Mecze Polaków w el. ME U21 w TVP Sport

Polska reprezentacja nie najlepiej rozpoczęła eliminacje mistrzostw Europy do lat 21. Teraz czeka ich arcytrudne spotkanie z Niemcami oraz pojedynek z Łotwą. Transmisje w TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl. Podopieczni Macieja Stolarczyka mają za sobą już cztery mecze w […]

Podopieczni Macieja Stolarczyka mają za sobą już cztery mecze w grupie B, w których zdobyli siedem punktów. Pokonali Łotwę 2:0 oraz San Marino 3:0. Przegrali jednak z Izraelem 1:2 oraz zremisowali z Węgrami 2:2, tracąc drugą bramkę w 95. minucie. Polacy zajmują w tabeli trzecią pozycję. Przypomnijmy, że awans do turnieju głównego wywalczą zwycięzcy grup oraz najlepsza ekipa z drugich miejsc. Pozostałe drużyny z tych lokat zagrają w barażach. W piątek będzie na prawdę ciężko o jakąś poprawę, bowiem zmierzymy się na wyjeździe z Niemcami, liderem grupy z kompletem punktów. Zawodnicy Antonio Di Salvo nie mieli większych problemów w swoich pojedynkach. Zwyciężyli z San Marino 6:0, z Łotwą 3:1, a z Węgrami 5:1. Jedynie kłopoty mieli w spotkaniu z Izraelem, kiedy to do 89. minuty przegrywali 1:2, a ostatecznie wygrali 3:2. We wtorek Polacy zagrają natomiast z Łotwą, z którą grali na początek eliminacji. Po golach Skórasia i Poręby zdobyliśmy wtedy trzy oczka. Goście przegrali wszystkie mecze jak do tej pory, prócz tego z San Marino, gdzie pokonali ich 2:0. Spotkanie odbędzie się na stadionie im. Józefa Piłsudskiego w Krakowie.