Sport w TV: poniedziałek – 7 maja 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


12:30 
Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 34. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – GÓRNIK ZABRZE premiera.200
Eurosport PlayerIpla

14:45
 Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 34. kolejka: KORONA KIELCE – WISŁA KRAKÓW premiera.200
Eurosport PlayerIpla

16:00 
Magazyn LIGUE 1 CONFORAMA premiera.200
Ipla

16:00 
Mistrzostwa Europy U17, Walsall, Wielka Brytania – grupa A: ANGLIA – WŁOCHY na żywo


17:00 
Magazyn SERIE A premiera.200
Ipla

18:00 
Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk

18:00 
Magazyn BUNDESLIGA premiera.200
Ipla

18:30
Regionalliga Nord – 33. kolejka: ALTONA 93 – HSV HAMBURG II na żywo


19:00 
Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Domagała

19:00 
Magazyn LA LIGA SANTANDER premiera.200
Ipla

19:10 
Magazyn 4-4-2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

19:20
Magazyn EREDIVISIE premiera.200
Ipla
Redakcja: Piotr Przybysz

20:00
Magazyn EKSTRAKLASA PO GODZINACH na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Paulina Bojarska

20:30
Magazyn NICE 1. LIGI na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Szymon Rojek – Tomasz Łapiński, Andrzej Iwan

20:55
La Liga Santander – 36. kolejka: CD LEGANES – UD LEVANTE na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

21:00 
Magazyn EKSTRAPAKA – 34. KOLEJKA premiera.200
CANAL+ Sport HD


20:00 Ekstraklasa – runda zwycięzców, 2. kolejka: FC TORUŃ – REKORD BIELSKO-BIAŁA na żywo


16:00 Mistrzostwa Świata Elity, Herning, Dania – grupa B: NIEMCY – USA na żywo


20:10 Mistrzostwa Świata Elity, Herning, Dania – grupa B: KANADA – DANIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport: Patryk Rokicki – Mariusz Czerkawski


17:45
Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


15:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: FINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: FINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:00 WTA Tour, Madryt, Hiszpania – 2. runda: CAROLINE GARCIA – PETRA MARTIC na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:00
ATP World Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 1. runda: LUCAS POUILLE – BENOIT PAIRE na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:00
WTA Tour, Madryt, Hiszpania – 2. runda: IRINA-CAMELIA BEGU – MARIA SHARAPOVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:00
ATP World Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 1. runda: NICOLAS KICKER – MILOS RAONIC na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:00
WTA Tour, Madryt, Hiszpania – 2. runda: ASHLEIGH BARTY – CAROLINE WOZNIACKI na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:00
ATP World Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 1. runda: KEI NISHIKORI – NOVAK DJOKOVIC na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:00
WTA Tour, Madryt, Hiszpania – 2. runda: LARA ARRUABARRENA – JULIA GOERGES na żywo
sport.tvp.pl

20:00
ATP World Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 1. runda: PABLO ANDUJAR – FELICIANO LOPEZ na żywo
Ipla

20:00
WTA Tour, Madryt, Hiszpania – 2. runda: SLOANE STEPHENS – SAMANTHA STOSUR na żywo
sport.tvp.pl

22:00
ATP World Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 1. runda: GAEL MONFILS – NIKOLOZ BASILASHVILI na żywo
Ipla

22:00
WTA Tour, Madryt, Hiszpania – 2. runda: VICTORIA AZARENKA – KAROLINA PLISKOVA na żywo
sport.tvp.pl


14:30 Bennetts British Superbike Championship, Outlon Park: I WYŚCIG na żywo
Eurosport Player

17:30 Bennetts British Superbike Championship, Outlon Park: II WYŚCIG na żywo
Eurosport PlayerIpla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20
 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:15 
Magazyn SPORT na żywo


22:35
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:30
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie