Sport w TV: czwartek – 17 czerwca 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA UEFA Euro 2020, Kopenhaga, Dania – grupa B: DANIA – BELGIA


08:00 Magazyn STUDIO EURO na żywo

Studio: Jan Piasecki – Andrzej Strejlau, Michał Borkowski

08:00 Magazyn CAFE EURO na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Studio: Bożydar Iwanow – Maciej Żurawski

09:00 Magazyn EURODEBATA na żywo

Studio: Sebastian Szczęsny – Janusz Michallik, Piotr Żelazny, Tomasz Lipiński, Michał Okoński

10:00 Magazyn STUDIO EURO na żywo

Studio: Jan Piasecki – Maciej Szczęsny, Jakub Wawrzyniak, Rafał Ulatowski

12:00 Magazyn ŁĄCZY NAS EURO na żywo

Studio: Jacek Kurowski – Tomasz Kłos, Janusz Kupcewicz (z Sopotu)
Reporterzy: R
adosław Przybysz, Kacper Tomczyk

12:00 Reprezentacja Polski: KONFERENCJA PRASOWA na żywo
sport.tvp.pl

13:00 Magazyn MECZ DNIA na żywo

Studio: Tomasz Smokowski – Janusz Michallik, Michał Trela

14:00 UEFA Euro 2020, Bukareszt, Rumunia – grupa C: STUDIO 
*(od 14:40 również w TVP 1 HD)

Studio: Mariusz Jankowski – Wojciech Kowalewski, Marek Citko, Piotr Nowak

14:50 UEFA Euro 2020, Bukareszt, Rumunia – grupa C: UKRAINA – MACEDONIA PÓŁNOCNA 

Komentarz w TVP: Michał Zawacki – Andrzej Strejlau
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski, Adrian Kozioł


17:25 UEFA Euro 2020, Kopenhaga, Dania – grupa B: STUDIO 
*(od 17:35 również w TVP 2 HD)

Studio: Rafał Patyra – Arkadiusz Onyszko, Jakub Wawrzyniak, Łukasz Gikiewicz
Analiza: Rafał Ulatowski


17:50 UEFA Euro 2020, Kopenhaga, Dania – grupa B: DANIA – BELGIA 

Komentarz w TVP: Jacek Laskowski – Robert Podoliński (z Kopenhagi)
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Wlazło, Mateusz Kirpsza


18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE 100 

Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk

20:25 UEFA Euro 2020, Amsterdam, Holandia – grupa C: STUDIO 
*(od 20:30 również w TVP 2 HD)

Studio: Rafał Patyra – Tomasz Iwan, Marcin Borzęcki, Łukasz Trałka
Analiza: Rafał Ulatowski

20:50 UEFA Euro 2020, Amsterdam, Holandia – grupa C: HOLANDIA – AUSTRIA 

Komentarz w TVP: Maciej Iwański – Marcin Żewłakow (z Amsterdamu)
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Zając, Wojciech Anyszek


22:45 Magazyn CAFE EURO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Marcin Feddek – Jerzy Engel, Radosław Majewski, Artur Wichniarek

22:55 Copa America, Goiania, Brazylia – grupa B: KOLUMBIA – WENEZUELA na żywo
*(od 23:55 również w TVP Sport HD)

Komentarz w TVP Sport: Tomasz Jasina – Bartłomiej Rabij
Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Szymczuk


21:30 
Magazyn BOXING WORLD WEEKLY 

Redakcja: Edward Durda, Adam Zakrzewski


20:00
U.S. Open, San Diego, USA: I RUNDA

Komentarz: Jacek Person, Andrzej Person


03:05 NHL – play-off, 1/2 finału: VEGAS GOLDEN KNIGHTS – MONTREAL CANADIENS

Komentarz: Patryk Rokicki – Michał Ruszel


00:00 Adriatica Ionica Race, Włochy: ETAP 2 

Komentarz: Adam Probosz

13:00 Mistrzostwa Francji: JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS KOBIET 

Komentarz: Stanisław Brzósko

15:20 Mistrzostwa Francji: JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS MĘŻCZYZN 

Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski

20:00 Adriatica Ionica Race, Włochy: ETAP 3 

Komentarz: Adam Probosz


17:45 Magazyn BASKET+ 

Redakcja: Michał Łopaciński

20:00 Magazyn NBA ACTION 

Redakcja: Michał Łopaciński


14:55 Euro Beach Soccer League, Nazaré, Portugalia – grupa B: WŁOCHY – FRANCJA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak

16:25 Euro Beach Soccer League, Nazaré, Portugalia – grupa C: HISZPANIA – BIAŁORUŚ 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak

19:10 Euro Beach Soccer League, Nazaré, Portugalia – grupa B: POLSKA – SZWAJCARIA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak


18:55 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 35. kolejka: THW KIEL – FRISCH AUF GÖPPINGEN na żywo
(o 20:20 w Sportklub HD)

Komentarz w nSport+: Robert Skrzyński – Szymon Ratajczak
Komentarz w Sportklubie: Tomasz Górski


17:00
Mistrzostwa Finlandii, Kuopio, Finlandia: DZIEŃ 1 na żywo


09:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: ARGENTYNA – SERBIA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Marek Magiera – Damian Dacewicz

11:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: BUŁGARIA – ROSJA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Adam Romański – Ireneusz Mazur

12:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: JAPONIA – KANADA na żywo

Komentarz: Krzysztof Wanio

14:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: AUSTRALIA – BRAZYLIA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga

17:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: HOLANDIA – USA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Adam Romański – Damian Dacewicz

19:20 Liga Narodów, Rimini, Włochy: FRANCJA – WŁOCHY na żywo

Komentarz: Robert Małolepszy – Maciej Jarosz

20:00 Liga Narodów, Rimini, Włochy: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD
Studio: Jerzy Mielewski – Daniel Pliński, Paweł Woicki, Andrzej Wrona, Ireneusz Mazur; Marcin Lepa; Marta Ćwiertniewicz
Analiza: Marcin Lepa
 – Andrzej Wrona

20:35 Liga Narodów, Rimini, Włochy: STUDIO na żywo

Studio: Marcin Rams – Witold Roman, Grzegorz Ryś

20:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: NIEMCY – POLSKA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz w Polsacie Sport: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga
Komentarz w TVP 1: Piotr Dębowski – Radosław Panas
Komentarz w Radio Gol 2: Janusz Siennicki

23:00 Liga Narodów, Rimini, Włochy: IRAN – SŁOWENIA

Komentarz: Robert Małolepszy


11:00 ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – 2. runda: KEI NISHIKORI – SEBASTIAN KORDA na żywo

Komentarz: Katarzyna Nowak

11:00 WTA Tour 500, Berlin, Niemcy – 2. runda: LIUDMILA SAMSONOVA – VERONIKA KUDERMETOVA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Lewandowski – Tomasz Wiktorowski

13:00 ATP World Tour 500, Londyn, Wielka Brytania – 2. runda: ADRIAN MANNARINO – DANIEL EVANS na żywo
Ipla
Komentarz: Dawid Olejniczak

13:00 WTA Tour 500, Berlin, Niemcy – 2. runda: ANGELIQUE KERBER – VICTORIA AZARENKA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Lewandowski – Joanna Sakowicz-Kostecka

14:00 ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – 2. runda: LLOYD HARRIS – LUKAS LACKO na żywo

Komentarz: Katarzyna Nowak

15:00 ATP World Tour 500, Londyn, Wielka Brytania – 2. runda: MATTEO BERRETTINI – ANDY MURRAY na żywo
Ipla
Komentarz: Dawid Olejniczak

15:00 WTA Tour 500, Berlin, Niemcy – 2. runda: GARBINE MUGURUZA – ELENA RYBAKINA na żywo


16:00 ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – 2. runda: ALEXANDER ZVEREV – UGO HUMBERT na żywo

Komentarz: Tomasz Tomaszewski

17:00 ATP World Tour 500, Londyn, Wielka Brytania – 2. runda: FELICIANO LOPEZ – DENIS SHAPOVALOV na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Lorek

17:00 WTA Tour 500, Berlin, Niemcy – 2. runda: KAROLINA PLISKOVA – JESSICA PEGULA na żywo


18:00 ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – 2. runda: NIKOLOZ BASILASHVILI – ARTHUR RINDERKNECH na żywo

Komentarz: Tomasz Tomaszewski

18:30 ATP World Tour 500, Londyn, Wielka Brytania – 2. runda: VICTOR TROICKI – FRANCES TIAFOE na żywo
Ipla

Komentarz: Tomasz Lorek


14:30 Royal Ascot, Ascot, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 na żywo
*(do 19:20)

Komentarz: Robert Zieliński – Annamaria Sobierajska


22:00 
Magazyn #ELEVENF1 na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Filip Kapica, Mikołaj Sokół


18:55 Bauhaus-Ligan – 3. kolejka: LEJONEN GISLAVED – DACKARNA MALILLA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Olkowicz – Maciej Markowski

22:00 Magazyn SPEEDWAY+ 

Redakcja: Mateusz Kędzierski


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


23:25 
Magazyn EUROWIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie