Sport w TV: piątek – 7 stycznia 2022

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Tauron Liga – 14. kolejka: ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ – DEVELOPRES BELLA DOLINA RZESZÓW


17:45 Magazyn LIGUE 1 PREVIEW SHOW
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Rafał Dębiński

19:30 Liga Portugal Bwin – 17. kolejka: CD SANTA CLARA – SPORTING CP na żywo

Komentarz: Marcin Gazda – Michał Świerżyński

20:00 Bundesliga – 18. kolejka: STUDIO

Studio: Rafał Kędzior – Michał Zachodny, Łukasz Piszczek

20:25 Bundesliga – 18. kolejka: BAYERN MONACHIUM – BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH

Komentarz w Viaplay: Mateusz Borek – Marcin Borzęcki
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski

20:55 Puchar Anglii – 1/32 finału: SWINDON TOWN FC – MANCHESTER CITY FC na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:55 Ligue 1 Uber Eats – 20. kolejka: GIRONDINS BORDEAUX – OLYMPIQUE MARSYLIA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Krzysztof Marciniak – Marek Jóźwiak
Komentarz w Eleven: Mateusz Majak – Kuba Ostrowski
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Orłowski


11:20 Puchar Świata, Oberhof, Niemcy: BIEG SPRINTERSKI MĘŻCZYZN na żywo

Komentarz w Eurosporcie: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w PSN: Marcin Muras – Weronika Nowakowska
Komentarz w Radio Gol 1: Bartosz Pająk

14:05 Puchar Świata, Oberhof, Niemcy: BIEG SPRINTERSKI KOBIET na żywo

Komentarz w Eurosporcie: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w PS: Marcin Muras – Weronika Nowakowska
Komentarz w Radio Gol 1: Bartosz Pająk


19:00 Gala Boksu, Zawonia: DAMIAN KNYBA – AAZDDIN AAJOUR na żywo
*(od 20:00 również w Super Polsacie)

Komentarz: Andrzej Kostyra – Przemysław Saleta (z Zawoni)

22:35 Magazyn RING TVP SPORT

Studio: Piotr Jagiełło – Ewa Brodnicka, Maciej Turski


00:00 PGA Tour – Sentry Tournament of Champions, Kapalua, USA: I RUNDA na żywo
*(o 17:30 w Golf Channel Polska)

Komentarz w Golf Channel Polska: Jacek Person


01:00 NHL: PHILADELPHIA FLYERS – PITTSBURGH PENGUINS


01:05 NHL: NEW JERSEY DEVILS – COLUMBUS BLUE JACKETS


01:05 NHL: BUFFALO SABRES – SAN JOSE SHARKS


01:05 NHL: BOSTON BRUINS – MINNESOTA WILD


01:05 NHL: TAMPA BAY LIGHTNING – CALGARY FLAMES


02:35 NHL: DALLAS STARS – FLORIDA PANTHERS


03:05 NHL: COLORADO AVALANCHE – WINNIPEG JETS


03:05 NHL: ARIZONA COYOTES – CHICAGO BLACKHAWKS


04:05 NHL: VEGAS GOLDEN KNIGHTS – NEW YORK RANGERS


04:05 NHL: ANAHEIM DUCKS – DETROIT RED WINGS


04:35 NHL: LOS ANGELES KINGS – NASHVILLE PREDATORS


23:45 Magazyn NHL ON THE FLY


09:50 Puchar Świata, Val di Fiemme, Włochy: SKOKI DRUŻYN MIESZANYCH

Komentarz: Jakub Pieczatowski

13:05 Puchar Świata, Val di Fiemme, Włochy: SZTAFETA MIESZANA 4X5 KM

Komentarz: Jakub Pieczatowski


04:00 NBA: PHOENIX SUNS – LOS ANGELES CLIPPERS na żywo

Komentarz: Bartosz Tomczak – Wojciech Michałowicz

17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

Redakcja: Gabriel Rogaczewski


18:50 Mistrzostwa Europy, Heerenveen, Holandia: SPRINT DRUŻYNOWY KOBIET na żywo

Komentarz w Eurosporcie: Paweł Ulbrych – Paweł Jaroszek
Komentarz w Polsacie: Marcin Lepa – Katarzyna Bachleda-Curuś

19:05 Mistrzostwa Europy, Heerenveen, Holandia: BIEG DRUŻYNOWY NA DOCHODZENIE MĘŻCZYZN na żywo

Komentarz w Eurosporcie: Paweł Ulbrych – Paweł Jaroszek
Komentarz w Polsacie: Marcin Lepa – Katarzyna Bachleda-Curuś

19:40 Mistrzostwa Europy, Heerenveen, Holandia: BIEG NA 3000 M KOBIET na żywo

Komentarz w Eurosporcie: Paweł Ulbrych – Paweł Jaroszek
Komentarz w Polsacie: Marcin Lepa – Katarzyna Bachleda-Curuś

20:40 Mistrzostwa Europy, Heerenveen, Holandia: BIEG NA 1000 M MĘŻCZYZN na żywo

Komentarz w Eurosporcie: Paweł Ulbrych – Paweł Jaroszek
Komentarz w Polsacie: Marcin Lepa – Katarzyna Bachleda-Curuś


20:00 Puchar Świata, Mont-Tremblant, Kanada: JAZDA PO MULDACH na żywo

Komentarz w PSN: Grzegorz Jędrzejewski – Jan Kanty Wolanty


19:50 Spanish International, Cuenca, Hiszpania: IRAN – POLSKA

Komentarz w TVP Sport: Jacek Laskowski – Michał Matysik
Komentarz w Radio Gol 3: Marceli Korytek


18:50 Magazyn DAKAR RAPORT

Studio: Jakub Ostrowski – Adam Kornacki
Reporter: Kacper Jeneralski

19:35 Rajd Dakar – 6. etap: KRONIKA 

Redakcja: Przemysław Kwiatkowski
Reporter: Kacper Jeneralski

21:00 Rajd Dakar – 6. etap: PODSUMOWANIE ETAPU

Komentarz: Grzegorz Gac, Grzegorz Jędrzejewski

23:00 Magazyn ORLEN TEAM STUDIO na żywo

Studio: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół, Jarosław Kazberuk


20:40
Premiership Rugby – 13. kolejka: BRISTOL BEARS – SALE SHARKS


16:00 Magazyn 7. STREFA na żywo

Studio: Marek Magiera – Kryspin Baran, Dorota Świeniewicz, Maciej Jarosz


17:30 Tauron Liga – 14. kolejka: ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ – DEVELOPRES BELLA DOLINA RZESZÓW

Komentarz: Adrian Brzozowski – Joanna Kaczor-Bednarska


13:00 King of the Court, Doha, Katar: PLAY-OFF PRZEGRANYCH na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

14:10 King of the Court, Doha, Katar: PLAY-OFF O PÓŁFINAŁ na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

15:30 King of the Court, Doha, Katar: PÓŁFINAŁ A na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

18:30 King of the Court, Doha, Katar: PÓŁFINAŁ B na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński


13:37 King of the Court, Doha, Katar: PLAY-OFF O PÓŁFINAŁ na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

16:50 King of the Court, Doha, Katar: PÓŁFINAŁ A na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

19:50 King of the Court, Doha, Katar: PÓŁFINAŁ B na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński


10:00 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: 1. ŚLIZG MĘŻCZYZN na żywo

Komentarz: Adam Łuczka – Grzegorz Pajda

11:45 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: 2. ŚLIZG MĘŻCZYZN na żywo

Komentarz: Adam Łuczka – Grzegorz Pajda


14:30 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: 1. ŚLIZG KOBIET na żywo

Komentarz: Adam Łuczka – Grzegorz Pajda


16:00 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: 2. ŚLIZG KOBIET na żywo

Komentarz: Adam Łuczka – Grzegorz Pajda


01:00 WTA 250 – Melbourne Summer Set 2, Melbourne, Australia – 1/4 finału: IRINA-CAMELIA BEGU – AMANDA ANISIMOVA na żywo


01:30 WTA 500 – Adelaide International, Adelajda, Australia – 1/4 finału: JELENA RYBAKINA – SHLEBY ROGERS na żywo

Komentarz: Maciej Zaręba – Adam Molenda

03:00 WTA 250 – Melbourne Summer Set 1, Melbourne, Australia – 1/4 finału: VIKTORIJA GOLUBIC – SIMONA HALEP na żywo


03:30 WTA 500 – Adelaide International, Adelajda, Australia – 1/4 finału: MISAKI DOI – KAJA JUVAN na żywo

Komentarz: Michał Lewandowski – Klaudia Jans-Ignacik

05:30 WTA 500 – Adelaide International, Adelajda, Australia – 1/4 finału: ASHLEGIH BARTY – SOFIA KENIN na żywo

Komentarz: Marek Furjan – Karolina Kosińska

07:30 ATP Cup, Sydney, Australia – 1/2 finału: HISZPANIA – POLSKA na żywo

Komentarz: Dawid Olejniczak

09:30 WTA 500 – Adelaide International, Adelajda, Australia – 1/4 finału: IGA ŚWIĄTEK – WIKTORIJA AZARENKA na żywo

Komentarz: Bartosz Ignacik – Klaudia Jans-Ignacik

10
:30 WTA 250 – Melbourne Summer Set 1, Melbourne, Australia – 1/4 finału: NAOMI OSAKA – ANDREA PETKOVIC na żywo


20:30 Magazyn THIS IS SPEEDWAY

Gość: Chris Louis


18:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 19:55)


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:30 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie