Rewanżowe spotkania 1/4 finału Ligi Mistrzów CEV na sportowych kanałach Telewizji POLSAT

W tym tygodniu odbędą się mecze rewanżowe w ramach 1/4 finału Ligi Mistrzów CEV siatkarzy. Awans do kolejnej rundy rozgrywek przypieczętować chce ZAKSA, zaś o odrobienie strat z pierwszego spotkania postara się PGE Skra. Relacje od wtorku do czwartku na sportowych kanałach Telewizji POLSAT.

Rewanże w ćwierćfinale siatkarskiej Ligi Mistrzów rozpoczną się dokładnie we wtorek, 2 marca. Wtedy to ciąg dalszy będzie mieć wewnątrz-włoska rywalizacja pomiędzy Sir Sicoma Monini Perugią Leo Shoes Modeną. W pierwszym meczu 3:0 wygrała Modena i o odwrócenie sytuacji w dwumeczu Perugii będzie niezwykle trudno.

Środa, 3 marca przyniesie starcie Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-KoźleCucine Lube Civitanova. Tydzień temu mistrzowie Polski, prezentując siatkówkę na najwyższym poziomie, wygrali na wyjeździe za przysłowiowe „3 punkty” (3:1). We własnej hali mają więc postawić tylko kropkę nad „i”. Nigdy nie można jednak lekceważyć Włochów, którzy w tym sezonie zdołali już zatriumfować w krajowym Pucharze.

W czwartek, 4 marca do odrabiania strat z pierwszego meczu ruszy natomiast PGE Skra Bełchatów. Po porażce u siebie 1:3 z Zenitem Kazań, nadzieje opadły, ale na pewno nie zgasły całkowicie. Bełchatowianie wysoką formę i aspiracje potwierdzili w ostatnią niedzielę, zwyciężając 3:1 w PlusLidze nad VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa.

W czwartym meczu na tym etapie rozgrywek kolejna z włoskich ekip – Trentino Itas – podejmie Berlin Recycling Volleys, po ubiegłotygodniowym zwycięstwie w stolicy Niemiec 3:1.

WTOREK – 2 MARCA 2021

20:30 Liga Mistrzów CEV – 1/4 finału: SIR SICOMA MONINI PERUGIA – LEO SHOES MODENA 

ŚRODA – 3 MARCA 2021

17:50 Liga Mistrzów CEV – 1/4 finału: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – CUCINE LUBE CIVITANOVA 
Polsat Sport HD

CZWARTEK – 4 MARCA 2021

16:00 Liga Mistrzów CEV – 1/4 finału: ZENIT KAZAŃ – PGE SKRA BEŁCHATÓW 

Polsat Sport HD

23:30 Liga Mistrzów CEV – 1/4 finału: TRENTINO ITAS – BERLIN RECYCLING VOLLEYS