Sport w TV: piątek – 30 czerwca 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA UEFA Euro U21, Kraków, Polska – Finał: NIEMCY – HISZPANIA


19:00 UEFA Euro U21, Kraków, Polska: STUDIO na żywo
*(od 20:00 także w Polsat HD)
Polsat Sport HDIpla
Studio: Marcin Feddek – Dariusz Dziekanowski, Tomasz Łapiński, Andrzej Iwan

20:45 
UEFA Euro U21, Kraków, Polska – Finał: NIEMCY – HISZPANIA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Mateusz Borek – Czesław Michniewicz (z Krakowa)
Reporter: Marcin Lepa

22:45 
UEFA Euro U21, Kraków, Polska: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Marcin Feddek – Dariusz Dziekanowski, Tomasz Łapiński, Andrzej Iwan


10:30 PGA European Tour – Open de France, Paryż, Francja: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:30 PGA Tour – Quicken Loans National, Potomac, USA: II RUNDA na żywo
Ipla


11:00 Grand Prix, Hochhot, Chiny: DZIEŃ 1 na żywo


18:30 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata: ZAPOWIEDŹ ORLEN RAJDU POLSKI premiera.200

Redakcja: Edward Durda, Michał Łopaciński

18:50 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Orlen Rajd Polski: OS 10 – MIKOŁAJKI ARENA 2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski (z Mikołajek)
Reporter w TVP: Tomasz Jakubowski
Komentarz w Canal+ Sport: Cezary Gutowski (z Mikołajek)

22:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Orlen Rajd Polski: PODSUMOWANIE DNIA premiera.200
(* o 23:00 premiera.200 w Canal+ Sport)


09:00 ATP World Tour 250, Antalya, Turcja – 1/2 finału: MARCOS BAGHDATIS – YUICHI SUGITA na żywo
Ipla

12:00 
Wimbledon 2017, Londyn, Wielka Brytania: KWALIFIKACJE – DZIEŃ 5 na żywo
Eurosport Player

12:00 WTA Tour, Eastbourne, Wielka Brytania  – 1/2 Finału: BARBORA STRYCOVA/HEATHER WATSON – CAROLINE WOZNIACKI na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca

14:00
WTA Tour, Eastbourne, Wielka Brytania  – 1/2 Finału: ANGELIQUE KERBER/JOHANNA KONTA – KAROLINA PLISKOWA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport HD: Grzegorz Mędrzejewski

14:00
ATP World Tour 250, Antalya, Turcja – 1/2 finału: ADRIAN MANNARINO – ANDREAS SEPPI na żywo
Ipla

16:00
ATP World Tour 250, Eastbourne, Wielka Brytania  – 1/2 finału: NOVAK DJOKOVIĆ – DANIŁŁ MEDVEDEV na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:00 
ATP World Tour 250, Eastbourne, Wielka Brytania  – 1/2 finału: RICHARD GASQUET – GAEL MONFILS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


09:00 Moto3, Grand Prix Niemiec: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


09:55 
MotoGP, Grand Prix Niemiec: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

10:55 
Moto2, Grand Prix Niemiec: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


13:10 
Moto3, Grand Prix Niemiec: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

14:05 
MotoGP, Grand Prix Niemiec: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


15:05 
Moto2, Grand Prix Niemiec: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


19:00 Mistrzostwa Europy, Toruń, Polska: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20
Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


20:10 Magazyn SPORT na żywo


22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:55
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie