Mecze MLS na antenach Polsatu Sport

Przed nami kolejne spotkania trwającego sezonu MLS. Transmisje tradycyjnie na antenach Polsatu Sport. Dzisiejszej nocy, godzinę po północy, rozpocznie się pojedynek Interu Miami z New England Revolution. Sytuacja obu drużyn jest zgoła odmienna – gospodarze zamykają tabelę Konferencji Wschodniej z […]

Przed nami kolejne spotkania trwającego sezonu MLS. Transmisje tradycyjnie na antenach Polsatu Sport.

Dzisiejszej nocy, godzinę po północy, rozpocznie się pojedynek Interu Miami z New England Revolution. Sytuacja obu drużyn jest zgoła odmienna – gospodarze zamykają tabelę Konferencji Wschodniej z dorobkiem 8. punktów, a goście znajdują się na czele stawki z 19. „oczkami” więcej. Warto jednak dodać, że podopieczni Phila Neville’a rozegrali jak do tej pory 11. meczów, a ich rywale 3. więcej, więc jeśli osiągną dobre wyniki w zaległych potyczkach to wówczas mogą awansować nawet do pierwszej „dziesiątki”. Zawodnicy Interu w ostatnich 5. kolejki doznali samych porażek, więc ciężko spodziewać się, że skutecznie zagrożą liderowi rozgrywek. Niemniej jednak zdobył on w poprzednich 4. seriach gier tylko 4. punkty.

W nocy z czwartku na piątek (1.35 polskiego czasu) na boisko wybiegną piłkarze Orlando City i Philadelphii Union. Obie drużyny podobnie jak te wyżej wymienione występują w Konferencji Wschodniej i zajmują w niej odpowiednie 3. i 2. miejsce. Goście mają wprawdzie na swoim koncie „oczko” więcej, ale gospodarze mają jeszcze do rozegrania zaległe starcie. Zarówno jedni, jak i drudzy ostatnimi czasy nie spisują się zbyt dobrze, a ewentualna wygrana w tym pojedynku może pozwolić którejś z nich powrócić na ścieżkę zwycięstw. Obie ekipy mierzyły się ze sobą poprzednio w marcu i wówczas górą było Orlando, wygrywając 3-1. Teraz zapowiada się wyrównana rywalizacja.

CZWARTEK – 22 LIPCA 2021

01:30 Major League Soccer: INTER MIAMI – NEW ENGLAND REVOLUTION 

PIĄTEK – 23 LIPCA 2021

01:35 Major League Soccer: ORLANDO CITY SC – PHILADELPHIA UNION 

About Eryk Waniek

Pasjonat angielskiej piłki, Madridista od małego, oddany kibic Radomiaka, sympatyk Czarnych Radom.