Weekend ze sportami walki w polskiej telewizji

Gorączka Euro wciąż trwa, ale my nie zwalniamy tępa. Na antenach TVP Sport i na Polsacie Sport będziemy mogli obejrzeć zmagania sportów walki. UFC Fight Night. Podczas walki wieczoru w wadze piórkowej zmierzą się dwaj niesamowici zawodnicy. Jung Chang-sung (16-6-0) […]

Gorączka Euro wciąż trwa, ale my nie zwalniamy tępa. Na antenach TVP Sport i na Polsacie Sport będziemy mogli obejrzeć zmagania sportów walki.

UFC Fight Night. Podczas walki wieczoru w wadze piórkowej zmierzą się dwaj niesamowici zawodnicy. Jung Chang-sung (16-6-0) vs Dan Ige (15-3-0). Koreańczyk jest o pięć lat starszy od Amerykanina, a za razem jest dużo bardziej doświadczony. To będzie wspaniały pojedynek i zobaczymy, czy wygra młodość, czy doświadczenie. Oto karta walk:
Aleksiej Oleinik – Siergiej Spivac
Marlon Vera – Davey Dotaja
Juliański Erosa – Seungwoo Choi
Wellington Turman – Bruno Silva
Matt Brown – Dhiego Lima

Gala Boksu, Meksyk. 58-letni bokser, Julio Cesar Chavez zawalczy z dużo młodszym Hectorem Camacho JR. Meksykanin podczas swojej kariery bokserskiej pokonał aż trzydziestu zawodników mających tytuł mistrza świata. Hector zaczął boksować w wieku osiemnastu lat i to pewnie za sprawą nieżyjącego już ojca, który był trzykrotnym mistrzem globu. Będzie to wspaniały bój, który nie może nas ominąć.

NIEDZIELA – 20 CZERWCA 2021

01:00 UFC Fight Night, Las Vegas, USA: CHAN SUNG JUNG – DAN IGE na żywo


03:00 Gala Boksu, Meksyk: JULIO CESAR CHAVEZ – HECTOR CAMACHO JR. 

Komentarz: Janusz Pindera

03:00 Gala Boksu, Houston, USA: JERMALL CHARLO – JUAN MACIAS MONTIEL 
Polsat Sport HD
Komentarz: Andrzej Kostyra – Grzegorz Proksa

About Antoni Borkowski