Rewanżowy mecz Chemika Police w ćwierćfinale Ligi Mistrzyń CEV w Polsacie Sport Extra

W tym tygodniu do rewanżowego starcia w 1/4 finału Ligi Mistrzyń CEV przystąpią siatkarki Grupy Azoty Chemika Police. Transmisja w Polsacie Sport Extra. Policzanki przed tygodniem u siebie przegrały z VakifBankiem Stambuł 0:3. Przy tym tylko w jednym, ostatnim secie były w […]

W tym tygodniu do rewanżowego starcia w 1/4 finału Ligi Mistrzyń CEV przystąpią siatkarki Grupy Azoty Chemika Police. Transmisja w Polsacie Sport Extra.

Policzanki przed tygodniem u siebie przegrały z VakifBankiem Stambuł 0:3. Przy tym tylko w jednym, ostatnim secie były w stanie dobić do liczby 20 punktów. Teraz aktualne mistrzynie Polski i zdobywczynie Pucharu Polski z tego sezonu czeka wyprawa do Turcji na mecz rewanżowy. Relacja na żywo w czwartek, 4 marca od 14:50 w Polsacie Sport Extra.

W innych meczach w ćwierćfinale Ligi Mistrzyń siatkarek zagrają: Igor Gorgonzola Novara i Fenerbahce Stambuł (3:1 w pierwszym spotkaniu), Imoco Volley Conegliano i Savino Del Bene Scandicci (3:2) oraz Eczacibasi Stambuł i Unet E-Work Busto Arsizio (1:3).

Finał rozgrywek zostanie rozegrany 1 maja we włoskiej Weronie.

CZWARTEK – 4 MARCA 2021

14:50 Liga Mistrzyń CEV – 1/4 finału: VAKIFBANK STAMBUŁ – GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE na żywo

About Dawid Sieńkowski

Student Dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.