Sport w TV: wtorek – 22 czerwca 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA UEFA Euro 2020, Londyn, Anglia – grupa D: CZECHY – ANGLIA


01:55 Copa America, Brasília, Brazylia – grupa A: ARGENTYNA – PARAGWAJ na żywo

Komentarz: Hubert Bugaj – Bartłomiej Rabij

08:00 Magazyn STUDIO EURO na żywo

Studio: Jan Piasecki – Wojciech Kowalewski, Tomasz Iwan

08:00 Magazyn CAFE EURO na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Studio: Przemysław Iwańczyk – Paweł Wojtala, Jacek Cyzio, Dariusz Kubicki

09:00 Magazyn EURODEBATA na żywo

Studio: Sebastian Parfjanowicz – Michał Okoński, Jarosław Koliński, Piotr Żelazny, Zbigniew Mucha

10:00 Magazyn STUDIO EURO na żywo

Studio: Jan Piasecki – Wojciech Kowalewski, Tomasz Iwan, Maciej Szczęsny, Marek Citko

12:00 Magazyn MECZ DNIA na żywo

Studio: Tomasz Smokowski – Piotr Nowak, Ivica Vrdoljak, Wojciech Piela

13:00 Magazyn ŁĄCZY NAS EURO na żywo

Studio: Mariusz Jankowski – Piotr Rzepka, Jarosław Bieniuk (z Sopotu)
Studio: Jacek Kurowski – Rafał Gikiewicz (z Sankt Petersburga)
Reporter: Radosław Przybysz

18:05 UEFA Euro 2020, Londyn, Anglia – grupa D: STUDIO 
*(od 20:35 również w TVP 1 HD, również o 23:00)

Studio: Maciej Kurzajewski – Tomasz Kuszczak, Michał Gutka, Jan Mucha

20:30 UEFA Euro 2020, Glasgow, Szkocja – grupa D: STUDIO 

Studio: Szymon Borczuch – Łukasz Gikiewicz, Ivica Vrdoljak, Maciej Szczęsny
Reporter: Aleksander Roj

20:50 UEFA Euro 2020, Londyn, Anglia – grupa D: CZECHY – ANGLIA

Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski – Jacek Zieliński (z Londynu)
Komentarz w Radio Gol 1: Marcin Piotrowski, Piotr Szymczuk


20:50 UEFA Euro 2020, Glasgow, Szkocja – grupa D: CHORWACJA – SZKOCJA

Komentarz w TVP 2: Rafał Wolski – Kamil Kosowski (z Glasgow)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Orłowski, Piotr Gułajewski


20:50 UEFA Euro 2020 – grupa D: TRANSMISJA ŁĄCZONA 


22:45 Magazyn CAFE EURO na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Studio: Bożydar Iwanow – Piotr Czachowski, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto

23:00 Magazyn MLS 
Ipla
Redakcja: Tomasz Lach


02:05 NHL –  play-off, 1/2 finału: TAMPA BAY LIGHTNING – NEW YORK ISLANDERS
*(od 04:05 również w TVP Sport HD)

Komentarz: Patryk Rokicki – Michał Ruszel


15:15 Lotto Belgium Tour Kobiet, Belgia: PROLOG


17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Marcin Froelich

19:30 Mecz Towarzyski: STUDIO 
*(również o 22:00)
Polsat Sport HD

Studio: Marcin Muras – Łukasz Wiśniewski, Tomasz Jankowski (z Gliwic)
Reporter: Tomasz Krochmal

19:50 Mecz Towarzyski: POLSKA – BRAZYLIA
Polsat Sport HD
Komentarz: Adam Romański – Rafał Juć (z Gliwic)


12:10 Eliminacje Mistrzostw Świata, Nazaré, Portugalia – grupa C: BIAŁORUŚ – NORWEGIA 

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak

17:40 Eliminacje Mistrzostw Świata, Nazaré, Portugalia – grupa C: HISZPANIA – POLSKA

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak


09:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: KANADA – AUSTRALIA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Adam Romański – Ireneusz Mazur

11:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: SERBIA – HOLANDIA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Marek Magiera – Maciej Jarosz

12:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: BUŁGARIA – USA na żywo

Komentarz: Damian Dacewicz

14:00 Liga Narodów, Rimini, Włochy: STUDIO na żywo
*(również o 17:30, w przerwie setów w TVP 1 HD)
Polsat Sport HD
Studio w Polsacie Sport: Jerzy Mielewski – Andrzej Wrona, Daniel Pliński, Ireneusz Mazur; Marcin Lepa
Studio w TVP 1: Przemysław Babiarz – Witold Roman, Michał Ruciak
Analiza w Polsacie Sport: Marcin Lepa
– Andrzej Wrona


14:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: IRAN – POLSKA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz w Polsacie Sport: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga
Komentarz w TVP 1: Piotr Dębowski – Radosław Panas
Komentarz w Radio Gol 1: Adrian Kozioł


15:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: JAPONIA – SŁOWENIA na żywo

Komentarz: Robert Małolepszy – Damian Dacewicz

17:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: FRANCJA – ARGENTYNA na żywo

Komentarz: Adrian Brzozowski – Maciej Jarosz

19:20 Liga Narodów, Rimini, Włochy: BRAZYLIA – NIEMCY na żywo

Komentarz: Krzysztof Wanio

20:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: ROSJA – WŁOCHY na żywo

Komentarz: Robert Małolepszy


13:30 WTA Tour 500, Eastbourne, Wielka Brytania – 1. runda: PAULA BADOSA – ELINA SVITOLINA na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Bartosz Ignacik – Tomasz Wiktorowski

15:00 WTA Tour 500, Eastbourne, Wielka Brytania – 1. runda: CAMILA GIORGI – KAROLINA PLISKOVA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Tomasz Wolfke

17:00 WTA Tour 500, Eastbourne, Wielka Brytania – 1. runda: HEATHER WATSON – IGA ŚWIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Ignacik – Tomasz Wiktorowski


17:55 
Bauhaus-Ligan – 4. kolejka: PIRATERNA MOTALA – ESKILSTUNA SMEDERNA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Korościel – Marcin Kuźbicki


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


23:30 
Magazyn EUROWIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie