W tym tygodniu czeka nas 23 kolejka w Energa Basket Lidze. Cztery transmisje z tej kolejki przeprowadzi Polsat Sport Extra.

W czwartek na przeciw siebie staną drużyny Stali Ostrów Wielkopolski Spójni Stargard i będzie to jedno z ważniejszych spotkań w tej kolejce drużyny te zajmują 9 i 10 miejsce w tabeli z taką samą ilością punktów i identycznym bilansem 10 zwycięstw i 12 porażek także zwycięzca tego spotkania przeskoczy rywala i będzie w lepszej sytuacji przynajmniej do najbliższej kolejki.

W piątek HydroTruck Radom na własnym parkiecie podejmie Anwil Włocławek. Gospodarze nie są obecnie w najlepszej formie w ostatnich 5 meczach ich bilans to 1 zwycięstwo i 4 porażki i raczej w starciu z drugą drużyną w tabeli nic nie zwiastuję aby ta seria miała się poprawić. Faworytem tego meczu będą goście z Włocławka.

W sobotę GTK Gliwice podejmą Śląsk Wrocław. Gospodarze ostatnio grają bardzo słabo i mają słabą serię i raczej nie mają już szans na walkę o play-off z kolei goście cały czas o to walczą i obecnie z wyrównanym bilansem 11 zwycięstw i porażek zajmują siódme miejsce i to oni będą faworytem do zgarnięcia kompletu punktów w tym spotkaniu.

W niedzielę dojdzie do starcia Astorii Bydgoszcz King Szczecin. W tabeli nieco wyżej jest drużyna gości która obecnie zajmuje ostatnie miejsce dające awans do fazy play-off z kolei gospodarze zajmują 11 miejsce jednak do najbliższych rywali brakuję im tylko dwóch punktów i mecz ten będzie dobrą okazją do zbliżenia się do górnej ósemki.

CZWARTEK – 12 MARCA 2020

20:30 Energa Basket Liga – 23. kolejka: BM SLAM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI – PGE SPÓJNIA STARGARD na żywo

 

PIĄTEK – 13 MARCA 2020

17:30 Energa Basket Liga – 23. kolejka: HYDROTRUCK RADOM – ANWIL WŁOCŁAWEK na żywo

 

SOBOTA – 14 MARCA 2020

17:30 Energa Basket Liga – 23. kolejka: GTK GLIWICE – WKS ŚLĄSK WROCŁAW na żywo

 

NIEDZIELA – 15 MARCA 2020

17:30 Energa Basket Liga – 23. kolejka: ENEA ASTORIA BYDGOSZCZ – KING SZCZECIN na żywo

 

 

 

 

 

 

About 0a60d0xx