Kosmiczna pierwsza połowa: Liverpool 3:0 Bournemouth – skrót meczu

Liverpool zwycięża na Anfield z Bournemouth aż 3:0, wracając na zwycięską ścieżkę w ligowych zmaganiach. Co ciekawe, wszystkie gole padły w pierwszej połowie meczu.

Pierwsze minuty były dla Liverpoolu dosyć nerwowe, bo po upływie zaledwie 4 minut, piłkę w siatce umieścił Antoine Semenyo. Po analizie VAR, dopatrzono się jednak pozycji spalonej, a kolejne ciosy zadawali już wyłącznie gospodarze.

26. i 28. minuta to dublet Luisa Diaza. Chwilę później trzecią bramkę dołożył Darwin Nunez i w ten sposób pierwsza połowa zakończyła się trzybramkowym prowadzeniem.

W drugiej części rywalizacji nic szczególnego się już nie wydarzyło. Liverpool wysuwa się na prowadzenie w tabeli i czeka teraz na ripostę Manchesteru City, oraz Arsenalu.