Łatwy tryumf Hiszpanii.

Bez większych problemów Hiszpanie poradzili sobie z Macedonią. Gospodarze wygrali 5:1 i udanie rozpoczęli eliminacje do Euro. Prowadzenie miejscowi zdobyli po 15 minutach gry. Sergio Ramos wykorzystał jedenstkę po faulu na Silvie. Kilka chwil później pierwszą bramkę w reprezntacji zdobył […]

Bez większych problemów Hiszpanie poradzili sobie z Macedonią. Gospodarze wygrali 5:1 i udanie rozpoczęli eliminacje do Euro.

Prowadzenie miejscowi zdobyli po 15 minutach gry. Sergio Ramos wykorzystał jedenstkę po faulu na Silvie. Kilka chwil później pierwszą bramkę w reprezntacji zdobył Paco Alcacer, który dołożył nogę do pustej bramki po dograniu od Juanfrana. Macedonia za sprawą Agima Ibraimiego w 30 minucie meczu wróciła do gry, bowiem wspomniany napastnik gości wykorzystał rzut karny. Przed przerwą Hiszpanie jednak znów jednak uzyskali przewagę, a autorem gola był Sergio Busquets. W drugiej części po spokojnym przebiegu Hiszpanie wygrali 5:1, a dwie bramki dołożyli David Silva oraz Pedro.

Hiszpania – Macedonia 5:1 (3:1) (Ramos (k.) 16′; 2:0 Alcacer 17′; 2:1 Ibraimi (k.) 29′; 3:1 Busquets 45′; 4:1 Silva 52′; 5:1 Pedro 90′)

Hiszpania: Casillas – Juanfran, Albiol, Ramos (69′ Bartra), Alba – Busquets, Koke (79′ El Haddadi), Fabregas, Silva, Pedro – Paco Alcacer (58′ Isco)

Macedonia: Pacovski – Alilovski (48′ Demiri), Cuculi, Sikov, Mojsov, Ristovski – Spirovski (64′ Radeski), Trajkovski, Abdurahimi (78′ Velkoski), Ibraimi- Jahović