Sport w TV: poniedziałek – 21 czerwca 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA UEFA Euro 2020, Kopenhaga, Dania – grupa B: ROSJA – DANIA


01:55 Copa America, Goiânia, Brazylia – grupa B: KOLUMBIA – PERU na żywo

Komentarz: Aleksander Roj – Bartłomiej Rabij

08:00 Magazyn STUDIO EURO na żywo

Studio: Sebastian Szczęsny – Łukasz Gikiewicz, Piotr Włodarczyk, Adam Kotleszka

08:00 Magazyn CAFE EURO na żywo
Polsat Sport HDIpla

Studio: Szymon Rojek – Dariusz Dziekanowski, Piotr Czachowski, Radosław Majewski

09:00 Magazyn EURODEBATA na żywo

Studio: Maciej Adamiak – Janusz Michallik, Łukasz Olkowicz, Paweł Wilkowicz, Piotr Żelazny

10:00 Magazyn STUDIO EURO na żywo

Studio: Sebastian Szczęsny – Łukasz Gikiewicz, Michał Zawacki

11:00 Magazyn STUDIO EURO na żywo

Studio: Sebastian Szczęsny – Andrzej Janisz, Marek Saganowski, Piotr Włodarczyk

12:00 Magazyn ŁĄCZY NAS EURO na żywo

Studio: Mariusz Jankowski – Sebastian Mila, Radosław Przybysz (z Sopotu)
Reporter: Kacper Tomczyk

12:00 Reprezentacja Polski: KONFERENCJA PRASOWA na żywo
sport.tvp.pl

13:00 Magazyn MECZ DNIA na żywo

Studio: Tomasz Smokowski – Wojciech Kowalewski, Piotr Nowak, Piotr Szymczuk

16:05 UEFA Euro 2020, Amsterdam, Holandia – grupa C: STUDIO 
*(również o 19:55)

Studio: Maciej Kurzajewski – Maciej Szczęsny, Jakub Wawrzyniak, Marek Citko
Reporter: Marcin Wojtasik

17:25 UEFA Euro 2020, Bukareszt, Rumunia – grupa C: STUDIO 

Studio: Rafał Patyra – Maciej Szczęsny, Jakub Wawrzyniak, Marek Citko
Reporterzy: Aleksander Roj, Patryk Ganiek

17:50 UEFA Euro 2020, Bukareszt, Rumunia – grupa C: UKRAINA – AUSTRIA

Komentarz w TVP 1: Michał Zawacki – Andrzej Strejlau
Komentarz w Radio Gol 1: Michał Rawa, Wojciech Kowalski

17:50 UEFA Euro 2020, Amsterdam, Holandia – grupa C: MACEDONIA PÓŁNOCNA – HOLANDIA

Komentarz w TVP: Jacek Laskowski – Robert Podoliński (z Amsterdamu)
Komentarz w Radio Gol 2: Patryk Banaszkiewicz, Mateusz Pietrzak


17:55 UEFA Euro 2020 – grupa C: TRANSMISJA ŁĄCZONA 


20:25 UEFA Euro 2020, St. Petersburg, Rosja – grupa B: STUDIO
*(również o 22:55)

Studio: Maciej Kurzajewski – Łukasz Gikiewicz, Marcin Żewłakow
Reporter: Marcin Wojtasik


20:40 UEFA Euro 2020, Kopenhaga, Dania – grupa B: STUDIO 

Studio: Rafał Patyra – Arkadiusz Onyszko, Wojciech Kowalewski, Janusz Michallik
Reporterzy: Aleksander Roj, Patryk Ganiek


20:50 UEFA Euro 2020, Kopenhaga, Dania – grupa B: ROSJA – DANIA

Komentarz w TVP 1: Mateusz Borek – Kazimierz Węgrzyn (z Kopenhagi)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Orłowski, Mateusz Stóf


20:50 UEFA Euro 2020, St. Petersburg, Rosja – grupa B: FINLANDIA – BELGIA
*(po meczu siatkarzy również w TVP 2 HD)

Komentarz w TVP: Dariusz Szpakowski – Andrzej Juskowiak (z Sankt Petersburgu)
Komentarz w Radio Gol 2: Kamil Zając, Wojciech Anyszek


20:55 UEFA Euro 2020 – grupa B: TRANSMISJA ŁĄCZONA 


22:45 Magazyn CAFE EURO na żywo
Polsat Sport HDIpla

Studio: Marcin Feddek – Jerzy Engel, Dariusz Dziekanowski, Tomasz Hajto

22:55 Copa America, Cuiabá, Brazylia – grupa A: URUGWAJ – CHILE na żywo
*(od 23:55 również w TVP Sport HD)

Komentarz w TVP Sport: Tomasz Jasina – Bartłomiej Rabij
Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Szymczuk


02:05 NHL – play-off, 1/2 finału: MONTREAL CANADIENS – VEGAS GOLDEN KNIGHTS
*(od 04:00 również w TVP Sport HD)

Komentarz: Piotr Chłystek – Michał Ruszel


02:00 NBA – play-off, 1/4 finału: PHILADELPHIA 76ERS – ATLANTA HAWKS
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Tomczak – Waldemar Kijanowski


17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Artur Kwiatkowski


12:10 Eliminacje Mistrzostw Świata, Nazaré, Portugalia – grupa C: BIAŁORUŚ – POLSKA

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak

17:40 Eliminacje Mistrzostw Świata, Nazaré, Portugalia – grupa C: NORWEGIA – HISZPANIA 

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak


09:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: AUSTRALIA – SERBIA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Marek Magiera – Ireneusz Mazur

11:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: JAPONIA – BUŁGARIA na żywo

Komentarz: Adam Romański – Damian Dacewicz

12:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: FRANCJA – IRAN na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga

14:00 Golden League,
Kortrijk, Belgia – finał: UKRAINA – TURCJA 

Komentarz: Krzysztof Wanio

14:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: KANADA – HOLANDIA na żywo

Komentarz: Marek Magiera – Ireneusz Mazur

16:20 Liga Narodów, Rimini, Włochy: BRAZYLIA – WŁOCHY na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Robert Małolepszy – Maciej Jarosz

17:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: SŁOWENIA – USA na żywo

Komentarz: Adam Romański – Damian Dacewicz

18:30 Liga Narodów, Rimini, Włochy: STUDIO na żywo
*(również o 21:30)
Polsat Sport HD
Studio: Jerzy Mielewski – Cezary Mróz, Daniel Pliński, Ireneusz Mazur; Marcin Lepa; Bożena Pieczko
Analiza: Marcin Lepa – Daniel Pliński


19:15 Liga Narodów, Rimini, Włochy: STUDIO na żywo

Studio: Przemysław Babiarz – Witold Roman

19:20 Liga Narodów, Rimini, Włochy: POLSKA – ARGENTYNA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz w Polsacie Sport: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga
Komentarz w TVP 2: Piotr Dębowski – Radosław Panas
Komentarz w Radio Gol 3: Mateusz Wiśniowski

20:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: NIEMCY – ROSJA na żywo

Komentarz: Adam Romański – Damian Dacewicz


21:00 Magazyn #ELEVENF1 na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół, Michał Gąsiorowski


18:45 Memoriał Jerzego Szczakiela, Zielona Góra: STUDIO na żywo

Studio: Michał Łopaciński – Krzysztof Cegielski (z Zielonej Góry)
Reporterzy: Kinga Sylwestrzak, Łukasz Benz

19:00 Memoriał Jerzego Szczakiela, Zielona Góra: ZAWODY na żywo

Komentarz: Maciej Noskowicz – Wojciech Dankiewicz (z Zielonej Góry)

22:30 Magazyn EWINNER 1. LIGI ŻUŻLOWEJ 

Redakcja: Mateusz Kędzierski


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo

Studio: Bartosz Gleń – Radosław Majdan
Redakcja: Adam Zakrzewski

23:20
Magazyn EUROWIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie