Sport w TV: piątek – 10 września 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Ligue 1 – 5. kolejka: FC LORIENT – LILLE OSC


01:25 Eliminacje Mistrzostw Świata: ARGENTYNA – BOLIWIA 

Komentarz: Michał Zawacki – Bartłomiej Rabij

02:25 Eliminacje Mistrzostw Świata: BRAZYLIA – PERU 
*(od 03:30 także w TVP Sport HD)

Komentarz: Hubert Bugaj – Marek Wasiluk


15:30 Magazyn LIGUE 1 PREVIEW

Redakcja: Rafał Dębiński

16:00 Magazyn LALIGA SHOW

Redakcja: Jakub Kręcidło

16:30 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK

Redakcja: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski

20:20 Fortuna 1. liga – 8. kolejka: WIDZEW ŁÓDŹ – GKS KATOWICE

Komentarz w Polsacie Sport: Szymon Rojek – Janusz Kudyba (z Łodzi)
Reporter w Polsacie Sport: Paulina Czarnota-Bojarska
Komentarz w Radio Gol 1: Adrian Kozioł, Bartosz Pająk

20:55 Ligue 1 – 5. kolejka: FC LORIENT – LILLE OSC

Komentarz w Canal+: Krzysztof Marciniak – Michał Bojanowski
Komentarz w Eleven: Dominik Guziak – Mateusz Majak


20:55 Sky BET Championship – 6. kolejka: BIRMINGHAM CITY FC – DERBY COUNTY FC

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:55
 LaLiga SmartBank – 5. kolejka: REAL SPORTING GIJON – CD LEGANES 

Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świerżyński


19:10 Frauen-Bundesliga – 3. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – 1. FFC TURBINE POTSDAM

Komentarz: Adam Drygalski


20:30 Gala Boksu, Londyn, Anglia: LOUIE LYNN – AMIN JAHANZEB na żywo

Komentarz: Andrzej Kostyra – Przemysław Saleta

22:45 Gala Boksu, Paryż, Francja: IGOR MICHAŁKIN – MATHIEU BAUDERLIQUE na żywo

Komentarz: Sebastian Szczęsny – Maciej Miszkiń


19:00 Puchar Świata PDC, Jena, Niemcy: DZIEŃ 2 – SESJA WIECZORNA na żywo
*(o 01:35  w TVP Sport HD)

Komentarz: Jakub Łokietek – Arkadiusz Salomon


15:00 PGA European Tour – BMW PGA Championship, Surrey, Anglia: II RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person – Kasia Nieciak


20:30 Hokejowa Liga Mistrzów – 1. kolejka, grupa H: HC BOLZANO – JKH GKS JASTRZĘBIE

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Henryk Gruth


14:00 Tour of Britain, Wielka Brytania: ETAP 6 na żywo

Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski


17:30 Mistrzostwa Europy, Paryż, Francja – grupa C: RUMUNIA – BELGIA


18:25 Mistrzostwa Europy, Paryż, Francja – grupa A: FRANCJA – IZRAEL


19:20 Mistrzostwa Europy, Paryż, Francja – grupa C: WĘGRY – BELGIA


20:15 Mistrzostwa Europy, Paryż, Francja – grupa A: FRANCJA – NIEMCY


21:10 Mistrzostwa Europy, Paryż, Francja – grupa C: RUMUNIA – WĘGRY


22:05 Mistrzostwa Europy, Paryż, Francja – grupa A: NIEMCY – IZRAEL


17:55 Mistrzostwa Europy, Paryż, Francja – grupa D: HOLANDIA – IZRAEL

Komentarz: Radosław Spiak – Mirosław Noculak

18:50 Mistrzostwa Europy, Paryż, Francja – grupa B: SŁOWENIA – ESTONIA

Komentarz: Radosław Spiak – Mirosław Noculak

19:45 Mistrzostwa Europy, Paryż, Francja – grupa D: ROSJA – IZRAEL

Komentarz: Radosław Spiak – Mirosław Noculak

20:40 Mistrzostwa Europy, Paryż, Francja – grupa B: SŁOWENIA – POLSKA

Komentarz w Eurosporcie: Radosław Spiak – Mirosław Noculak
Komentarz w Radio Gol 2: Marceli Korytek, Antoni Borkowski
21:35 Mistrzostwa Europy, Paryż, Francja – grupa D: ROSJA – HOLANDIA

Komentarz: Radosław Spiak – Mirosław Noculak

22:30 Mistrzostwa Europy, Paryż, Francja – grupa B: POLSKA – ESTONIA

Komentarz w Eurosporcie: Radosław Spiak – Mirosław Noculak
Komentarz w Radio Gol 2: Marceli Korytek, Antoni Borkowski


17:20 Energa Basket Liga – 2. kolejka: KING SZCZECIN – HYDROTRUCK RADOM

Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski


14:05 Euro Beach Soccer League, Figueira da Foz, Portugalia – grupa 1: WŁOCHY – UKRAINA

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak

15:20 Euro Beach Soccer League, Figueira da Foz, Portugalia – grupa 2: HISZPANIA – POLSKA

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak

17:50 Euro Beach Soccer League, Figueira da Foz, Portugalia – grupa 2: ROSJA – BIAŁORUŚ

Komentarz: Piotr Przybysz – Krzysztof Kuchciak


19:20 Euro Beach Soccer League, Figueira da Foz, Portugalia – grupa 1: PORTUGALIA – SZWAJCARIA

Komentarz: Piotr Przybysz – Krzysztof Kuchciak


17:05 PGNiG Superliga – 2. kolejka: PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI – SPR STAL MIELEC na żywo

Komentarz: Tomasz Jasina – Iwona Niedźwiedź (z Piotrkowa)
Reporter: Jan Sławiński


18:40 Rajd Śląska: OS KRYTERIUM 100-LECIA POWSTAŃ ŚLĄSKICH


16:45 Mecz Towarzyski: PROJEKT WARSZAWA – MKS ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI 

Komentarz: Marceli Korytek (z Warszawy)


13:55 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja: KWALIFIKACJE na żywo


15:30 Babilon MMA 24, Żyrardów: WAŻENIE


00:30 US Open, Nowy Jork, USA – 1/2 finału: LEYLAH FERNANDEZ – ARYNA SABALENKA 

Komentarz: Marek Furjan – Tomasz Wolfke

03:00 US Open, Nowy Jork, USA – 1/2 finału: EMMA RADUCANU – MARIA SAKKARI 

Komentarz: Dawid Olejniczak – Lech Sidor

17:00 US Open, Nowy Jork, USA: DZIEŃ 12


18:00
US Open, Nowy Jork, USA – finał debla mężczyzn: RAM/SALISBURY – MURRAY/SOARES 

Komentarz: Marek Furjan – Tomasz Wolfke

20:30 US Open, Nowy Jork, USA – 1/2 finału: FELIX AUGER-ALIASSIME – DANIIL MEDVEDEV 

Komentarz: Michał Lewandowski – Dawid Olejniczak


18:00 LOTTO Superliga – 3. kolejka: DOJLIDY BIAŁYSTOK – POLTAREX POGOŃ LĘBORK na żywo

Komentarz: Radosław Gielo


09:00 Moto3 – Grand Prix Aragonii: I SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

09:55 MotoGP – Grand Prix Aragonii: I SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

10:55 Moto2 – Grand Prix Aragonii: I SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

13:15 Moto3 – Grand Prix Aragonii: II SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:10 MotoGP – Grand Prix Aragonii: II SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:10 Moto2 – Grand Prix Aragonii: II SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak


12:25 Porsche Supercup, Monza, Włochy: SESJA TRENINGOWA na żywo


14:00 Formuła 1 – Grand Prix Włoch: STUDIO na żywo
*(również o 15:30)

Studio: Patryk Mirosławski – Aldona Marciniak (z Monzy)

14:25 Formuła 1 – Grand Prix Włoch: I SESJA TRENINGOWA na żywo

Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

17:00 Formuła 1 – Grand Prix Włoch: STUDIO na żywo
*(również o 19:10)

Studio: Patryk Mirosławski – Aldona Marciniak (z Monzy)

17:55 Formuła 1 – Grand Prix Włoch: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo

Komentarz w Eleven: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Zając, Hubert Grabowski


19:00 Drużynowe Mistrzostwa Świata Juniorów, Bydgoszcz: ZAWODY na żywo

Studio: Sylwia Dekiert – Jerzy Kanclerz, Paweł Przedpełski (z Bydgoszczy)
Komentarz: Hubert Malinowski – Mirosław Kowalik (z Bydgoszczy)
Reporter: Marcin Rams


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie