Kolejne hity w PlusLidze – dwa mecze 15. kolejki na żywo w Polsacie Sport

Aby jak najszybciej wdrożyć się w grę w nowym roku, siatkarze nie mają wytchnienia odkąd tylko powrócili na boiska po świętach. Już od soboty rozgrywane będą spotkania w ramach 15. serii spotkań. Dwa z nich zobaczymy na żywo w Polsacie […]

Aby jak najszybciej wdrożyć się w grę w nowym roku, siatkarze nie mają wytchnienia odkąd tylko powrócili na boiska po świętach. Już od soboty rozgrywane będą spotkania w ramach 15. serii spotkań. Dwa z nich zobaczymy na żywo w Polsacie Sport (HD).

Po południu, a dokładniej o godzinie 14:45 rozpocznie się spotkanie PGE Skry Bełchatów z Cerrad Czarnymi Radom. Beniaminek PlusLigi prezentuje się w tym sezonie świetnie – zajmuje 5. miejsce w tabeli z siedmioma zwycięstwami. Jedno z nich zostało odniesione nad… bełchatowianami. Na początku listopada podopieczni Roberta Prygla ograli u siebie „żółto-czarnych” 3:1. Mimo tego ich forma przypomina raczej sinusoidę, niewykluczone, że pokuszą się o kolejną niespodziankę. Może być o nią nieco trudniej, gdyż tym razem na mecz przyjadą w roli gości.

Innym bardzo ciekawie zapowiadającym się starciem będzie potyczka Jastrzębskiego Węgla z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, czyli odpowiednio czwartej z trzecią drużyną tabeli. Podopieczni Lorenzo Bernardiego mogą być nieco zmęczeni i przybici środową porażką po tie-breaku z Asseco Resovią Rzeszów, co jest dobrą informacją dla Wicemistrzów Polski, ponieważ ci uporali się z BBTS Bielsko-Biała w trzech krótkich setach. Do tego nie występują już w Lidze Mistrzów, zaś jastrzębian w środę czeka bój z Tours VB we Francji. Czy gospodarze dobrze rozłożą siły i pozostaną w grze o podium po fazie zasadniczej PlusLigi? Przekonamy się po ostatniej piłce meczu rozpoczynającego się o 18:00.

górny pasek

SOBOTA – 11 STYCZNIA 2014

14:45 PlusLiga – 15. kolejka: PGE SKRA BEŁCHATÓW – CERRAD CZARNI RADOM na żywo
polsat-sport-hd.120
pasek
18:00
 PlusLiga – 15. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE na żywo
polsat-sport-hd.120
górny pasek

About Krzysztof Sędzicki