Holandia – Anglia: gdzie oglądać? Transmisja tv, stream online (10.07.2024)

Jude Bellingham

Mecz pomiędzy reprezentacjami Holandii i Anglii odbędzie się 10 lipca 2024 roku o godzinie 21:00 na stadionie Signal Iduna Park w Dortmundzie. Spotkanie to jest częścią półfinałowych rozgrywek EURO 2024. Szczegóły dotyczące transmisji telewizyjnej oraz online, zarówno płatnej, jak i bezpłatnej, zostały szczegółowo opisane poniżej, aby fani futbolu mogli śledzić to emocjonujące starcie, gdziekolwiek się znajdują.

Holandia – Anglia: gdzie oglądać?

Mecz na żywo będzie transmitowany w telewizji na antenach TVP1 oraz TVP Sport. Transmisję online można śledzić za pośrednictwem Pilot WP, Canal+online, Megogo (usługi płatne) oraz za darmo na stronie sport.tvp.pl. Dzięki temu kibice będą mieli możliwość wyboru najdogodniejszej dla siebie formy oglądania rywalizacji Holandii z Anglią.

Holandia – Anglia, transmisja za darmo online

Transmisję ze spotkania można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Ze strony internetowej sport.tvp.pl można korzystać na komputerach, a w aplikacji TVP Sport transmisje można oglądać na smartfonach i tabletach (Android, iOS), telewizorach smart tv i innych urządzeniach (Chromecast, Android TV, Samsung, LG). Kanał TVP Sport, na którym pokazywany będzie mecz jest też dostępny bez opłat w naziemnej telewizji cyfrowej oraz w kablówkach i na platformach satelitarnych.

Holandia – Anglia, transmisja meczu online

Transmisję z meczu można oglądać nie tylko na darmowych serwisach, ale też w płatnych serwisach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Platformy te oferują różnorodne pakiety abonamentowe, które umożliwiają dostęp do szerokiej gamy wydarzeń sportowych, w tym półfinałowego meczu Holandia – Anglia na EURO 2024.

  • Pilot WP » pakiet „Starter Plus” dostępny jest w ramach płatności odnawialnej za 19,99 zł / 30 dni, a w przypadku płatności jednorazowej za 24,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z dostępem do TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 za 39 zł / miesiąc;
  • Megogo » pakiet “Startowy” za 9,99 zł / 30 dni.

Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja, dzięki czemu transmisję można obejrzeć m.in. na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze smart tv i innych urządzeniach.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo