Sport w TV: niedziela – 13 czerwca 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Euro 2020, Amsterdam, Holandia – grupa C: HOLANDIA – UKRAINA 08:00 Magazyn STUDIO EURO  Studio: Hubert Bugaj – Arkadiusz Onyszko, Wojciech Kowalewski 08:00 Magazyn CAFE EURO  […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Euro 2020, Amsterdam, Holandia – grupa C: HOLANDIA – UKRAINA


08:00 Magazyn STUDIO EURO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Hubert Bugaj – Arkadiusz Onyszko, Wojciech Kowalewski

08:00 Magazyn CAFE EURO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Tomasz Lach – Tomasz Hajto, Piotr Czachowski

09:00 Magazyn EURODEBATA na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Sebastian Parfjanowicz – Michał Okoński, Paweł Wilkowicz, Piotr Żelazny, Rafał Nahorny

10:00 Magazyn STUDIO EURO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Hubert Bugaj – Arkadiusz Onyszko, Janusz Michallik, Michał Dąbski

11:00 Magazyn TIFOSI na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Jakub Pobożniak – Adam Kotleszka, Jan Chodziński

12:00 Euro 2020: MECZ DNIA na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Tomasz Smokowski – Ivica Vrdoljak, Piotr Nowak, Michał Gutka

12:30 Fortuna 1. Liga – 34. kolejka: GKS TYCHY – ŁKS ŁÓDŹ 
*(wszystkie mecze ostatniej kolejki dostępne na Ipla.tv)
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Polsacie Sport: Marcin Feddek – Janusz Kudyba (z Tychów)
Reporter w Polsacie Sport: Tomasz Krochmal
Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Gułajewski

12:30 Fortuna 1. Liga – 34. kolejka: RADOMIAK RADOM – KORONA KIELCE 
Ipla
Komentarz w PSP1: Mariusz Hawryszczuk – Marek Chojnacki (z Radomia)
Reporter w PSP1: Paweł Ślęzak
Komentarz w Radio Gol 3: Marceli Korytek

12:30 Fortuna 1. Liga – 34. kolejka: BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA – STOMIL OLSZTYN 
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Maciej Żurawski (z Niecieczy)
Reporter: Piotr Przybysz

12:35 Fortuna 1. Liga – 34. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – SANDENCJA NOWY SĄCZ 
Ipla
Komentarz w Radio Gol 2: Julian Kamieniecki

12:35 Fortuna 1. Liga – 34. kolejka: MIEDŹ LEGNICA – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
Ipla

12:35 Fortuna 1. Liga – 34. kolejka: PUSZCZA NIEPOŁOMICE – GKS BEŁCHATÓW
Ipla

12:35 Fortuna 1. Liga – 34. kolejka: CHROBRY GŁOGÓW – ARKA GDYNIA
Ipla

12:35 Fortuna 1. Liga – 34. kolejka: GKS JASTRZĘBIE – APKLAN RESOVIA
Ipla

12:35 Fortuna 1. Liga – 34. kolejka: WIDZEW ŁÓDŹ – ODRA OPOLE
Ipla

13:00 Magazyn ŁĄCZY NAS EURO na żywo

Studio: Rafał Patyra, Kacper Tomczyk (z Sopotu)
Studio: Szymon Borczuch, Mariusz Jankowski – Sebastian Mila (z Sankt Petersburga)

14:00 UEFA Euro 2020, Londyn, Wielka Brytania – grupa D: STUDIO 
*(od 14:35 również w TVP 1 HD)

Studio: Piotr Sobczyński – Tomasz Kuszczak, Ivica Vrdoljak, Łukasz Gikiewicz
Reporter: Aleksander Roj
Analiza: Piotr Tworek

14:50 UEFA Euro 2020, Londyn, Wielka Brytania – grupa D: ANGLIA – CHORWACJA 

Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski – Jacek Zieliński (z Londynu)
Komentarz w Radio Gol 1: Paweł Garbacz, Mateusz Stóf


17:30 UEFA Euro 2020, Bukareszt, Rumunia – grupa C: STUDIO 

Studio: Maciej Kurzajewski – Adam Kotleszka, Kamil Kosowski
Analiza: Piotr Tworek

17:50 UEFA Euro 2020, Bukareszt, Rumunia – grupa C: AUSTRIA – MACEDONIA PÓŁNOCNA 

Komentarz w TVP: Michał Zawacki – Andrzej Strejlau
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Pietrzak, Mateusz Kirpsza


17:50 Eliteserien – 7. kolejka: STRØMSGODSET IF – ROSENBORG BK 


17:50 Eliteserien – 7. kolejka: FK BODØ/GLIMT – MJØNDALEN IF 


17:50 Eliteserien – 7. kolejka: LILLESTRØM SK – FK HAUGESUND 


17:50 Eliteserien – 7. kolejka: SARPSBORG 08 – SK BRANN 


19:50 Eliteserien – 7. kolejka: VIKING FK – VÅLERENGA FOTBALL 


20:20 UEFA Euro 2020, Amsterdam, Holandia – grupa C: STUDIO 

Studio: Maciej Kurzajewski – Rafał Gikiewicz, Łukasz Trałka, Wojciech Kowalewski
Analiza: Piotr Tworek

20:50 UEFA Euro 2020, Amsterdam, Holandia – grupa C: HOLANDIA – UKRAINA 
*(po meczu siatkarek również w TVP Sport HD)

Komentarz w TVP: Maciej Iwański – Marcin Żewłakow (z Amsterdamu)
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski, Wojciech Anyszek

20:55
LaLiga 2 – baraż o awans, finał: GIRONA FC – RAYO VALLECANO 
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

22:45 Magazyn CAFE EURO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Przemysław Iwańczyk – Jerzy Engel, Dariusz Dziekanowski, Artur Wichniarek

22:55 Copa America, Brasília, Brazylia – grupa B: BRAZYLIA – WENEZUELA na żywo
*(od 23:55 w TVP Sport HD)

Komentarz w TVP Sport: Tomasz Jasina – Bartłomiej Rabij
Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Szymczuk


09:55 Amp Futbol Cup, Warszawa: POLSKA – IZRAEL na żywo

Komentarz: Artur Kurzawa – Łukasz Matusik (z Warszawy)

16:55 Amp Futbol Cup, Warszawa: POLSKA – UKRAINA na żywo

Komentarz: Artur Kurzawa – Łukasz Matusik (z Warszawy)


04:00 Gala Boksu, Las Vegas, USA: SHAKUR STEVENSON – JEREMIAH NAKATHILA 

Komentarz: Andrzej Kostyra – Grzegorz Proksa


14:00 PGA European Tour – Scandinavian Mixed, Goteborg, Szwecja: FINAŁ 

Komentarz: Jacek Person

21:00 
PGA Tour – Palmetto Championship at Congaree, Ridgeland, USA: FINAŁ 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


21:00
NHL – play-off, 1/4 finału: TAMPA BAY LIGHTNING – NEW YORK ISLANDERS


10:00 Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry: DZIEŃ 8 – SESJA ELIMINACYJNA na żywo


17:00 Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry: DZIEŃ 8 – SESJA FINAŁOWA na żywo


11:30 Puchar Świata, Praga, Czechy: FINAŁY C1 KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
*(o 22:30  w Eurosport 1 HD)

Komentarz: Igor Błachut

16:00 Puchar Świata, Praga, Czechy: SLALOM EKSTREMALNY na żywo
*(o 23:30  w Eurosport 1 HD)

Komentarz: Igor Błachut


13:00 Tour of Slovenia, Słowenia: ETAP 5 

Komentarz: Igor Błachut – Dariusz Baranowski

13:30 Baloise Belgium Tour, Belgia: ETAP 5
*(o 21:30  w Eurosport 1 HD)

Komentarz: Stanisław Brzósko

13:35 Tour de Suisse, Szwajcaria: ETAP 8
Ipla
Komentarz: Grzegorz Pajda


02:30 NBA – play-off, 1/4 finału: LOS ANGELES CLIPPERS – UTAH JAZZ
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

15:00 easyCredit BBL – play-off, finał: FC BAYERN MONACHIUM – ALBA BERLIN 

Komentarz: Krzysztof Sendecki

17:30 Energa Cup, Gliwice: STUDIO 
*(również o 20:00 i 22:30)

Studio: Piotr Ziętkowski – Rafał Juć, Łukasz Wiśniewski (z Gliwic)
Reporter: Tomasz Jankowski

17:50 Energa Cup, Gliwice – mecz o 3. miejsce: MEKSYK – TUNEZJA

Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski (z Gliwic)

18:25 Liga ACB – play-off, finał: REAL MADRYT – BARCA LASSA 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Sportklubie: Radosław Spiak
Komentarz w Canal+ Sport: Wojciech Michałowicz – Szymon Szewczyk


20:20 Energa Cup, Gliwice – finał: POLSKA – ROSJA

Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski (z Gliwic)

21:00 NBA – play-off, 1/4 finału: MILWAUKEE BUCKS – BROOKLYN NETS
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Szymon Szewczyk


22:30 
Mistrzostwa Świata, Kair, Egipt: FINAŁ MĘŻCZYZN

Komentarz: Wojciech Nowakowski


13:30 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 34. kolejka: FRISCH AUF! GÖPPINGEN – SC MAGDEBURG na żywo

Komentarz: Tomasz Górski

15:05 Final Four Ligi Mistrzów EHF – mecz o 3. miejsce: HBC NANTES – PARIS SAINT-GERMAIN na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Iwona Niedźwiedź

18:00 Final Four Ligi Mistrzów EHF – finał: FC BARCELONA – AALBORG HÅNDBOLD na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Iwona Niedźwiedź

20:40 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 34. kolejka: RHEIN-NECKAR LÖWEN – MT MELSUNGEN

Komentarz: Mateusz Juza


13:50
Ekstraliga Rugby – 17. kolejka: SPARTA JAROCIN – RC ARKA GDYNIA na żywo

Komentarz: Robert Grzędowski – Mateusz Brendel


09:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: TURCJA – BELGIA na żywo

Komentarz: Marek Magiera – Joanna Mirek

11:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: USA – JAPONIA na żywo

Komentarz: Damian Dacewicz – Joanna Kaczor-Bednarska

13:20 Liga Narodów, Rimini, Włochy: WŁOCHY – HOLANDIA na żywo

Komentarz: Marek Magiera – Milena Sadurek

16:20 Liga Narodów, Rimini, Włochy: ROSJA – KANADA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Adrian Brzozowski – Maciej Jarosz

17:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: KOREA POŁUDNIOWA – SERBIA na żywo

Komentarz: Marek Magiera – Dorota Świeniewicz

18:30 Liga Narodów, Rimini, Włochy: STUDIO na żywo
*(również o 21:30)
Polsat Sport HD
Studio: Paulina Chylewska – Joanna Mirek, Joanna Kaczor-Bednarska, Ireneusz Mazur; Marta Ćwiertniewicz
Analiza: Damian Dacewicz – Joanna Kaczor-Bednarska

19:20 Liga Narodów, Rimini, Włochy: TAJLANDIA – POLSKA na żywo
Polsat Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Polsacie Sport: Adrian Brzozowski – Maciej Jarosz
Komentarz w TVP Sport: Hubert Malinowski – Katarzyna Skowrońska
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Kowalski

20:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: NIEMCY – BRAZYLIA na żywo

Komentarz: Robert Małolepszy – Milena Sadurek


04:00
UFC 263, Glendale, USA: ISRAEL ADESANYA – MARVIN VETTORI na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Dominik Durniat – Tomasz Marciniak


11:25 Roland Garros, Paryż, Francja – finał debla kobiet: MATTEK-SANDS/ŚWIĄTEK – KREJCIKOVA/SINIAKOVA na żywo

Komentarz: Witold Domański – Lech Sidor

11:30 Roland Garros, Paryż, Francja: DZIEŃ 15 na żywo
*(wszystkie korty)


14:00 WTA Tour 250, Nottingham – finał: JOHANNA KONTA – SHUAI ZHANG na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka – Klaudia Jans-Ignacik

14:30 Roland Garros, Paryż, Francja – finał mężczyzn: WSTĘP DO MECZU na żywo


15:00 Roland Garros, Paryż, Francja – finał mężczyzn: NOVAK DJOKOVIC – STEFANOS TSITSIPAS na żywo

Komentarz: Karol Stopa – Lech Sidor


10:45 Mistrzostwa Świata Superbike, Emilia-Romania, Włochy: SUPERPOLE na żywo


11:00
Mistrzostwa Świata Motocross, Orlyonok, Rosja: WYŚCIG 1 MX2 na żywo
*(o 00:00  w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Andrzej Mielczarek

12:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Orlyonok, Rosja: WYŚCIG 1 MXGP na żywo
*(o 00:30  w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Andrzej Mielczarek

12:15 Mistrzostwa Świata Supersport, Emilia-Romania, Włochy: WYŚCIG 2 na żywo


13:30 Mistrzostwa Świata Superbike, Emilia-Romania, Włochy: WYŚCIG 2 na żywo


14:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Orlyonok, Rosja: WYŚCIG 2 MX2 na żywo
*(o 01:00  w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Andrzej Mielczarek

15:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Orlyonok, Rosja: WYŚCIG 2 MXGP na żywo
*(o 01:30  w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Andrzej Mielczarek

15:00 Mistrzostwa Świata Supersport 300, Emilia-Romania, Włochy: WYŚCIG 2 na żywo


11:30 FIA World Endurance Championship – 8 Hours of Portimao: WYŚCIG na żywo
*(w Eurosport 2 HD od 15:00, w Polsat Sport Fight HD również o 18:00, w Eurosport 1 HD od 18:30, całość na Eurosport Player)

Komentarz w Eurosporcie: Grzegorz Gac, Andrzej Mielczarek
Komentarz w ipli: Krystian Sobierajski, Grzegorz Jędrzejewski
Komentarz w Polsacie Sport Fight: Krystian Sobierajski

15:00 IndyCar, Detroit, USA: KWALIFIKACJE na żywo


15:25 ADAC GT Masters, Spielberg, Austria: WYŚCIG 2

Komentarz: Krzysztof Woźniak – Szymon Tworz

16:50 Porsche Carrera Cup, Spielberg, Austria: WYŚCIG 2

Komentarz: Krzysztof Woźniak – Szymon Tworz

18:00 IndyCar, Detroit, USA: WYŚCIG 2 na żywo
*(o 20:00 w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Grzegorz Gac, Grzegorz Jędrzejewski

00:00 NASCAR, Fort Worth, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Szymon Tworz – Michał Budziak



12:45 The Ocean Race Europe: START TRZECIEGO ETAPU REGAT
*(14 czerwca o 21:00  w Eurosporcie 1 HD)

Komentarz: Waldemar Heflich


11:45 2. liga żużlowa – 3. kolejka: STUDIO 

Studio: Paweł Prochowski – Łukasz Malaka, Klaus Lausch (z Landshut)

12:00 2. liga żużlowa – 3. kolejka: TRANS MF LANDSHUT DEVILS – 7R STOLARO STAL RZESZÓW 

Komentarz: Tomasz Pietrzykowski (z Landshut)

13:40 eWinner 1. liga żużlowa – 5. kolejka: STUDIO 

Studio: Karolina Wieszczycka – Patryk Malitowski (z Łodzi)
Reporter: Piotr Bugajny

13:55 eWinner 1. liga żużlowa – 5. kolejka: ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ – AFORTI START GNIEZNO 

Komentarz: Edward Durda

14:00 eWinner 1. liga żużlowa – 5. kolejka: ORZEŁ ŁÓDŹ – ARGED MALESA OSTRÓW WIELKOPOLSKI 

Komentarz: Michał Mitrut – Wojciech Dankiewicz (z Łodzi)

16:00 PGE Ekstraliga – 9. kolejka: STUDIO 

Studio: Michał Łopaciński – Marek Cieślak (z Lublina)
Reporter: Mateusz Kędzierski

16:30 PGE Ekstraliga – 9. kolejka: MOTOR LUBLIN – MOJE BERMUDY STAL GORZÓW 

Komentarz: Maciej Noskowicz – Tomasz Piszcz (z Lublina)

18:45 PGE Ekstraliga – 9. kolejka: STUDIO

Studio: Marcin Majewski – Tomasz Gollob (z Grudziądza)
Reporter: Łukasz Benz

19:15 PGE Ekstraliga – 9. kolejka: ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM GRUDZIĄDZ – MARWIS.PL FALUBAZ ZIELONA GÓRA

Komentarz: Tomasz Dryła – Mirosław Jabłoński (z Grudziądza)

21:15 Magazyn PGE EKSTRALIGA 

Studio: Marcin Majewski – Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński, Jacek Gajewski, Leszek Demski (z Grudziądza)


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


23:30 
Magazyn EUROWIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki